Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola nie wytrzymała po tym, co powiedział Michał Wiśniewski. Wystarczył jeden "cios"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.03.2023 09:52

Pola nie wytrzymała po tym, co powiedział Michał Wiśniewski. Wystarczył jeden "cios"

Michał Wiśniewski
fot. KAPIF; Instagram/m_wisniewski1972

Kłótnia w domu znanego muzyka. Michał Wiśniewski w niewybredny sposób skomentował wygląd swojej ciężarnej żony. Pola zareagowała natychmiastowo i uderzyła piosenkarza w twarz.

Wszystko było oczywiście żartem i miało wyraz humorystyczny. Zabawnym nagraniem przyszli rodzice pochwalili się na profilu gwiazdora na Instagramie. 

Michał Wiśniewski oczekuje przyjścia na świat kolejnego dziecka

Czerwonowłosy muzyk właśnie oczekuje przyjścia na świat swojego kolejnego dziecka. Jest to już druga pociecha ze związku z piątą żoną artysty - Polą Wiśniewską. Gwiazdor nie ukrywa, że rodzina jest u niego na pierwszym miejscu, a on sam nie może doczekać się narodzin kolejnego potomka.

Teraz wraz z ukochaną Polą postanowił nagrać zapowiedź najnowszego odcinka wspólnego podcastu. Na filmiku widzimy, że Michał Wiśniewski pokusił się o niewybredny żart na temat wyglądu swojej żony.

 

Marta Manowska ma „czas pożegnań”. Kończy piękną egzotyczną wyprawę

Michał Wiśniewski komentuje wygląd swojej ciężarnej żony

Na krótkim filmiku, zamieszczonym na Instagramie wokalisty, Michał Wiśniewski wraz ze swoją żoną Polą, zapowiadają najnowszy odcinek wspólnego podcastu. Piosenkarz tłumaczy fanom, dlaczego jego ukochana nie pojawi się w kolejnym wydaniu programu.

Muzyk wyjaśnił, że Pola po prostu…nie mieści się na kanapie i z tego powodu jej udział w podcaście jest utrudniony. 

-Chciałem was na początku bardzo przeprosić. W tym odcinku Polcia nie wystąpi, bo szukamy obecnie kanapy, na której mogłaby się zmieścić. Ale znajdziemy dla Cloe i dla niej bardzo przytulne miejsce w następnym odcinku... - powiedział Michał Wiśniewski na Instagramie. 

Pola Wiśniewska spoliczkowała swojego męża

Pola Wiśniewska nie pozostała obojętna na słowa swojego męża. Sekundę po wypowiedzeniu przez niego niewybrednego żartu, kobieta wstała i “spoliczkowała” ukochanego. Po otrzymaniu ciosu Michał Wiśniewski bezładnie opadł na stół, przy którym siedział.

Oczywiście wszystko było wyreżyserowanym żartem, a małżeństwo samo śmiało się ze swojego dowcipu. Nie należy się zatem obawiać, że jedno z najpopularniejszych polskich małżeństw przeżywa kryzys.

Zobacz zdjęcia:

Michał Wiśniewski ig.jpg
fot. Instagram/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski 1.jpg
fot. KAPIF
Michał Wiśniewski 2.jpg
fot. KAPIF