Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola Wiśniewska pokazała pierwsze nagranie z domu po porodzie. Aż nas zatkało, a dopiero co urodziła
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.05.2023 14:53

Pola Wiśniewska pokazała pierwsze nagranie z domu po porodzie. Aż nas zatkało, a dopiero co urodziła

Pola Wiśniewska
fot. KAPiF

16 maja Michał i Pola Wiśniewscy poinformowali, że zostali rodzicami drugiego wspólnego dziecka. Tymczasem zaledwie dzień po, Pola pochwaliła się fanom uroczym nagraniem wprost z zacisza domowego. Naszą uwagę przykuł jeden istotny szczegół!

Świeżo upieczeni rodzice drugiego chłopca dopiero co zdradzili, jakie imię nadali maluszkowi. Tymczasem Pola Wiśniewska jest już w domu i ma siłę, by aktywnie udzielać się na Instagramie. 

Pola i Michał Wiśniewscy przywitali na świecie drugiego synka

Państwo Wiśniewscy po raz drugi powitali na świecie wspólną pociechę. Para jest razem od 2019 roku. W tym czasie doczekali się wspólnego dziecka, syna Falco Amadeusa (2 l.), zaś w październiku 2022 roku para poinformowała o kolejnej ciąży Poli.

16 maja Pola oraz Michał Wiśniewscy ogłosili szczęśliwą nowinę, jaką było przyjście na świat wyczekiwanego przez nich ze zniecierpliwieniem drugiego dziecka. Tym, jak i wyborem imion, obydwoje rodziców podzieliło się na swoich mediach społecznościowych, wywołując przy tym niemałe zamieszanie w sieci.

Ela Romanowska prowadzi pierwszy remont w "Nasz nowy dom". Fala rozczarowania i oburzenia w sieci, fani chcą Dowbor

Pola Wiśniewska podzieliła się z fanami nagraniem niedługo po porodzie

Zarówno Pola Wiśniewska, jak i jej mąż, dążą do tego, by być jak najbliżej fanów. M.in. z tego powodu zdecydowali się na wzięcie udziału w show “Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje”, za którego produkcją stoi osobiście lider "Ich Troje". Pokazują w nim proces budowy nowego lokum, a przy tym kulisy ich codzienności. Również w mediach społecznościowych nie brak kadrów z życia prywatnego małżeństwa.

Tym razem Pola Wiśniewska podzieliła się z fanami tym, jak wyglądają jej wolne chwile spędzone na zabawie z synkiem, Falco Amadeusem. Urocze nagranie jest jednocześnie dowodem na to, w jak świetnej formie po porodzie znajduje się gwiazda. Na filmiku nie daje po sobie poznać, że niedawno urodziła!

Pola Wiśniewska zripostowała internautkę kilka godzin po porodzie

Pola Wiśniewska pozostaje przez cały czas aktywna na swoich mediach społecznościowych. Nie zajęło jej dużo czasu, by zaraz po porodzie odpowiedzieć na przytyk ze strony internautki. W poście Michała Wiśniewskiego, na którym została oznaczona, zostały podane imiona dla ich nowo narodzonego synka  — Noël Cloé. Wybór jest z pewnością oryginalny; podzielił on fanów, spośród których część uważa, że jego drugi człon nie nadaje się dla chłopca.

- Cloe to nie damskie imię? - spytała pod postem pewna kobieta.

- Oczywiście, że damskie... W dodatku pisze się przez “ch” - natychmiast odpowiedziała jej kolejna. Na ten komentarz Pola Wiśniewska nie pozostała obojętna. Niemal natychmiast udzieliła dosadnej riposty:

- Najpierw się dowiedz, a później komentuj - napisała w odpowiedzi pod zapytaniem internautki.

 

Falco Amadeus Wiśniewski
fot. instagram.com/wisniewska_pola