Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona uciekła od Wiśniewskiego. Podczas tańca nagle wykonał jeden ruch i spłoszył Polę, co się stało?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.04.2022 15:50

Żona uciekła od Wiśniewskiego. Podczas tańca nagle wykonał jeden ruch i spłoszył Polę, co się stało?

Michał Wiśniewski i żona
fot. instagram.com/wisniewska_pola/m_wisniewski1972

Media obiegło nagranie, na którym Michał Wiśniewski i jego żona tańczą w romantycznym uścisku do powolnej piosenki. Jednak takiego zakończenia nikt się nie spodziewał. Jeden kuriozalny gest gwiazdora sprawił, że zawstydzona Pola natychmiast uciekła.

Wśród fanów kultowego artysty o czerwonych włosach wciąż są tacy, którzy spekulują na temat tego, która z partnerek pasowała do niego najlepiej. Nie ulega jednak wątpliwości, że to właśnie z Polą Michał Wiśniewski stworzył relację dojrzałą i piękną, a sam gwiazdor podkreśla, że obecna żona jest jego wielką miłością.

13 kwietnia minęły dwa lata, odkąd para powiedziała sobie „tak” i wydaje się, że w ich życiu nadal panuje szczęście. Michał i Pola na każdym zdjęciu, czy filmie wyglądają na zakochanych i radosnych. Jednak ostatnie nagranie zaskoczyło fanów.

Michał Wiśniewski wykonał jeden gest, a spłoszona żona natychmiast od niego uciekła

Wygląda na to, że Michał Wiśniewski i jego żona mogą mieć chrapkę na jedno z mieszkań w wieżowcu Golden Tower, który ma powstać w Łodzi przy ulicy Piotrowskiej. Lider Ich Troje osobiście pojawił się przy wbiciu symbolicznej łopaty na działce Piotra Misztala, a oprócz niego był tam też m.in. Krzysztof Rutkowski.

W budynku ma zamieszkać nie tylko słynny detektyw, ale też, być może Doda. Wygląda na to, że i gwiazdorska para jest w jakiś sposób związana z inwestycją, której budowa ma ruszyć już w styczniu. Z pewnością oboje byli obecni na hucznym spotkaniu z politykiem, a na Instagramie pojawiły się relacje.

Jedną z nich zakończyła zaskakująca sytuacja. Michał Wiśniewski tańczył z żoną w rytm powolnego kawałka. Romantycznie wtulona w męża Pola zdecydowanie nie spodziewała się tego, co miało się wydarzyć. Świadomy, że oboje są nagrywani, piosenkarz nagle wykonał dość dwuznaczny ruch biodrami. To wystarczyło, aby spłoszona i nieco zawstydzona ukochana odskoczyła i ze śmiechem uciekła z kadru.

Śmiał się także gwiazdor i wygląda na to, że niewinny żarcik w kameralnym towarzystwie wprawił oboje w dobry humor i żona nie odebrała go zbyt osobiście, zwłaszcza że relacja pojawiła się także na jej profilu.

Michał Wiśniewski i żona
Michał Wiśniewski i żona
Michał Wiśniewski i żona
Michał Wiśniewski i żona

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wygrał 1. edycję „Big Brothera”, 18 lat później zginął kilkaset metrów od domu. Zagadkowa śmierć Janusza Dzięcioła
  2. Jak wygląda życie Jarka z „Chłopaków do wzięcia” po ślubie? Świeżo upieczony mąż gotuje, żony brak
  3. Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oburzeni. Fala negatywnych komentarzy po finale ostatniego odcinka