Lifestyle.Lelum.pl > Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska

Żona Wiśniewskiego ciąża
10.10.2022 18:00 Żona Wiśniewskiego dopiero poinformowała o ciąży. Nie wszystko poszło zgodnie z planem. „Miało być pięknie, a czuję się fatalnie”

Żona Wiśniewskiego właśnie przekazała smutną wiadomość na temat swojego samopoczucia. Okazało się, że jej ciąża nie przebiega tak, jak myślała. Pola Wiśniewska nie czuje się najlepiej. Jest jednak coś, co dodaje jej otuchy. Ukochana lidera grupy Ich Troje niedawno ogłosiła radosną nowinę. Pola Wiśniewska i jej mąż spodziewają się swojego drugiego dziecka. Obydwoje rodzice zaznaczyli, że była to świadoma decyzja i od dawna pragnęli powiększyć swoją rodzinę. Teraz żona Wiśniewskiego wyznała, jak czuje się w swojej piątej ciąży. Okazało się, że przebiega ona gorzej, niż przewidywała.

07.10.2022 00:53 Michał Wiśniewski z Polą pierwszy raz od ogłoszenia ciąży. Na zdjęciach widać, jak promienieją szczęściem

Zaledwie kilka dni temu Michał Wiśniewski z Polą ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka. Para po raz pierwszy od przekazania radosnej nowiny pojawiła się na salonach. Zapozowali do zdjęć podczas premiery filmu. 2 dni temu świat dowiedział się, że Michał i Pola spodziewają się drugiego wspólnego dziecka, a patrząc na ich rodzinę nieco szerzej, to dziesiątego. Szczęśliwi rodzice zaprezentowali się w błysku fleszy na premierze filmu „Apokawixa”.

Michał Wiśniewski
24.09.2022 12:36 „Widoczny brzuszek”, „czy jest pani w ciąży?”. Zdjęcia żony Michała Wiśniewskiego wywołały poruszenie wśród fanów

Odkąd w mediach ukazała się zachwycająca galeria zdjęć, fani snują domysły, czy Michał Wiśniewski ponownie zostanie ojcem. Kilka dni temu para znowu stanęła na ślubnym kobiercu — tym razem z pełną pompą. Zachwyceni fani od razu zwrócili uwagę na sylwetkę Poli. Żonę gwiazdy zalał grad pytań o ciążę. Michał Wiśniewski doczekał się piątki dzieci. Najmłodszy, Falco, jest owocem miłości lidera Ich Troje i pięknej Poli. W 2020 roku para przysięgła sobie miłość i wierność w urzędzie Stanu Cywilnego, a teraz nareszcie mogli zorganizować huczne wesele i jeszcze raz wypowiedzieć sakramentalne „aż do śmierci”. Para delektowała się swoim szczęściem, a media obiegły zdjęcia, które wywołały niemałe poruszenie wśród fanów.

Michał Wiśniewski
13.09.2022 17:00 Żona Michała Wiśniewskiego przekazała nieoczekiwaną wiadomość. „Idzie nowe?”, fani od razu wyłapali szczegół

Michał Wiśniewski i jego żona zachwycili fanów na wspólnym zdjęciu. Pola przekazała wiadomość, a na widok jednego, drobnego szczegółu internautom natychmiast zaświeciły się oczy. „Idzie nowe”. Lider „Ich troje” ma za sobą wiele związków, z niektórymi byłymi partnerkami nadal utrzymuje kontakt, jednak teraz w jego życiu jest tylko jedna kobieta. Michał Wiśniewski i Pola od dwóch lat tworzą niezwykle zgrane, szczęśliwe małżeństwo. Przy żonie muzyk na nowo rozwinął skrzydła i wydaje się naprawdę spełniony i szczęśliwy.

Michał Wiśniewski
16.06.2022 22:22 Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała, fanka zapytała ją o rozwód. Takiej odpowiedzi mało kto się spodziewał

Michał Wiśniewski i Pola wspólnie stworzyli szczęśliwą rodzinę i nie ulega wątpliwości, że są w sobie bardzo zakochani. Tymczasem w mediach wciąż można natknąć się na złośliwe komentarze w stosunku do pary. Internautka zapytała żonę gwiazdora, kiedy rozwód. Odpowiedź była zaskakująca. Nie jest tajemnicą, że Michał Wiśniewski w przez ostatnią dekadę słynął głównie z burzliwego życia miłosnego. W ciągu 25 lat pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu i doczekał się pokaźnej gromadki dzieci. Wydaje się jednak, że fani mocno kibicują mu w obecnym związku. Piękna i delikatna Pola zdecydowanie podbiła serca mediów. Owocem ich miłości jest Falco Amadeus, jak na razie najmłodszy z całej rodziny, jednak lider „Ich troje” w wywiadzie dla Jastrząb Post wyznał, że chciałby doczekać się kolejnych pociech. Wydaje się też, że gwiazdor jest bez pamięci zakochany w swojej żonie i to właśnie z nią wiąże całą swoją przyszłość.

