Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Stało się, Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie kolejnego dziecka. Najszczęśliwszy czas w jej życiu
Michał Fitz
Michał Fitz 29.03.2023 11:00

Stało się, Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie kolejnego dziecka. Najszczęśliwszy czas w jej życiu

Pola Wiśniewska
fot. instagram.com/wisniewska_pola; KAPiF

Michał Wiśniewski jest szczęśliwie zakochany w Poli już od kilku lat. Para przypieczętowała swoją miłość nie tylko węzłem małżeńskim, ale także piątym synem wokalisty, który dostał na imię Falco Amadeus. Ten będzie miał rodzeństwo. Wiśniewscy właśnie pokazali, jak wygląda ich kolejna pociecha.

Małżonka piosenkarza jest jeszcze w ciąży, więc to na razie podgląd wykonany za pomocą USG, ale dla rodziców to już wielka rzecz.

Michał Wiśniewski pokazał, jak wygląda jego najmłodsza pociecha

Na Instagramie Poli Wiśniewskiej pojawiła się kompilacja zdjęć, która podsumowuje, jak wyglądał marzec. Wśród fotografii jest jej selfie z mężem, portery oraz te przedstawiające ich synka. Najistotniejsze jest jednak zdjęcie z USG, które przedstawia ich pociechę.

Na ilustracji nie widać wiele, ale w oczy rzuca się odprężona twarz noworodka, który najwyraźniej zdrowo rośnie w brzuchu swojej mamy. Pozostaje więc życzyć, że przyjdzie na świat w dobrej formie i będzie kolejnym oczkiem w głowie rodziców.

"Pytanie na Śniadanie": Podczas rozmowy Tomasz Wolny nagle dostał wiadomość. Pokazał, co wysłał mu widz

Michał Wiśniewski - dzieci

Jak już wcześniej wyjawili Wiśniewscy, spodziewają się kolejnego syna. Takowych wokalista ma już dwóch. Poza ostatnio narodzonym Falco Amadeusem, chłopakiem, a dziś w zasadzie już mężczyzną jest także jego pierworodny, Xavier. Poza nimi Michał jest jeszcze dumnym ojcem Fabienne, Vivienne i Etiennette.

Całkiem niedawno wokalista i jego żona przyznali, że wciąż szukają imienia dla swojej nowej pociechy. Jak można przypuszczać i to nie będzie zaliczało się do klasycznych polskich imion. Zdradzili przy tym, że chcieliby, aby zaczynało się ono na literę “C”.

Czy Michał Wiśniewski planuje więcej dzieci?

Trzeba przyznać, że gromadka składająca się z 6 pociech to już naprawdę niezły dorobek. Michał Wiśniewski z pewnością zawyża obecną średnią dzietności dla statystycznego, polskiego ojca. Czy w takim razie planuje ją podbić jeszcze bardziej?

Jakiś czas temu w rozmowie ze „Świat Gwiazd” wyjaśnił żartobliwie, że na pewien czas chciałby wstrzymać produkcję. Podkreślił jednak, że życie pisze różne scenariusze i nie może na sto procent powiedzieć, że już nigdy nie zostanie tatą po raz kolejny.

Zobacz post:

Pola zrzut.JPG
fot. instagram.com/wisniewska_pola
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?