Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola Wiśniewska w dzieciństwie. Żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się zdjęciem z 1988 roku
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 12.01.2022 13:14

Pola Wiśniewska w dzieciństwie. Żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się zdjęciem z 1988 roku

rodzice
youtube.com

Na Instagramie Poli Wiśniewskiej pojawiło się zdumiewające zdjęcie. Trudno uwierzyć, że z tej dziewczynki wyrosła jedna z najpiękniejszych Polek, która obecnie jest matką 5 dzieci i żoną Michała Wiśniewskiego.

Pola zasłynęła, jako piąta żona Michała Wiśniewskiego, jednak swoją nietuzinkową urodą także, niewątpliwie wzbudza zainteresowanie.

Para poznała się w internecie i w 2020 roku zalegalizowała swój związek — oczywiście kameralnie, ze względu na pandemię i obostrzenia.

Na Instagramie żony Michała Wiśniewskiego znajdziemy nie tylko zdjęcia dzieci i męża, ale także fragmenty portfolio i inne profesjonalne kadry. Jednak ostatnia relacja celebrytki wprawiła nas w niemałe zdumienie.

Żona Michała Wiśniewskiego pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa

Żona Michała Wiśniewskiego słynie ze swojej urody i stylu, a także pięknych i profesjonalnych zdjęć, którymi chwali się na Instagramie.

Ostatnie zamieszczone przez Polę zdjęcie w sepii opatrzono datą „1988”. Przedstawia małą dziewczynkę w sukience z kołnierzykiem, z włosami związanymi jasną kokardą. Dziecko z lekkim uśmiechem pozuje na ławce.

Żona Michała Wiśniewskiego jest matką pięciorga dzieci. Najstarsze ma już 18 lat. Najmłodszy syn, Falco Amadeus jest owocem małżeństwa celebrytki z Michałem Wiśniewskim i w styczniu kończy roczek.

Źródło: Instagram, radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów