Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski zdradził, dlaczego jego żona unika mediów
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 13.03.2021 16:22

Michał Wiśniewski zdradził, dlaczego jego żona unika mediów

Michał Wiśniewski
TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski zdradził, dlaczego jego żona, Pola, stroni od mediów. Było to widoczne właściwie od początku ich znajomości. Niezwykle trudno było ich gdziekolwiek razem złapać. Wiśniewski miał również pierwszy, niemedialny ślub. Powód wydaje się być prozaiczny, ale zaskakujący.

Ostatnio Pola Wiśniewska wraz z mężem i synem oglądali widowisko poświęcone Violetcie Villas. Wydarzenie to było swoistym chrztem bojowym dla trzymającej się z dala od mediów żony muzyka.

Michał Wiśniewski wyjaśnił, dlaczego jego żona unika mediów

Michał Wiśniewski za sprawą swojej żony, Poli, ostatnio rzadziej pojawia się w mediach, a już z pewnością z powodu obecnych okoliczności – pandemii koronawirusa, co więcej muzyk został niedawno kolejny raz ojcem. Dla niego musi być to czas wielu zmian.

Pola Wiśniewska od początku stroniła od mediów. Fotografka właściwie się w nich nie pojawiała, trzymała od nich również z dala swoją prywatność. Po raz pierwszy ślub Wiśniewskiego nie odbył się przy obecności kamer, co pokazywało, jak bardzo zależy na tym jego małżonce.

Obecność Poli w mediach społecznościowych okazała się niewypałem – młoda mama ostro zareagowała na komentarze internautów pod zdjęciem męża i syna.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społecznościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie – opowiadał Wiśniewski, tłumacząc decyzję żony.

Wiśniewscy pojawili się publicznie razem. W tle widowisko o Violetcie Villas

Wiśniewscy pokazali się ostatnio na wydarzeniu muzycznym związanym z Violettą Villas.

Przygotowałam widowisko rewiowo-muzyczne pt. „Gwiazda”, które opowiada o wyjątkowej artystce o fenomenalnym głosie. Pokażemy najpiękniejsze chwile z kariery Villas, czyli lata 60.–70. Warszawa, Paryż, Las Vegas, Warszawa. To będzie wzruszający spektakl i mój hołd dla Villas – opowiadała o wydarzeniu Małgorzata Potocka w rozmowie z „Super Expressem”.

Sam Wiśniewski był wielkim fanem wokalistki. Opowiadał również, że wielokrotnie proponował gwieździe pomoc – chciał jej nawet kupić nowy dom, a wcześniej zaproponował wspólne nagranie płyty z walentynkowymi przebojami.

Usłyszała ode mnie w cztery oczy, że ma każdą możliwość: może wyjść z tego domu, dostać nowy, czysty, możemy jej pomóc, tylko ona musi chcieć. Nie chciała – mówił Wiśniewski.

Wydarzenie było więc dla niego bardzo ważne. Nic dziwnego, że Pola postanowiła towarzyszyć mężowi w takiej chwili.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [jastrzabpost.pl]