Lifestyle.Lelum.pl > Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska pokazała nagranie z synem, fot. Instagram/wisniewska_pola
14.02.2024 10:58 "Czyżby tęsknił za brzuszkiem?". Pola Wiśniewska pokazała wideo

Pola Wiśniewska, piąta żona lidera zespołu „Ich Troje” może poszczycić się okazałą gromadką potomstwa. Kobieta jest matką szóstki dzieci – czwórki z poprzedniego związku oraz dwóch chłopców, których ojcem jest Michał Wiśniewski. Także muzyk „wniósł” do ich związku czwórkę swojego potomstwa, którego doczekał się z poprzednimi żonami, więc para ma w sumie na koncie zaskakującą liczbę - 10 dzieci!

Pola Wiśniewska
30.12.2023 17:15 Pola Wiśniewska została porzucona. Rodzinny dramat pozostanie w niej na zawsze. Bolesne wyznanie

Pola Wiśniewska jest znana szerszej społeczności jako 5. żona Michała Wiśniewskiego, a także matka 2 jego dzieci. Niewiele osób zna szczegóły jej życia prywatnego, które toczyła przed związaniem się z popularnym piosenkarzem. Tymczasem Pola Wiśniewska właśnie udzieliła przełomowego wywiadu, w którym otworzyła się na temat swojej przeszłości, a w tym również niełatwego dzieciństwa. Okazuje się, że już jako 3-latka doświadczyła bardzo przykrej sytuacji, z którą przez lata ciężko jej było się pogodzić.

Pola Wiśniewska usłyszała diagnozę, fot. Pola Wiśniewska usłyszała przygnębiającą diagnozę, fot. Instagram/wisniewska_pola
13.12.2023 18:45 Pola Wiśniewska usłyszała przygnębiającą diagnozę. Co teraz z dziećmi?

Pola Wiśniewska przekazała fanom niepokojące wieści na temat stanu zdrowia swojej rodziny. Ujawniła także, co z dziećmi. 

Żona Michała Wiśniewskiego o jego „pokucie”, fot. Instagram/wisniewska_pola
19.11.2023 13:35 Żona Michała Wiśniewskiego o jego "pokucie". Mocne słowa obiegły sieć. Wiadomo, co go czeka?

Pod koniec października Michał Wiśniewski usłyszał wyrok w sprawie dotyczącej wyłudzenia 2,8 miliona złotych. Nie da się ukryć, że decyzja sądu jest wyjątkowo niekorzystna. Fani muzyka zaczynają już spekulacje na temat czasu, który prawdopodobnie przyjdzie mu spędzić w więzieniu. Piosenkarz może jednak liczyć na wsparcie żony.

Pola Wiśniewska
03.11.2023 19:51 "Śmieją się z ciebie". Pola Wiśniewska reaguje na wyrok. Wszyscy zobaczyli jej wiadomość do męża

W ostatnich dniach cała Polska żyje głośnym wyrokiem Michała Wiśniewskiego. Wszyscy fani muzyka zastanawiają się, czy naprawdę trafi on na 1,5 roku więzienia? Jeśli odwołanie się do wyższej instancji nie wniesie do sprawy nic nowego, lider “Ich Troje” rzeczywiście będzie musiał stawić się na odbycie kary. Sam Michał Wiśniewski wydaje się jednak przekonany o swojej niewinności. Niezależenie od tego, co się wydarzy, może jednak liczyć na swoją żonę Polę.

Michał Wiśniewski właśnie ogłosił, że się ożenił. Co na to jego żona, fot. Instagram/m_wisniewski1972, wisniewska_pola
02.11.2023 09:42 Michał Wiśniewski właśnie ogłosił, że się ożenił! Czy coś wszyscy przegapili? Pola od razu zareagowała

Michał Wiśniewski od kilku lat związany jest ze swoją żoną Polą. Choć wokalista zespołu „Ich troje” ma za sobą burzliwą historię miłosną, u boku swojej najnowszej wybranki zdecydowanie się uspokoił i obecnie często trafia na nagłówki z powodu swojego życia rodzinnego. 

Pola Wiśniewska wspiera Michała Wiśniewskiego po wyroku sądu, fot. Canva/Vladimir Cetinski, Getty Images, Instagram/wisniewska_pola
30.10.2023 22:25 TAK Pola zareagowała na skazanie Michała Wiśniewskiego. Przekazała mężowi ukrytą wiadomość?

Michał Wiśniewski usłyszał przykrą wiadomość. Zapadł wyrok w sprawie sprzed kilkunastu lat, która dwa lata temu została skierowana do sądu. Po tym jak niespełna przed tygodniem rozpoczął się proces, wokalista grupy „Ich troje” usłyszał wyjątkowo niekorzystny wyrok sądu. Co na to Pola Wiśniewska?

Pola Wiśniewska jest wykończona
13.10.2023 20:21 Wykończona Pola Wiśniewska ujawniła, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Przestała wychodzić, prawie nie śpi

Pola Wiśniewska zamieściła właśnie dramatyczny post na swoim profilu na Instagramie. Ukochana lidera grupy Ich Troje wyznała, że jest już wykończona i nie ma czasu dla siebie. Fani natychmiast zaczęli przesyłać jej słowa otuchy i wsparcia.

KAPiF/RDNE Stock project/Pexels, Pola Wiśniewska pokazała test ciążowy
06.10.2023 08:10 Pola Wiśniewska pokazała test ciążowy. Reakcja Michała powala na kolana

Michał Wiśniewski jest obecnie w szczęśliwej relacji z nową żoną Polą. Para doczekała się razem dwóch synów. Piosenkarz słynie nie tylko ze swoich muzycznych hitów, ale również z ilości dzieci, które ma. Dlatego, gdy ukochana wokalisty “Ich Troje” wrzuciła zdjęcie testu ciążowego, wszyscy wstrzymali powietrze. Reakcja Michała była jednak najlepsza. Musicie to zobaczyć.

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
28.09.2023 16:28 Okropne oszustwo. Pola Wiśniewska właśnie je odkryła, chodzi o Michała Wiśniewskiego

Pola Wiśniewska właśnie przekazała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych bardzo ważną wiadomość. Odkryła wielkie oszustwo dot. Michała Wiśniewskiego. Gwiazda natychmiast zareagowała.

Pola Wiśniewska trafiła na SOR
16.09.2023 17:23 Pola Wiśniewska z dzieckiem trafiła na SOR. "Matka tuląca swoje dziecko na rękach..."

Pola Wiśniewska przekazała fanom przygnębiające wieści. Żona Michała Wiśniewskiego wylądowała w szpitalu wraz z dzieckiem. Niewiarygodne, dlaczego gwiazda zgłosiła się na SOR.

Pola Wiśniewska zamieściła komunikat w sprawie Michała Wiśniewskiego
12.09.2023 10:34 "Pola Wiśniewska opuściła dom". Aktualna żona lidera "Ich troje" zamieściła komunikat

Michał i Pola Wiśniewscy stanowią obecnie jedno z najpopularniejszych polskich małżeństw. I choć para jest ze sobą nieprzerwanie od czterech lat oraz doczekała się dwójki dzieci, wciąż nie brakuje komentarzy na temat jej rzekomego rozstania. W końcu głos zabrała sama fotografka. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Pola Wiśniewska jest matką szóstki dzieci
31.08.2023 10:47 Nie tylko Falco i Noel! Pola Wiśniewska ma jeszcze 4. innych pociech, jedna z nich jest już pełnoletnia

Pola Wiśniewska i wokalista grupy „Ich troje” mogą pochwalić się liczną gromadką. Kilka miesięcy temu na świat przyszła ich najmłodsza pociecha, czyli Noël Cloé. To drugi wspólny syn pary, która stanęła na ślubnym kobiercu w 2020 roku.

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
25.08.2023 21:07 Pola Wiśniewska spakowała torby, a w mediach - plotki o rozstaniu. Już za granicą wreszcie zabrała głos

Kilka dni temu media grzmiały o rozstaniu Poli i Michała Wiśniewskiego. Żona lidera “Ich Troje” spakowała walizki i wyjechała do Paryża. Czyżby w tych dramatycznych plotkach znalazło się ziarno prawdy? Pola właśnie skomentowała medialne doniesienia na swój temat…

Michał Wiśniewski pokłócił się z Polą o Falco
27.07.2023 09:07 Michał Wiśniewski nie wytrzymał przed kamerami. Ostro wypalił do żony. "Jeżeli uważasz, że Falco nie ma ojca, to fajnie..."

Michał Wiśniewski i jego żona Pola zaskoczyli wszystkich decyzją o małżeńskiej terapii, której przebieg można oglądać na kanale wokalisty na YouTubie. W trakcie ostatniej sesji para pokłóciła się o wychowanie ich wspólnej pociechy Falco Amadeusa. Padło kilka mocnych słów.

