Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola ujawniła, jak zareagowała jej rodzina na ślub z Wiśniewskim. „Mój tata nie mógł w to uwierzyć”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 28.05.2022 16:27

Pola ujawniła, jak zareagowała jej rodzina na ślub z Wiśniewskim. „Mój tata nie mógł w to uwierzyć”

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/wisniewska_pola

Żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, jak jej rodzina przyjęła wieść o ślubie z gwiazdą kultowego zespołu „Ich Troje”. Trudno wyobrazić sobie właściwą reakcję na tak zaskakujące nowiny. Ojciec Poli stanął u boku słynnego zięcia. Trudno mu było w to wszystko uwierzyć.

Nie co dzień słyszy się wieść, że ktoś bliski wychodzi za mąż za wielką gwiazdę, zwłaszcza jeśli samemu nie jest się blisko ze światem show-biznesu. W przypadku rodziców Poli zdumienie musiało być nie do opisania, kiedy kobieta oświadczyła, że jej mężem zostanie lider zespołu „Ich Troje”.

Para poznała się przez portal randkowy, a początkowo przyszła żona Michała Wiśniewskiego nie nawet pojęcia, z kim koresponduje. Na Instagramie przyznała, że muzyk miał czarno-białe zdjęcie, które skutecznie ukrywało jego najbardziej charakterystyczną cechę — czerwone włosy.

Żona Michała Wiśniewskiego opowiedziała o reakcji rodziny na ślub z wielką gwiazdą

Pola zyskuje coraz większą popularność i po pierwszym etapie nieśmiałości w mediach, stale nabiera wiatru w żagle, zacieśniając przy okazji więzi ze swoimi fanami. Na Instastory często daje możliwość zadawania pytań, i tak było też tym razem.

Internauci byli ciekawi początków jej związku z gwiazdorem oraz życia sprzed małżeństwa. Niektórzy nie mogli uwierzyć, że żona Michała Wiśniewskiego nie zorientowała się, z kim ma do czynienia.

Nigdy nie słuchałam jego muzyki, nie kupowałam też „Bravo”, a później nie bywałam na portalach plotkarskich. W aplikacji randkowej miał czarno-białe zdjęcie, więc magia czerwonych włosów nie działała – zdradziła i dodała, że kiedy „Ich Troje” było u szczytu sławy, ona, zamiast przed telewizorem, wolała przesiadywać na podwórku.

Jedna z osób zapytała, jak rodzina Poli zareagowała na małżeństwo z „kontrowersyjnym celebrytą”. Nie jest tajemnicą, że ponad dekadę starszy gwiazdor od zawsze poruszał opinię publiczną, zarówno swoją karierą, jak i życiem prywatnym. Tymczasem okazało się, że sławny zięć został dość ciepło przyjęty przez bliskich Poli.

Reakcje były bardzo pozytywne, ale pamiętam, że mój tata bardzo długo nie mógł w to uwierzyć i stresowało go samo stanie obok Michała – odrzekła.

Trudno wyobrazić sobie inną reakcję, kiedy obok stoi postać z pierwszych stron tabloidów.

Żona Michała Wiśniewskiego, Michał Wiśniewski
Żona Michała Wiśniewskiego, Michał Wiśniewski
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?