Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nietypowe doniesienia o Poli Wiśniewskiej. Fani skrytykowali żonę Michała
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 30.03.2021 15:55

Nietypowe doniesienia o Poli Wiśniewskiej. Fani skrytykowali żonę Michała

Michał Wiśniewski
fot. https://www.instagram.com/wisniewska_pola/?hl=pl

Pola Wiśniewska jest 5 żoną Michała Wiśniewskiego. Para najwyraźniej jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Niedawno powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Jednak fani skrytykowali żonę Michała. Wiemy dlaczego.

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski niedawno świętowali swoją 2 rocznicę ślubu, czym pochwalili się na Instagramie. Pod ich wspólnym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niestety nieprzychylnych.

Pola Wiśniewska w ogniu krytyki

Pola od początku swojego związku z Michałem unikała kontaktu z mediami. Stroniła od wywiadów. Obawiała się nawet wstawiania zdjęć z ukochanym w mediach społecznościowych. Jednak z czasem pozwoliła się przekonać mężowi i od czasu do czasu możemy zobaczyć na Instagramie ich wspólne, romantyczne zdjęcia.

Wygląda na to, że lider zespołu Ich Troje jest bardzo szczęśliwy ze swoją ukochaną. Jednak takiej samej opinii nie podzielają niektórzy z jego fanów. Pod zdjęciem, którym zakochani pochwalili się, celebrując rocznicę ślubu, pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, które niestety były wymierzone w żonę Wiśniewskiego.

Znając Wiśnię, w przyszłym roku będzie kolejna żona, a za dwa lata kolejne dziecko i tak do znudzenia – napisała jedna z internautek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pola nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi. Najwidoczniej bardzo ją to poruszyło. W odpowiedzi zasugerowała internautce, że ta nie powinna tak śmiało wypowiadać się na temat Michała, ponieważ go nie zna. Dodała również, że wiedza, którą z pewnością autorka komentarza czerpie z portali plotkarskich jest złym i fałszywym źródłem informacji o kimkolwiek.

Jaka jest Pola Wiśniewska?

Według doniesień Super Expressu Pola Wiśniewska jest bardzo rodzinną osobą. Oboje opiekują się już 9-osobową gromadką dzieci. Pola dobrze dogaduje się z dziećmi Michała. Ich wspólny syn, Falco Amadeus, był bardzo wyczekiwanym dzieckiem nie tylko przez rodziców, ale także przez swoje rodzeństwo.

W wielu wywiadach Pola podkreślała, jak bardzo ceni sobie prywatność. Obserwowanie swojego męża, który jest aktywny w branży show-biznesu, daje jej cały czas dużo do myślenia. Na tej podstawie świadomie nie decyduje się, by wraz ze swoim mężem na stałe dołączyć do tego świata.

– Publikacja mojego pierwszego zdjęcia w internecie była spontanicznym pomysłem Michała, o którym dowiedziałam się po fakcie. Rozbawiło mnie to i nieco zaskoczyło, ale sam fakt niczego dla mnie nie zmienia. Wciąż cenię sobie prywatność i spokój. Codziennie obserwuję blaski i cienie popularności Michała i to mi w zupełności wystarczy powiedziała w wywiadzie dla Party.

Jak podaje Super Express, na temat osobowości Michała powstało już dużo plotek. Jedną z nich jest ta, która sugeruje, że gwiazdor nie czuje się najlepiej, gdy jego partnerka staje bardziej rozpoznawalna niż on. Być może właśnie dzięki skromności i anonimowości Poli, ich małżeństwo cały czas rozkwita.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Se.pl