Czy Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska zrobili sobie przerwę?, fot. TRICOLORS/East News
20.07.2023 10:05 Wiśniewski i Pola zrobili sobie "przerwę" w związku? Właśnie opublikowała dezorientujące wideo. "Dzieci za Tobą tęsknią"

Michał i Pola Wiśniewscy uznawani są za jedną z najpiękniejszych i najzgodniejszych par w polskim show-biznesie. Niedawno małżeństwo powitało na świecie swoje szóste dziecko - chłopczyka o niespotykanym imieniu Noël Cloé. Teraz jednak ukochana muzyka zamieściła w sieci zaskakujące wideo. Czyżby para zrobiła sobie przerwę w związku?

Pola Wiśniewska ponownie w ciąży?
02.07.2023 10:24 Dopiero co urodziła i już jest w kolejnej ciąży? Pola Wiśniewska właśnie zareagowała na doniesienia

Pola i Michał Wiśniewscy kilka tygodni temu po raz kolejny zostali rodzicami. W połowie maja na świat przyszedł Noel, nie jest to jednak pierwsza pociecha małżeństwa. Para jest już rodzicami dwuletniego Falco. Ponadto wokalista „Ich troje” jest ojcem czwórki dzieci z poprzednich związków, podobnie jego obecna żona – w sumie jest matką sześciu dzieci.Czy para doczeka się kolejnego potomka?

Pola Wiśniewska
07.06.2023 18:58 Pola Wiśniewska wydała komunikat niedługo po urodzeniu dziecka. Co się dzieje?

Pola Wiśniewska całkiem niedawno urodziła Michałowi Wiśniewskiemu drugiego syna. Teraz znaczną większość jej czasu zajmuje wychowywanie malutkiego Noela oraz opieka nad jego nieco starszym bratem, Falco. Jak widać, ma przy tym czas na głębsze refleksje.W mediach społecznościowych podzieliła się bowiem mądrym przesłaniem. Czyżby było ono kierowane do kogoś konkretnego?

Pola Wiśniewska
06.06.2023 22:10 Doszło do "małego dramatu" w kuchni Wiśniewskich. Żonie Michała chyba mało kto teraz zazdrości

Pola Wiśniewska niedawno urodziła już szóste dziecko, a drugie, którego ojcem jest Michał Wiśniewski. Choć nie ma wątpliwości, że to najmłodszy Noel dostarcza teraz najwięcej obowiązków, jego nieco starszy brat Falco też potrafi znaleźć mamie zajęcie.Widać to po ostatnim zdjęciu, jakie Pola opublikowała w mediach społecznościowych. Będzie miała trochę sprzątania.

Pola Wiśniewska, Falco
03.06.2023 22:18 Pola Wiśniewska pokazała, co pozwala robić Falco z najmłodszym synem. Niesłychane nagranie trafiło do sieci

Pola i Michał Wiśniewscy niedawno powitali na świecie kolejne dziecko. Ich synek Noël nie ma nawet miesiąca, jednak jego osoba budzi ogromny entuzjazm wśród fanów pary. Mama chłopca właśnie pokazała, jak wygląda relacja Noëla i jego niewiele starszego brata Falco.To, co Pola Wiśniewska pozwala Falco robić z braciszkiem, jednych szokuje, innych rozczula. Do internetu właśnie trafiły najnowsze wspólne kadry rodziny. To trzeba zobaczyć!

Pola Wiśniewska
19.05.2023 10:33 Pola Wiśniewska pierwszy raz wstawiła zdjęcie z synkiem. Rozczulający widok

Kilka dni temu Pola Wiśniewska urodziła liderowi “Ich Troje” już drugie dziecko. Choć świeżo upieczona mama na pewno dochodzi jeszcze do siebie, już postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych fotką swojej nowej pociechy.Co ciekawe, jeszcze wcześniej, w zasadzie kilka godzin po porodzie, wdała się w dyskusję z krytykującą ją internautką.

Pola Wiśniewska
17.05.2023 14:53 Pola Wiśniewska pokazała pierwsze nagranie z domu po porodzie. Aż nas zatkało, a dopiero co urodziła

16 maja Michał i Pola Wiśniewscy poinformowali, że zostali rodzicami drugiego wspólnego dziecka. Tymczasem zaledwie dzień po, Pola pochwaliła się fanom uroczym nagraniem wprost z zacisza domowego. Naszą uwagę przykuł jeden istotny szczegół!Świeżo upieczeni rodzice drugiego chłopca dopiero co zdradzili, jakie imię nadali maluszkowi. Tymczasem Pola Wiśniewska jest już w domu i ma siłę, by aktywnie udzielać się na Instagramie. 

