Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Michała Wiśniewskiego w końcu pokazała się w pełnej okazałości. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie na Dzień Mężczyzn
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 10.03.2021 16:22

Żona Michała Wiśniewskiego w końcu pokazała się w pełnej okazałości. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie na Dzień Mężczyzn

Michał wiśniewski
Fot. m_wisniewski1972, Instaram

Żona Michała Wiśniewskiego opublikowała wyjątkowe zdjęcie z okazji Dnia Mężczyzn. Piąta wybranka serca słynnego muzyka przy tej okazji postanowiła pokazać swoje oblicze w pełnej okazałości, czym zaskoczyła niemalże wszystkich. Pola jest piękniejsza, niż wszyscy myśleli.

Do tej pory nie mieliśmy pojęcia, jak naprawdę wygląda żona Michała Wiśniewskiego. Pola stroniła od mediów i publicznego pokazywania swojego wizerunku. Z okazji Dnia Mężczyzn postanowiła jednak zrobić wyjątek i jesteśmy jej za to bardzo wdzięczni! Widok zapiera dech.

Żona Michała Wiśniewskiego pokazała się w pełnej okazałości

Michał Wiśniewski pod koniec kwietnia po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Lider zespołu „Ich Troje” pojął wówczas za żoną niejaką Polę, o której wtedy nie było nam nic wiadomo.

Taki stan rzeczy utrzymywał się przez wiele miesięcy, gdyż ukochana Wiśniewskiego stroniła od medialnego zgiełku i nie wychylała się przed szereg. Wraz z upływem kolejnych tygodni na jej temat docierały do nas jedynie szczątkowe informacje.

Po jakimś czasie okazało się, że Pola wraz z Michałem Wiśniewskim oczekuje dziecka, o czym pisaliśmy >tutaj<. Fani muzyka z niecierpliwością czekali na jakiekolwiek informacje o jego nowej miłości, jednak zakochani byli bardzo oszczędni w swoich wyznaniach.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Sytuacja nieco uległa zmianie, kiedy na świat przyszedł kolejny syn Wiśniewskiego – Falco Amadeus. Niedługo po tej informacji na oficjalnym Instagramie muzyka pojawiło się zdjęcie z ukochaną, kilka tygodni później mieliśmy okazję podziwiać następne – najprawdopodobniej wykonane w dniu ślub.

Teraz jednak to sama Pola Wiśniewska zrobiła nam niespodziankę i podzieliła się piękną fotografią, na której pozuje wraz ze swoim mężem. Jej widok wprost odbiera mowę.

Internauci są zachwyceni

Pola Wiśniewska narobiła trochę szumu zdjęciem, które opublikowała z okazji Dnia Mężczyzn. Żona lidera zespołu „Ich Troje” dopiero teraz pokazała się w pełnej okazałości, bez maseczki, filtrów upiększających, czy innych dodatków.

Internauci są wprost zachwyceni jej wyglądem. Pola oczarowała ich swoim naturalnym pięknem, które podkreśliła jedynie krwistoczerwoną szminką na ustach – trzeba przyznać, Michał Wiśniewski ma fenomenalny gust.

Pod zdjęciem Pola zostawiła kilka słów dla wybranka swojego serca:

Kochanie, wszystkiego, co najpiękniejsze i bliskie sercu nie tylko w dniu Twojego święta. Dobrze, że Ciebie mam.

Jak widać, małżeństwo państwa Wiśniewskich kwitnie, zatem nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć dużo miłości na kolejne lata związku.

Zobacz zdjęcie:

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com