Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Oczarowany Michał Wiśniewski pokazał ukochaną. Fani: „Chyba najpiękniejsza żona”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.01.2022 18:08

Oczarowany Michał Wiśniewski pokazał ukochaną. Fani: „Chyba najpiękniejsza żona”

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/m_wisniewski1972/?hl=pl

Michał Wiśniewski cieszy się życiem rodzinnym z żoną i ich synem, Falco. Muzyk właśnie podzielił się zdjęciem Poli Wiśniewskiej, nie szczędząc zachwytów. Równie oczarowani są fani lidera „Ich Troje”.

Wiśniewski związał się z Polą po rozwodzie z Dominiką Tajner. Ślub wzięli w marcu 2020 roku, a w styczniu 2021 urodził im się syn Falco Amadeus. Jak muzyk wypowiada się obecnie o żonie?

Michał Wiśniewski pokazał zachwycające zdjęcie Poli

Lider „Ich Troje” nie ukrywa zachwytu nad żoną, Polą Wiśniewską. Radością, jakie daje mu życie rodzinne, często dzieli się w mediach społecznościowych. Tak było i tym razem – muzyk opublikował zdjęcie ukochanej, opatrując je poruszającym komentarzem.

Wiśniewski zaznaczył, że choć najbardziej uwielbia patrzeć na Polę w codziennym, „naturalnym wydaniu” czyli bez makijażu i pieczołowitej stylizacji, to cieszy się wraz z nią, kiedy Pola może poczuć się wyjątkowo kobieco i pięknie.

Przykładem takiej sytuacji jest fotos z sesji zdjęciowej, w jakiej wzięła udział Pola Wiśniewska. Michał napisał o tym następująco:

– Czasami udowodnienie sobie, że mimo wychowywania 5 dzieci, codziennego, całodobowego dyżuru matki, żony i kochanki jak najbardziej wskazana jest chwila dla siebie jako kwintesencji kobiecości w wymiarze piękna nie tylko wewnętrznego.

Wiśniewski dodał też, że kiedy patrzy na zdjęcie, opada mu z zachwytu szczęka. Warto dodać, że Pola Wiśniewska rzeczywiście wychowała piątkę dzieci: najstarsza córka Julia ma już 18 lat. Pozostałe to 13-letni Adam, 9-letnia Pola, 7-letni Piotr i Falco.

Fani Michała Wiśniewskiego nie ustają w komplementach. Pod postem możemy przeczytać ich komentarze:

– Pani jest bezczelnie piękna – nie bez zazdrości i z wyrazami sympatii!

– Ta żona najładniejsza ze wszystkich poprzednich!

– Wow! No tutaj to na prawdę kopara opada.

– Chyba NAJPIĘKNIEJSZA żona. Na bank WSZYSCY zazdroszczą, a ja jako kobieta gratuluję.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”