Pola Wiśniewska i zamyślony Michał Wiśniewski
15.04.2023 14:31 Pola Wiśniewska u lekarza. Pokazała strzykawkę, "co mnie w tej ciąży jeszcze spotka", wielki smutek

Już niebawem Pola Wiśniewska urodzi kolejne dziecko. Pod koniec ciąży kobiety jednak nie oszczędzają kłopoty. Żona Michała Wiśniewskiego dodała zastanawiające zdjęcie ze szpitala.Małżeństwo Wiśniewskich ma już razem jednego syna - Falco. Oboje mają jednak jeszcze kilkoro dzieci z poprzednich związków. Przyszła pociecha jednak dalej budzi w nich mnóstwo pozytywnych emocji.

Pola Wiśniewska
29.03.2023 11:00 Stało się, Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie kolejnego dziecka. Najszczęśliwszy czas w jej życiu

Michał Wiśniewski jest szczęśliwie zakochany w Poli już od kilku lat. Para przypieczętowała swoją miłość nie tylko węzłem małżeńskim, ale także piątym synem wokalisty, który dostał na imię Falco Amadeus. Ten będzie miał rodzeństwo. Wiśniewscy właśnie pokazali, jak wygląda ich kolejna pociecha.Małżonka piosenkarza jest jeszcze w ciąży, więc to na razie podgląd wykonany za pomocą USG, ale dla rodziców to już wielka rzecz.

Michał Wiśniewski
04.03.2023 09:52 Pola nie wytrzymała po tym, co powiedział Michał Wiśniewski. Wystarczył jeden "cios"

Kłótnia w domu znanego muzyka. Michał Wiśniewski w niewybredny sposób skomentował wygląd swojej ciężarnej żony. Pola zareagowała natychmiastowo i uderzyła piosenkarza w twarz.Wszystko było oczywiście żartem i miało wyraz humorystyczny. Zabawnym nagraniem przyszli rodzice pochwalili się na profilu gwiazdora na Instagramie.

Pola Wiśniewska
10.12.2022 05:00 Pola Wiśniewskia na tle ubranej choinki wygląda kwitnąco. Ma na sobie piękną stylizację

Pola Wiśniewska zamieściła zdjęcie w świątecznej stylizacji. Żona Michała Wiśniewskiego wygląda zjawiskowo na bożonarodzeniowym tle. Załączyła też znaczącą piosenkę. Żona lidera Ich Troje spodziewa się kolejnego dziecka. Para bardzo długo to ukrywała, ale teraz Pola śmiało pokazuje już ciążowy brzuszek.

żona Wiśniewskiego
10.11.2022 16:57 Zapytali żonę Wiśniewskiego, ile w sumie mają dzieci. Pola podała dwucyfrową liczbę

Zapytana żona Wiśniewskiego zdradziła, ile tak naprawdę mają dzieci. Nie jest tajemnicą, że piosenkarz zawsze marzył o dużej rodzinie, jednak dwucyfrowa liczba zaskakuje. Wesoła gromadka wkrótce się powiększy. Kilka tygodni temu Wiśniewscy oficjalnie poinformowali, że spodziewają się kolejnego potomka. Teraz oboje podzielili się kolejną, radosną wiadomością — znają już płeć. Fani sądzili, że wkrótce na świat przyjdzie szóste dziecko pary. Pola musiała sprostować komentarze.

Pola Wiśniewska
09.11.2022 12:22 Pola Wiśniewska przekazała przykry apel. Potrzebna pomoc dla Agnieszki chorej na raka

Pola Wiśniewska, od kiedy dzięki mężowi zyskała popularność, nie stara się jej wykorzystywać do zaistnienia w show-biznesie. Robi z niej użytek w dużo szlachetniejszym celu. Gdy tylko nadarza się okazja, by dzięki swoim zasięgom pomóc, angażuje się w to. Teraz wspiera Agnieszkę. W mediach społecznościowych żony wokalisty pojawił się apel o pomoc i link do zbiórki, która ma wesprzeć chorą na raka kobietę. Czasu na pomoc jest coraz mniej.

  • 1
  • 2