Michał Wiśniewski
28.05.2022 16:27 Pola ujawniła, jak zareagowała jej rodzina na ślub z Wiśniewskim. „Mój tata nie mógł w to uwierzyć”

Żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, jak jej rodzina przyjęła wieść o ślubie z gwiazdą kultowego zespołu „Ich Troje”. Trudno wyobrazić sobie właściwą reakcję na tak zaskakujące nowiny. Ojciec Poli stanął u boku słynnego zięcia. Trudno mu było w to wszystko uwierzyć. Nie co dzień słyszy się wieść, że ktoś bliski wychodzi za mąż za wielką gwiazdę, zwłaszcza jeśli samemu nie jest się blisko ze światem show-biznesu. W przypadku rodziców Poli zdumienie musiało być nie do opisania, kiedy kobieta oświadczyła, że jej mężem zostanie lider zespołu „Ich Troje”. Para poznała się przez portal randkowy, a początkowo przyszła żona Michała Wiśniewskiego nie nawet pojęcia, z kim koresponduje. Na Instagramie przyznała, że muzyk miał czarno-białe zdjęcie, które skutecznie ukrywało jego najbardziej charakterystyczną cechę — czerwone włosy.

Michał Wiśniewski z żoną
28.05.2022 12:01 Żona Wiśniewskiego wyznała, jak wyglądało jej życie zanim go poznała. Nie było kolorowo

Fani zapytali Polę o to, jak sobie radziła, zanim w jej życiu pojawił się Michał Wiśniewski. Żona lidera „Ich Troje” zdradziła zaskakujące szczegóły. Nie ma wątpliwości, iż nie był to dla niej zbyt kolorowy czas. Sama zastanawia się, jak dała sobie ze wszystkim radę. Kiedy Michał Wiśniewski i Pola stworzyli swoją liczną, barwną rodzinę, oboje mieli za sobą nieudane relacje. Oboje weszli też w związek wraz z czwórką własnych dzieci, a owocem ich miłości jest urodzony w 2021 roku Falco Amadeus. Nie ulega wątpliwości, że wcześniej zarówno lider „Ich Troje”, jak i jego obecna żona nie wiedli życia usłanego różami. On zmagał się z zadłużeniem, zaś ona musiała radzić sobie zupełnie sama.

Michał Wiśniewski i żona
23.04.2022 15:50 Żona uciekła od Wiśniewskiego. Podczas tańca nagle wykonał jeden ruch i spłoszył Polę, co się stało?

Media obiegło nagranie, na którym Michał Wiśniewski i jego żona tańczą w romantycznym uścisku do powolnej piosenki. Jednak takiego zakończenia nikt się nie spodziewał. Jeden kuriozalny gest gwiazdora sprawił, że zawstydzona Pola natychmiast uciekła. Wśród fanów kultowego artysty o czerwonych włosach wciąż są tacy, którzy spekulują na temat tego, która z partnerek pasowała do niego najlepiej. Nie ulega jednak wątpliwości, że to właśnie z Polą Michał Wiśniewski stworzył relację dojrzałą i piękną, a sam gwiazdor podkreśla, że obecna żona jest jego wielką miłością. 13 kwietnia minęły dwa lata, odkąd para powiedziała sobie „tak” i wydaje się, że w ich życiu nadal panuje szczęście. Michał i Pola na każdym zdjęciu, czy filmie wyglądają na zakochanych i radosnych. Jednak ostatnie nagranie zaskoczyło fanów.

Michał Wiśniewski
25.02.2022 17:42 Michał Wiśniewski z żoną wyjechali z Polski. Muzyk opublikował łamiący serce post

Michał Wiśniewski udostępnił post oraz zdjęcie, na którym pozuje wraz z żoną Polą na tle zabytkowej katedry. Piosenkarz przebywa obecnie za granicą, jednak nawet tam nie może uwolnić się od myśli o obecnej sytuacji. Pod fotografią zamieścił poruszający wpis. Michał Wiśniewski przebywa obecnie wraz z żoną, Polą, za granicą. Niestety, wyczekiwany przez parę wyjazd do Barcelony zbiegł się w czasie z dramatycznymi wydarzeniami za naszą wschodnią granicą. Michał i Pola udostępnili na Instagramie wspólną fotografię, na której pozują w blasku hiszpańskiego słońca tuż przed słynną katedrą Sagrada Família. Jednak we wpisie gwiazdor zaznaczył, że za ich uśmiechami i całym pogodnym obrazkiem czai się głęboki niepokój i smutek z powodu tego, co dzieje się w Europie.

Michał Wiśniewski
23.01.2022 23:11 Pola pokazała SMSa, którego dostała od Michała Wiśniewskiego. Najpiękniejsze wyznanie miłości

Pola Wiśniewska, żona słynnego lidera zespołu „Ich Troje”, pokazała, jakiego SMSa dostała od męża. Co napisał do Poli Michał Wiśniewski? Wiadomość jest krótka, ale jej treść zelektryzowała fanów muzyka. Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Para wzięła ślub w marcu 2020 roku. Mają też syna – Falco Amadeus urodził się w styczniu 2021. Jak wygląda ich codzienna komunikacja?

Michał Wiśniewski
14.01.2022 17:39 Internauta zapytał Polę, jak się czuje jako 5. żona Michała Wiśniewskiego. Padła zaskakująca odpowiedź

Życie miłosne Michała Wiśniewskiego to prawdziwa epopeja z mnóstwem zwrotów akcji. Muzyk był żonaty pięciokrotnie. Obecnie od dwóch lat jego żoną jest Pola. Internauci byli ciekawi, jak kobieta czuje się jako piąta żona Wiśniewskiego. Jej odpowiedź zaskakuje. 50-letni Michał Wiśniewski ma na koncie pięć małżeństw i pięcioro dzieci – z trzema z partnerek. To spory dorobek, na co często zwracają uwagę jego fani. Tym razem jeden z internautów zapytał jego piątą żonę, jak się czuje w związku z tym.

rodzice
12.01.2022 13:14 Pola Wiśniewska w dzieciństwie. Żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się zdjęciem z 1988 roku

Na Instagramie Poli Wiśniewskiej pojawiło się zdumiewające zdjęcie. Trudno uwierzyć, że z tej dziewczynki wyrosła jedna z najpiękniejszych Polek, która obecnie jest matką 5 dzieci i żoną Michała Wiśniewskiego. Pola zasłynęła, jako piąta żona Michała Wiśniewskiego, jednak swoją nietuzinkową urodą także, niewątpliwie wzbudza zainteresowanie. Para poznała się w internecie i w 2020 roku zalegalizowała swój związek — oczywiście kameralnie, ze względu na pandemię i obostrzenia. Na Instagramie żony Michała Wiśniewskiego znajdziemy nie tylko zdjęcia dzieci i męża, ale także fragmenty portfolio i inne profesjonalne kadry. Jednak ostatnia relacja celebrytki wprawiła nas w niemałe zdumienie.

Michał Wiśniewski
04.01.2022 18:08 Oczarowany Michał Wiśniewski pokazał ukochaną. Fani: „Chyba najpiękniejsza żona”

Michał Wiśniewski cieszy się życiem rodzinnym z żoną i ich synem, Falco. Muzyk właśnie podzielił się zdjęciem Poli Wiśniewskiej, nie szczędząc zachwytów. Równie oczarowani są fani lidera „Ich Troje”. Wiśniewski związał się z Polą po rozwodzie z Dominiką Tajner. Ślub wzięli w marcu 2020 roku, a w styczniu 2021 urodził im się syn Falco Amadeus. Jak muzyk wypowiada się obecnie o żonie?

Michał Wiśniewski
27.12.2021 19:14 Zatkało nas. Najnowsza żona Wiśniewskiego przekazała najcudowniejsze wieści, radości nie ma końca

Michał Wiśniewski ostatnio dużo mówi o szczęściu, jakie odnalazł z żoną Polą i ich synkiem. Wygląda na to, że rodzinne życie kwitnie naprawdę – Pola Wiśniewska właśnie opublikowała w mediach społecznościowych post, który jest tego najlepszym dowodem. Pola Wiśniewska jest piątą żoną lidera „Ich Troje”. Michał oświadczył się jej w grudniu 2019 toku, a w marcu 2020 byli już po ślubie. W styczniu 2021 urodził im się syn, Falco Amadeus. Kobieta właśnie opublikowała radosne zdjęcie.

Michał Wiśniewski z żoną
11.04.2021 20:02 Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem? Zdjęcie mówi samo za siebie, imię już zostało wybrane

Michał Wiśniewski w zeszłym roku poślubił Polę, jego ukochaną, z którą doczekał się synka. Para najwyraźniej jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Choć niedawno powitali swoje pierwsze wspólne dziecko, wiele wskazuje na to, że znowu planują powiększenie rodziny. Michał Wiśniewski nie zrażał się kolejnymi porażkami w życiu prywatnym. Po 4 nieudanych małżeństwach zdecydował się ożenić po raz 5. Jak widać, gwiazdor nie żałuje swojej decyzji, a jego wiara w wartość miłości i chęć jej ciągłego poszukiwania udowadniają, że warto próbować do skutku.

Michał Wiśniewski
30.03.2021 15:55 Nietypowe doniesienia o Poli Wiśniewskiej. Fani skrytykowali żonę Michała

Pola Wiśniewska jest 5 żoną Michała Wiśniewskiego. Para najwyraźniej jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Niedawno powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Jednak fani skrytykowali żonę Michała. Wiemy dlaczego. Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski niedawno świętowali swoją 2 rocznicę ślubu, czym pochwalili się na Instagramie. Pod ich wspólnym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niestety nieprzychylnych.

Michał Wiśniewski
13.03.2021 16:22 Michał Wiśniewski zdradził, dlaczego jego żona unika mediów

Michał Wiśniewski zdradził, dlaczego jego żona, Pola, stroni od mediów. Było to widoczne właściwie od początku ich znajomości. Niezwykle trudno było ich gdziekolwiek razem złapać. Wiśniewski miał również pierwszy, niemedialny ślub. Powód wydaje się być prozaiczny, ale zaskakujący. Ostatnio Pola Wiśniewska wraz z mężem i synem oglądali widowisko poświęcone Violetcie Villas. Wydarzenie to było swoistym chrztem bojowym dla trzymającej się z dala od mediów żony muzyka.

Michał wiśniewski
10.03.2021 16:22 Żona Michała Wiśniewskiego w końcu pokazała się w pełnej okazałości. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie na Dzień Mężczyzn

Żona Michała Wiśniewskiego opublikowała wyjątkowe zdjęcie z okazji Dnia Mężczyzn. Piąta wybranka serca słynnego muzyka przy tej okazji postanowiła pokazać swoje oblicze w pełnej okazałości, czym zaskoczyła niemalże wszystkich. Pola jest piękniejsza, niż wszyscy myśleli. Do tej pory nie mieliśmy pojęcia, jak naprawdę wygląda żona Michała Wiśniewskiego. Pola stroniła od mediów i publicznego pokazywania swojego wizerunku. Z okazji Dnia Mężczyzn postanowiła jednak zrobić wyjątek i jesteśmy jej za to bardzo wdzięczni! Widok zapiera dech.

Michał Wiśniewski
05.03.2021 13:38 Żona Michała Wiśniewskiego wdała się w awanturę. „Zajmij się swoim życiem”

Kłótnia została już usunięta z Instagrama, ale dzięki „Super Expressowi” możemy zobaczyć, jak broniła się Pola Wiśniewska. Michał Wiśniewski pokazał się ostatnio ze swoim najmłodszym synkiem. Pod artykułem na stronie „Jastrząb Post” doszło jednak do awantury, w której wzięła udział Pola Wiśniewska, żona muzyka.

Michał Wiśniewski
31.01.2021 16:38 Michał Wiśniewski ma łącznie nie 9, a 10 dzieci? Wokalista dopiero się przyznał

Michał Wiśniewski i Pola właśnie zostali rodzicami – jak przekazuje Fakt. Wokalista z pewnością bardzo się cieszy, chociaż jak sam przyznał jego rodzina nie składa się teraz z 9, a aż 10 osób. Jak to możliwe? Okazuje się, że piosenkarz traktuje 14-letniego Maksa, syna swojej byłej żony (Dominiki Tajner) z poprzedniego małżeństwa, jak własnego syna! Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska podzielili się ze światem radosną nowiną. Niedawno na świat przyszedł ich synek Falco Amadeus. W sumie rodzina muzyka będzie składała się z 10 osób, ponieważ Pola z poprzedniego związku również ma czworo dzieci.

Michał wiśniewski
16.07.2020 22:46 Nagle wydało się, kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego. Od miesięcy miała tajemnicę

Michał Wiśniewski kilka tygodni temu po raz piąty wziął ślub. Lider Ich Troje związał się z Polą, o której niewiele było wiadomo, a i sam gwiazdor nie chwalił się wybranką w mediach, przynajmniej do tej pory. Jak się okazuje, żona jednego z najsłynniejszych polskich wokalistów od miesięcy skrywała tajemnicę, która nagle ujrzała światło dzienne. Teraz już wszystko wiadomo. Michał Wiśniewski po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Tajemnicza Pola pojawiła się w życiu gwiazdora tuż po jego rozstaniu z Dominiką Tajner. Jak się okazuje, kobieta przez miesiące skrywała ogromną… pasję. Teraz wszystko wyszło na jaw. Co na to jej słynny mąż?

  • 1
  • 2