Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała, fanka zapytała ją o rozwód. Takiej odpowiedzi mało kto się spodziewał
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 16.06.2022 22:22

Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała, fanka zapytała ją o rozwód. Takiej odpowiedzi mało kto się spodziewał

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/wisniewska_pola

Michał Wiśniewski i Pola wspólnie stworzyli szczęśliwą rodzinę i nie ulega wątpliwości, że są w sobie bardzo zakochani. Tymczasem w mediach wciąż można natknąć się na złośliwe komentarze w stosunku do pary. Internautka zapytała żonę gwiazdora, kiedy rozwód. Odpowiedź była zaskakująca.

Nie jest tajemnicą, że Michał Wiśniewski w przez ostatnią dekadę słynął głównie z burzliwego życia miłosnego. W ciągu 25 lat pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu i doczekał się pokaźnej gromadki dzieci. Wydaje się jednak, że fani mocno kibicują mu w obecnym związku. Piękna i delikatna Pola zdecydowanie podbiła serca mediów.

Owocem ich miłości jest Falco Amadeus, jak na razie najmłodszy z całej rodziny, jednak lider „Ich troje” w wywiadzie dla Jastrząb Post wyznał, że chciałby doczekać się kolejnych pociech. Wydaje się też, że gwiazdor jest bez pamięci zakochany w swojej żonie i to właśnie z nią wiąże całą swoją przyszłość.

Michał Wiśniewski i Pola zapytani o rozwód. Odpowiedź była zaskakująca

Michał Wiśniewski i Pola często pozują wspólnie na zdjęciach. Większość z nich pełna jest czułości, a pod każdą taką fotografią natychmiast pojawia się masa komentarzy, głównie wychwalających ukochaną lidera „Ich Troje”. Pod ostatnim nie było inaczej.

– Życie jest nieprzewidywalne. Kiedy wydaje nam się, że nic dobrego już nas nie spotka, los — na nasze szczęście — rzuca na naszą drogę osobę, która jednym spotkaniem, jedną rozmową czy zwyczajną uprzejmością, odmienia nasze życie – podpisała żona gwiazdora.

Fani zachwycali się „piękną parą”. Niektórzy stwierdzili nawet, że kobieta „trafiła się wokaliście, jak ślepej kurze ziarno”. Te drobne przytyki wydawały się jednak pełne życzliwości, a małżeństwu, jak zwykle życzono wszystkiego dobrego.

– Piękne słowa. Czasem trzeba w życiu długo czekać, ale koniec z końcem warto.

– Falco ma Pana spojrzenie.

– Wyglądacie super elegancko. Jak z Dynastii albo Moda na sukces – chwalono.

Jednak wśród tych peanów pojawił się jeden komentarz, który wywołał prawdziwą dyskusję. Szczególnie ciekawska internautka postanowiła zadać parze dość złośliwe pytanie.

– Ja tak z czystej ciekawości, znając Twoje kochliwe serce ile jeszcze do rozwodu?

Na odpowiedź Poli nie trzeba było długo czekać. Żona Michała Wiśniewskiego po mistrzowsku zripostowała niedyskretną wypowiedź.

Chyba z czystej złośliwości stwierdziła krótko.

Małżeństwo mogło także liczyć na fanów, którzy natychmiast stanęli w jego obronie. Znacznie więcej taktu okazała następna osoba, która, choć zwróciła uwagę na poprzednie związki gwiazdora, wyraziła szacunek dla postawy jego partnerki.

Jesteś najładniejszą jego kobietą. Chociaż tyle ich miał, zaryzykowałaś. To bardzo ryzykowne i odważne posunięcie. Ale kto nie ryzykuje, ten traci – napisała.

Zgadzacie się?

Wyświetl ten post na Instagramie

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Grażyna Torbicka ostrzega. Jej mąż padł ofiara parszywego oszustwa. Ktoś się pod niego podszył
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony


Źródło: O2