Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem? Zdjęcie mówi samo za siebie, imię już zostało wybrane
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 11.04.2021 20:02

Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem? Zdjęcie mówi samo za siebie, imię już zostało wybrane

Michał Wiśniewski z żoną
instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski w zeszłym roku poślubił Polę, jego ukochaną, z którą doczekał się synka. Para najwyraźniej jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Choć niedawno powitali swoje pierwsze wspólne dziecko, wiele wskazuje na to, że znowu planują powiększenie rodziny.

Michał Wiśniewski nie zrażał się kolejnymi porażkami w życiu prywatnym. Po 4 nieudanych małżeństwach zdecydował się ożenić po raz 5. Jak widać, gwiazdor nie żałuje swojej decyzji, a jego wiara w wartość miłości i chęć jej ciągłego poszukiwania udowadniają, że warto próbować do skutku.

Tatuaż Michała Wiśniewskiego

Żona Michała, Pola urzekła internautów swoją skromnością i zupełnym brakiem chęci pokazywania się w mediach. Ukochana Wiśniewskiego od początku ich związku stroniła od wywiadów i tzw. ścianek. Jednak z upływem czasu stała się nieco bardziej odważna.

Być może na zmianę jej stosunku do mediów mógł wpłynąć nowo narodzony synek Falco Amadeus. Po jego urodzeniu Pola udzieliła nawet krótkiego wywiadu, w którym opowiedziała o trudach macierzyństwa:

Czasami jesteśmy niewyspani, ale jest to przyjemne zmęczenie – mówiła w rozmowie z magazynem Show.

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciami z salonu tatuażu, a jego żona Pola na swoim Instastory pokazała jego najnowsze tatuaże.

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem?

Tatuaż, który pokazała Pola, bardzo rozczulił obserwatorów. Na zdjęciu zamieszczonym przez żonę showmana widać było klatkę piersiową Michała, na której wyrysowane było koło z jej imieniem.

Jednak okazało się, że nie był to jedyny tatuaż, który w ostatnim czasie pojawił się na jego ciele. W niedzielne południe Wiśniewski pokazał kolejne malunki. Jeden z nich przedstawiał datę urodzenia Falco Amadeusa z literkę rozpoczynającą jego imię.

Widać było też drugi tatuaż, który był niedokończony. Na zdjęciu można było zauważyć cyfry początku roku oraz literkę C. Wiśniewski opisał wstawioną fotografię hasztagami, które według jego obserwatorów mogły coś sugerować: #tatoo #falcoamadeus batoon #children #father #zdjeciemowisamozasiebie @wisniewska_pola @77inktattoo.

Czy tak jak napisał Michał, zdjęcie mówi samo za siebie? Co na ten temat sądzicie? Czy faktycznie gwiazdor zasugerował, że spodziewa się kolejnego dziecka?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: Jastrzabpost.pl