Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Michała Wiśniewskiego wdała się w awanturę. „Zajmij się swoim życiem”
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 05.03.2021 13:38

Żona Michała Wiśniewskiego wdała się w awanturę. „Zajmij się swoim życiem”

Michał Wiśniewski
Instagram/m_wisniewski1972

Kłótnia została już usunięta z Instagrama, ale dzięki „Super Expressowi” możemy zobaczyć, jak broniła się Pola Wiśniewska.

Michał Wiśniewski pokazał się ostatnio ze swoim najmłodszym synkiem. Pod artykułem na stronie „Jastrząb Post” doszło jednak do awantury, w której wzięła udział Pola Wiśniewska, żona muzyka.

Michał Wiśniewski pokazał się ze swoim synkiem. Wybuchła awantura

Michał Wiśniewski chętnie chwali się swoim życiem rodzinnym – jego dzieci często spędzają z nim czas, nawet mimo tego, że pochodzą z różnych małżeństw.

Wiśniewski niedawno poślubił swoją piątą żonę, Polę. Ślub przebiegł w atmosferze tajemnicy – młodzi nie chwalili się nim w mediach społecznościowych, również media nie dotarły na miejsce.

Niedawno parze urodził się syn, Falco Amadeus. Przez dłuższy czas dziecko również nie było obecne w mediach społecznościowych. Dopiero niedawno Wiśniewski pokazał twarz swojego najmłodszego potomka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pola Wiśniewska wdała się w sprzeczkę z internautą. Komentarzy już nie ma

„Jastrząb Post” opublikował na swoim Instagramie wpis ze zdjęciem Wiśniewskiego. Pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy i kiedy okazało się, że parę z nich jest istną awanturą między Polą Wiśniewską, a jednym z internautów, administracja natychmiast je usunęła.

Poszło o nieprzyjemny komentarz „Po h*j to pokazujecie tępe ku*wy?”.

Pola Wiśniewska nie wytrzymała – być może spośród wszystkich negatywnych komentarzy ten ubódł ją najbardziej, a być może był kroplą, która przelała czarę goryczy.

Żal mi Twoich bliskich. Życie z takim frustratem nie może być łatwe. Do tego brak kultury, żenada. Zakompleksiony mały człowiek – pisała.

Otrzymała odpowiedź, że nic go nie obchodzi jej zdanie.

Zajmij się swoim życiem zamiast obserwować i komentować cudze. Aaa racja, Twoje jest mega smutne i nudne, skoro to robisz – odpisała w pierwszym komentarzu.

Swoją drogą, piszemy ch*j przez ch. Doucz się, tak na wszelki – dodała.

Dzięki uprzejmości „Super Expressu” możemy również spojrzeć na wykonany screen.

Michał Wiśniewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [se.pl]