Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola Wiśniewska przekazała przykry apel. Potrzebna pomoc dla Agnieszki chorej na raka
Michał Fitz
Michał Fitz 09.11.2022 12:22

Pola Wiśniewska przekazała przykry apel. Potrzebna pomoc dla Agnieszki chorej na raka

Pola Wiśniewska
TRICOLORS/East News

Pola Wiśniewska, od kiedy dzięki mężowi zyskała popularność, nie stara się jej wykorzystywać do zaistnienia w show-biznesie. Robi z niej użytek w dużo szlachetniejszym celu. Gdy tylko nadarza się okazja, by dzięki swoim zasięgom pomóc, angażuje się w to. Teraz wspiera Agnieszkę.

W mediach społecznościowych żony wokalisty pojawił się apel o pomoc i link do zbiórki, która ma wesprzeć chorą na raka kobietę. Czasu na pomoc jest coraz mniej.

Pola Wiśniewska apeluje o pomoc

W instagramowej relacji Poli Wiśniewskiej pojawiła się plansza, na której widać Agnieszkę. Po fotografii nie można poznać, że kobieta mierzy się ze śmiercionośnym przeciwnikiem, rakiem piersi. Zbiórkę pieniędzy na rzecz jej walki założył przyjaciel rodziny, Robert. Wiśniewską jego komunikat bardzo chwycił za serce, dlatego sama postanowiła poprosić o pomoc swoją społeczność.

Kochani, pomóżmy napisała krótko.

Wiśniewską w sieci obserwuje prawie 30 tysięcy osób, a to grupa, która może już naprawdę wymiernie pomóc. Wiadomo, nie każdy wpłaci pieniądze, ale nawet część tej społeczności może zebrać pokaźną sumę. Swoją cegiełkę można dorzucić pod tym linkiem.

W jakim stanie jest Agnieszka, której chce pomóc Pola Wiśniewska?

Jak możemy przeczytać w opisie zbiórki, Agnieszka w połowie października usłyszała fatalną diagnozę. Dowiedziała się wówczas, że ma raka piersi potrójnie ujemnego. Obecnie znajduje się w jednym z łódzkich szpitali, gdzie przechodzi chemioterapię.

By jednak ta nie wyniszczyła przy okazji jej organizmu, niezbędny jest drogi, nierefundowany lek. Jak napisał założyciel zbiórki, najlepiej, żeby ów specyfik został podany jeszcze w tym tygodniu. Bez uprzedniego wpłacenia środków jest to jednak niemożliwe. Póki co udało się zebrać 63 tysiące złotych. Potrzebnych jest kolejnych 200 tysięcy.

Zobacz post:

Pola Wiśniewska

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka