Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagle wydało się, kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego. Od miesięcy miała tajemnicę
Karina Sulich
Karina Sulich 16.07.2020 22:46

Nagle wydało się, kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego. Od miesięcy miała tajemnicę

Michał wiśniewski
Fot. m_wisniewski1972, Instaram

Michał Wiśniewski kilka tygodni temu po raz piąty wziął ślub. Lider Ich Troje związał się z Polą, o której niewiele było wiadomo, a i sam gwiazdor nie chwalił się wybranką w mediach, przynajmniej do tej pory. Jak się okazuje, żona jednego z najsłynniejszych polskich wokalistów od miesięcy skrywała tajemnicę, która nagle ujrzała światło dzienne. Teraz już wszystko wiadomo.

Michał Wiśniewski po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Tajemnicza Pola pojawiła się w życiu gwiazdora tuż po jego rozstaniu z Dominiką Tajner. Jak się okazuje, kobieta przez miesiące skrywała ogromną… pasję. Teraz wszystko wyszło na jaw. Co na to jej słynny mąż?

Kim jest żona Michała Wiśniewskiego?

Żona Michała Wiśniewskiego jest bardzo tajemnicza, a i sam gwiazdor chroni jej prywatności. Jaki sekret skrywa Pola Wiśniewska? Jak się okazuje, piąta wybranka lidera Ich Troje, choć nie ma zamiaru śpiewać, postanowiła wyjść z cienia męża.

Pola Wiśniewska tak jak Michał Wiśniewski, ma artystyczną duszę. Małżeństwo poznało się za pomocą portalu społecznościowego, a co ciekawsze, informacja o przyjęciu przez kobietę oświadczyn gwiazdora wyszła na jaw zaledwie kilka miejscy po jego rozwodzie, a już pół roku później zakochani powiedzieli sobie tak. Teraz na jaw wyszło, czym zajmuje się Pola Wiśniewska. Kobieta właśnie uruchomiła swoją stronę internetową.

  1. Kinga Duda dostała list, którego nie mogła się spodziewać. Znany aktor napisał o jej dziadku
  2. Zakonnica myślała, że pozostanie anonimowa? „Wstyd mi, że katolickie Pilzno ma odwagę głosować na zarazę”
  3. Tragedia, nie żyje Stanisław Kurowski. Zmarł wskutek poważnej choroby

Kim jest Pola Wiśniewska?

Pola Wiśniewska jest fotografem. Kobieta robi przepiękne, klimatyczne zdjęcia, które mogliśmy już dostrzec na jej Instagramie. Teraz jednak pokazała swoje portfolio na oficjalnej stronie, za której pośrednictwem możemy się z nią skontaktować. Co więcej, jako pierwsza pojawia się wyjątkowa czarno-biała fotografia Michała Wiśniewskiego.

Trzeba przyznać, że kobieta ma prawdziwy talent do uchwycenia chwili. Czy to jej artystyczna dusza sprawiła, że pomiędzy nią a Michałem Wiśniewskim zaiskrzyło? Zakochani nie tracą czasu. Media obiegła wieść, że para spodziewa się dziecka!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie swojego autorstwa. Piąta żona Michała Wiśniewskiego ma nawet własną stronę internetową.

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski strzeże prywatności swojej żony. Kobieta pojawiła się tylko na jednym zdjęciu w mediach społecznościowych gwiazdora.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mateusz wrzucił wstrząsające zdjęcie pstryknięte w Biedronce. Znalazł obślizgłą, okropną niespodziankę w bardzo popularnym produkcie
  2. Potężne trzęsienie ziemi. Życie mieszkańców zagrożone. Niepokojące wieści ze świata
  3. Wakacyjny hit – długo oczekiwana premiera emocjonującej powieści w sam raz na lato
  4. 16-letnia Ala zginęła przez pijanego kolegę. 2 tygodnie wcześniej zaczęła wakacje, wstrząsające zdjęcia
  5. Gwiazda „Projektu lady” zaginęła. Gdzie jest Laura? Desperacki apel rodziny
  6. Na ślubie nagle pojawił się gwiazdor disco polo. Kiedy wkroczył do akcji, wszyscy zdębieli

źródło: jastrzabpost.pl