Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola Wiśniewskia na tle ubranej choinki wygląda kwitnąco. Ma na sobie piękną stylizację
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.12.2022 05:00

Pola Wiśniewskia na tle ubranej choinki wygląda kwitnąco. Ma na sobie piękną stylizację

Pola Wiśniewska
Fot. KAPiF

Pola Wiśniewska zamieściła zdjęcie w świątecznej stylizacji. Żona Michała Wiśniewskiego wygląda zjawiskowo na bożonarodzeniowym tle. Załączyła też znaczącą piosenkę.

Żona lidera Ich Troje spodziewa się kolejnego dziecka. Para bardzo długo to ukrywała, ale teraz Pola śmiało pokazuje już ciążowy brzuszek.

Pola Wiśniewska w świątecznej stylizacji

Pola zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie, na którym wyeksponowała ciążowe krągłości. Zapozowała na niezwykłym, świątecznym tle. Za jej plecami stoi rozmigotana, bożonarodzeniowa choinka.

Żona Wiśniewskiego pokazała się fanom w niezwykle eleganckiej, czarnej sukni z dekoltem. Krój ze zwężeniem pod biustem pięknie wyeksponował jej całkiem spory już brzuszek, który Pola obejmuje czułym gestem.

Piękna, złoto-różowa choinka w tle nie jest jedynym świątecznym akcentem w tym kadrze. Pola dodała do wpisu znany świąteczny przebój o bardzo znaczących słowach.

Pola Wiśniewska w świątecznym nastroju

Na Instastories słyszymy kultowy hit „All I Want for Christmas Is You”, stworzony w 1994 roku przez Mariah Carey i Waltera Afanasieffa.

Co prawda refren, który znaczy po polsku „Wszystko, czego chcę na Święta, to ty” nie powinien być tu odczytywany dosłownie, ponieważ termin porodu jest podobno zaplanowany na wiosnę. Całość jednak tworzy tak poruszające wrażenie, że odbiera nam mowę.

Zobacz zdjęcia:

Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli