Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola Wiśniewska u lekarza. Pokazała strzykawkę, "co mnie w tej ciąży jeszcze spotka", wielki smutek
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 15.04.2023 14:31

Pola Wiśniewska u lekarza. Pokazała strzykawkę, "co mnie w tej ciąży jeszcze spotka", wielki smutek

Pola Wiśniewska i zamyślony Michał Wiśniewski
fot. KAPiF

Już niebawem Pola Wiśniewska urodzi kolejne dziecko. Pod koniec ciąży kobiety jednak nie oszczędzają kłopoty. Żona Michała Wiśniewskiego dodała zastanawiające zdjęcie ze szpitala.

Małżeństwo Wiśniewskich ma już razem jednego syna - Falco. Oboje mają jednak jeszcze kilkoro dzieci z poprzednich związków. Przyszła pociecha jednak dalej budzi w nich mnóstwo pozytywnych emocji.

Pola Wiśniewska ma kłopoty z ciążą

Końcówka ciąży Poli Wiśniewskiej nie przebiega jednak harmonijnie. Na swoich mediach społecznościowych kobieta dodała niepokojące zdjęcia ze szpitala.

Na jednym z nich widać ją w maseczce w szpitalnym korytarzu. Na drugim Wiśniewska ujęła strzykawkę.

- Co mnie w tej ciąży jeszcze spotka, hm? - podpisała zdjęcie.

Na razie nie wiadomo co spowodowało konieczność odbycia wizyty lekarskiej przez żonę słynnego piosenkarza.

   

Dramatyczne wieści. Nie żyje członek „Varius Manx”. Fani i grupa wstrząśnięci

Pola Wiśniewska musiała udać się do szpitala

Jeden z fanów wnioskuje, że potrzebny mógł być zastrzyk przeciwko zakrzepicy, jednak nie zostało to w żaden sposób potwierdzone. Wieści są niepokojące i z pewnością martwią nie tylko rodziców, ale i ich fanów.

Pomimo tego, że to końcówka ciąży to dalej nie znamy płci, ani imienia dziecka. Ten fakt Pola Wiśniewska wraz z mężem trzymają w ścisłej tajemnicy. 

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski za niedługo znów zostaną rodzicami

Niedawno małżeństwo Wiśniewskich pochwaliło się w sieci zdjęciem USG swojego jeszcze nienarodzonego dziecka. Widać, że mocno przeżywają czas oczekiwania na poród.

Przedmiotem ich lekkiego sporu jest też imię dla dziecka. W jednym z wywiadów oboje podkreślili, że chcieliby, aby zaczynało się na literę “C”. Jeżeli będzie to córka, to piosenkarz chce nazwać ją Cloe, na co nie chce zgodzić się Pola Wiśniewska. Na prima aprilis zażartowała nawet z męża i powiedziała mu, że akceptuje to imię.

Źródło: jastrzabpost.pl

Pola Wiśniewska ciąża
fot. Instagram/@wisniewska_pola
Pola Wiśniewska
fot. Instagram/@wisniewska_pola