Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola pokazała SMSa, którego dostała od Michała Wiśniewskiego. Najpiękniejsze wyznanie miłości
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.01.2022 23:11

Pola pokazała SMSa, którego dostała od Michała Wiśniewskiego. Najpiękniejsze wyznanie miłości

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/ m_wisniewski1972

Pola Wiśniewska, żona słynnego lidera zespołu „Ich Troje”, pokazała, jakiego SMSa dostała od męża. Co napisał do Poli Michał Wiśniewski? Wiadomość jest krótka, ale jej treść zelektryzowała fanów muzyka.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Para wzięła ślub w marcu 2020 roku. Mają też syna – Falco Amadeus urodził się w styczniu 2021. Jak wygląda ich codzienna komunikacja?

Michał Wiśniewski napisał SMSa do Poli. Żona pokazała wiadomość

Sam muzyk, jak i jego piękna małżonka nie ukrywają, że są w sobie ogromnie zakochani. Lider „Ich Troje” wielokrotnie podkreślał w wywiadach i mediach społecznościowych, że całkowicie stracił dla Poli głowę.

Niedawno muzyk opublikował zdjęcia z niezwykłej sesji, w jakiej wzięła udział Pola. Wiśniewski nie ukrywał zachwytu żoną, a fani masowo mu w tym wtórowali (więcej TUTAJ). Niektórzy stwierdzili nawet, że kobieta jest najpiękniejszą ze wszystkich partnerek muzyka.

Także sama Pola Wiśniewska z radością dzieli się na Instagramie drobnymi wyrazami czułości od męża. Z okazji świąt pochwaliła się, jaki prezent dostała od Michała Wiśniewskiego (więcej TUTAJ).

Muzyk wręczył jej na Boże Narodzenie ozdobne puzderko, wypełnione drobnymi karteczkami, na których wypisane były różne powody, dla których ją kocha.

Tym razem żona Wiśniewskiego opublikowała SMSa, jakiego dostała od męża. Wiadomość od Michała jest krótka, ale w pełni pokazuje, jak silnymi uczuciami darzy Polę.

Polciu, jesteś moim domem. Kocham Cię bardzo! – napisał Michał Wiśniewski.

Też dostajecie takie wiadomości od swoich najbliższych?

Zobacz zdjęcie:

Michał Wiśniewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. W TVP na żywo przekazano najsmutniejsze informacje
  2. Pojechali do spalonego domu syna Magdy Gessler. Porażające, co zastali na miejscu
  3. Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe