Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zapytali żonę Wiśniewskiego, ile w sumie mają dzieci. Pola podała dwucyfrową liczbę
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 10.11.2022 16:57

Zapytali żonę Wiśniewskiego, ile w sumie mają dzieci. Pola podała dwucyfrową liczbę

żona Wiśniewskiego
fot. instagram.com/m_wisniewski1972/

Zapytana żona Wiśniewskiego zdradziła, ile tak naprawdę mają dzieci. Nie jest tajemnicą, że piosenkarz zawsze marzył o dużej rodzinie, jednak dwucyfrowa liczba zaskakuje. Wesoła gromadka wkrótce się powiększy. 

Kilka tygodni temu Wiśniewscy oficjalnie poinformowali, że spodziewają się kolejnego potomka. Teraz oboje podzielili się kolejną, radosną wiadomością — znają już płeć. Fani sądzili, że wkrótce na świat przyjdzie szóste dziecko pary. Pola musiała sprostować komentarze.

Żona Wiśniewskiego ujawniła, ile mają wszystkich dzieci. Fani byli w błędzie?

Po ostatnim wpisie dumnych rodziców wiemy już, że żona Wiśniewskiego niebawem urodzi kolejnego chłopca. W komentarzach posypały się gorące gratulacje i drobne żarty sugerujące, że wkrótce lider Ich Troje będzie mógł założyć własną drużynę piłkarską. Internauci nie mieli jednak pojęcia, jak blisko są prawdy. Do tej pory bowiem mówiło się głównie o szóstce dzieci wokalisty.

Fabienne i Xavier pochodzą jeszcze ze związku z Mandaryną, z kolei matką Etinnette i Vivienne jest Anna Świątczak. Michał i Pola z kolei dali życie małemu Falco, który do niedawna był najmłodszym z potomstwa muzyka.

„Wielka szóstka” coraz częściej gości w mediach, niewiele natomiast mówi się na temat dzieci samej Poli. Żona Wiśniewskiego nie pokazuje swoich pociech w social mediach — tylko raz, poniekąd, uczyniła wyjątek, odpowiadając na pytanie o ich wiek. Stąd wiemy, że najstarsze jest już pełnoletnie.

Stąd, na pytanie fanki, ile w sumie dzieci jest u Wiśniewskich, dumna mama odpowiedziała:

 To będzie 10. 

Miała też niemało pracy z poprawianiem tych, którzy zwrócili uwagę, że teraz stosunek dziewczynek do chłopców będzie dokładnie taki sam.

 Teraz będzie po równo trzy dziewczynki i trzech chłopców w rodzinie – czytamy w jednym z komentarzy.

 Właściwie to 5:5 – sprostowała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

żona Wiśniewskiego
żona Wiśniewskiego
żona Wiśniewskiego

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka