Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski ma łącznie nie 9, a 10 dzieci? Wokalista dopiero się przyznał
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 31.01.2021 16:38

Michał Wiśniewski ma łącznie nie 9, a 10 dzieci? Wokalista dopiero się przyznał

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/m_wisniewski1972/?hl=pl

Michał Wiśniewski i Pola właśnie zostali rodzicami – jak przekazuje Fakt. Wokalista z pewnością bardzo się cieszy, chociaż jak sam przyznał jego rodzina nie składa się teraz z 9, a aż 10 osób. Jak to możliwe? Okazuje się, że piosenkarz traktuje 14-letniego Maksa, syna swojej byłej żony (Dominiki Tajner) z poprzedniego małżeństwa, jak własnego syna!

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska podzielili się ze światem radosną nowiną. Niedawno na świat przyszedł ich synek Falco Amadeus. W sumie rodzina muzyka będzie składała się z 10 osób, ponieważ Pola z poprzedniego związku również ma czworo dzieci.

Michał Wiśniewski: dzieci

Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem. Syn Falco Amadeus dostał imię na cześć ulubionego muzyka Michała – Falco.

Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa [syna Dominiki Tajner – przyp. red.] zawsze też będę traktował jak część swej rodziny – przekonywał Michał Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Michał Wiśniewski latem ubiegłego roku ujawnił w mediach społecznościowych, że spodziewa się kolejnego potomka. Matką dziecka była tajemnicza Pola, z którą piosenkarz pobrał się w kwietniu 2020 roku.

Wokalista opublikował wtedy nagranie z badania USG, na którym widać główkę i część tułowia malucha. Lider zespołu Ich troje zdradził też, że będzie to chłopiec i obwieścił światu, jakie imię dla niego wybrał.

Przypomnijmy, że muzyk nigdy nie próżnował, jeśli chodzi o przedłużenie swojego rodu. Dzisiaj może pochwalić się naprawdę liczną rodziną.

Z drugą byłą żoną, Martą „Mandaryną” Wiśniewską, ma dwójkę dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę. Z trzecią eksmałżonką, Anną Świątczak, również doczekał się dwójki maluchów: Etiennette Annę i Vivienne Viennę.

Michał Wiśniewski traktuje syna byłej żony jak własne dziecko

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez siedem lat, jednak jesienią 2019 roku ich drogi się rozeszły. Para nigdy nie doczekała się wspólnego potomka, jednak z poprzedniego związku Dominika ma syna Maksa.

Wygląda na to, że chłopiec miał bardzo dobry kontakt ze swoim ojczymem, ponieważ Michał Wiśniewski przyznał się, że traktuje 14-latka jak część swojej rodziny.

I chociaż nowy członek rodziny prawdopodobnie pochłonie sporo czasu i uwagi świeżo upieczonych rodziców, wokalista z pewnością nie zapomni o pozostałej dziewiątce pociech. W końcu „wszystkie dzieci nasze są”, prawda? Michałowi i Poli życzymy dużo wytrwałości i przespanych nocy.

Zobacz zdjęcia:

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem.

michał wiśniewski

Matką dziecka jest piąta żona muzyka, Pola.

Michał Wiśniewski

Piosenkarz w rozmowie z Faktem przyznał, że syna swojej żony byłej żony z poprzedniego małżeństwa zawsze będzie traktował jak część rodziny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl