Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Internauta zapytał Polę, jak się czuje jako 5. żona Michała Wiśniewskiego. Padła zaskakująca odpowiedź
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.01.2022 17:39

Internauta zapytał Polę, jak się czuje jako 5. żona Michała Wiśniewskiego. Padła zaskakująca odpowiedź

Michał Wiśniewski
Fot. instagram.com/wisniewska_pola

Życie miłosne Michała Wiśniewskiego to prawdziwa epopeja z mnóstwem zwrotów akcji. Muzyk był żonaty pięciokrotnie. Obecnie od dwóch lat jego żoną jest Pola. Internauci byli ciekawi, jak kobieta czuje się jako piąta żona Wiśniewskiego. Jej odpowiedź zaskakuje.

50-letni Michał Wiśniewski ma na koncie pięć małżeństw i pięcioro dzieci – z trzema z partnerek. To spory dorobek, na co często zwracają uwagę jego fani. Tym razem jeden z internautów zapytał jego piątą żonę, jak się czuje w związku z tym.

Jak Pola czuje się jako piąta żona Wiśniewskiego?

Pola jest żoną Michała Wiśniewskiego od marca 2020 roku. Para poznała się przez internet w drugiej połowie 2019 i od razu zapałała do siebie uczuciem. W styczniu 2021 roku zostali rodzicami Falco Amadeusa.

Wiele osób jest ciekawych, czy piąty związek Michała Wiśniewskiego okaże się trwały. Poprzednie partnerki muzyka to Magda Femme, Marta „Mandaryna” Mandrynkiewicz, z którą ślub był transmitowany na żywo w telewizji, Anna Świątczak i Dominika Tajner.

Tuż po rozwodzie z Tajner, z którą muzyk był najdłużej (2012-2019) Michał Wiśniewski poznał Polę. Oboje mówią bardzo wiele o swojej miłości i nie kryją się z wzajemną fascynacją. TUTAJ przeczytacie o zachwycie, z jakim artysta pisze o obecnej żonie.

Ostatnio jeden z internautów zapytał Polę, jak czuje się jako piąta żona Michała Wiśniewskiego. Kobieta odpisała szczerze:

– Kogo interesuje, że piąta? Chyba tylko czytelników portali plotkarskich. A tak na poważnie, to uważam, że w pewnym wieku każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają 4 żony, a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna – wyznała Pola.

Co sądzicie o takim podejściu do sprawy?

Poniżej galeria Michała i Poli Wiśniewskich – zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić