Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski z Polą pierwszy raz od ogłoszenia ciąży. Na zdjęciach widać, jak promienieją szczęściem
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 07.10.2022 00:53

Michał Wiśniewski z Polą pierwszy raz od ogłoszenia ciąży. Na zdjęciach widać, jak promienieją szczęściem

fot. Pawel Wodzynski/East News

Zaledwie kilka dni temu Michał Wiśniewski z Polą ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka. Para po raz pierwszy od przekazania radosnej nowiny pojawiła się na salonach. Zapozowali do zdjęć podczas premiery filmu.

2 dni temu świat dowiedział się, że Michał i Pola spodziewają się drugiego wspólnego dziecka, a patrząc na ich rodzinę nieco szerzej, to dziesiątego. Szczęśliwi rodzice zaprezentowali się w błysku fleszy na premierze filmu „Apokawixa”.

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem

Lider zespołu Ich Troje może poszczycić się dużą rodziną i pokaźną gromadką dzieci. Przypomnijmy, że muzyk z małżeństwa z Mandaryną doczekał się dwójki dzieci: Xaviera i Fabienne. Anna Świątczak urodziła mu dwie córki: Vivienne i Etiennette, natomiast z piątą żoną Polą doczekał się syna Falco.

Warto również wspomnieć, że Pola z poprzednich związków ma trójkę pociech. Na dniach okazało się, że kobieta po raz piąty (drugi z Michałem Wiśniewskim) zaszła w ciążę.

Informację o powiększającej się rodzinie opublikowali w sieci szczęśliwi rodzice. Zamieścili na swoich profilach na Instagramie zdjęcie testu ciążowe z pozytywnym wynikiem.

— Czuję się cudownie. Dziękuję. Mówię w skrócie, ponieważ będzie to dla nas dziecko numer sześć, a tak naprawdę dziesięć na wychowaniu. My to jednak kochamy, tak się dobraliśmypowiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z Co za Tydzień.

Michał i Pola Wiśniewscy po raz pierwszy od ogłoszenia ciąży

W czwartkowy wieczór miała miejsce uroczysta premiera filmu „Apokawixa”, na której nie zabrakło Michała Wiśniewskiego z małżonką. Fotoreporterom udało się uchwycić na zdjęciu szczęśliwych rodziców.

Tego wieczoru ciężarna Pola zaprezentowała się w białym kombinezonie o szarym sweterku. Z kolei Michał postanowił na klasykę i założył czarny garnitur.

Na jednym ze zdjęć żona Michała zaprezentowała ciążowe kształty. Trzeba przyznać, że Pola promienieje w ciąży. Tylko spójrzcie:

Pola i Michał Wiśniewscy
Pola i Michał Wiśniewscy EA

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę