Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Widoczny brzuszek”, „czy jest pani w ciąży?”. Zdjęcia żony Michała Wiśniewskiego wywołały poruszenie wśród fanów
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.09.2022 12:36

„Widoczny brzuszek”, „czy jest pani w ciąży?”. Zdjęcia żony Michała Wiśniewskiego wywołały poruszenie wśród fanów

Michał Wiśniewski
Fot. instagram.com/wisniewska_pola

Odkąd w mediach ukazała się zachwycająca galeria zdjęć, fani snują domysły, czy Michał Wiśniewski ponownie zostanie ojcem. Kilka dni temu para znowu stanęła na ślubnym kobiercu — tym razem z pełną pompą. Zachwyceni fani od razu zwrócili uwagę na sylwetkę Poli. Żonę gwiazdy zalał grad pytań o ciążę. 

Michał Wiśniewski doczekał się piątki dzieci. Najmłodszy, Falco, jest owocem miłości lidera Ich Troje i pięknej Poli. W 2020 roku para przysięgła sobie miłość i wierność w urzędzie Stanu Cywilnego, a teraz nareszcie mogli zorganizować huczne wesele i jeszcze raz wypowiedzieć sakramentalne „aż do śmierci”.

Para delektowała się swoim szczęściem, a media obiegły zdjęcia, które wywołały niemałe poruszenie wśród fanów.

Michał Wiśniewski ponownie zostanie ojcem? Fani spojrzeli na Polę i zasypali gwiazdy gradem pytań

Choć Michał Wiśniewski często podkreśla, że jego żona (niepotrzebnie) woli kryć się w cieniu, skromna lecz przedsiębiorcza Pola szybko stała się nową ulubienicą wśród fanów. Wiele osób docenia nie tylko jej urodę, a pod jednym ze zdjęć z początku czerwca można nawet przeczytać, że internauci postrzegają ją, jako „jedyną żonę Wiśniewskiego, co nie ma parcia na szkło”.

Nic dziwnego, że gdy na Instagramie pojawiły się zdjęcia ze ślubu, który odbył się kilka dni temu, pod spodem posypały się komentarze. Gratulowano, życzono wielu wspólnych lat i zachwycano się wyglądem młodej pary. Oczywiście oczy wszystkich spoczęły głównie na Poli — tego dnia żona lidera Ich Troje wyglądała jak prawdziwa królowa.

Jednak to nie piękny, wyszywany w delikatne wzory top, ani skromna, naturalna stylizacja wzbudziły największe emocje. Fani zwrócili uwagę na rozkloszowaną spódnicę, która odbijała od gorsetu tuż nad brzuchem. W dodatku na jednym ze zdjęć żona Michała Wiśniewskiego położyła w tamtym miejscu dłoń, jakby w czułym geście przyszłej matki.

Kiedy tylko fotografka zorganizowała pierwsze Q&A, zewsząd jak grad spadały pytania. „Jesteś w ciąży?” „Będziecie mieli drugie dziecko?”, „Czy pani jest w ciąży? Jeśli tak, to gratulacje, pięknie pani wygląda” — internauci prześcigali się domysłach.

Śledzący wpisy pary na Instagramie także łączyli kropki i zwracali uwagę na hashtag którym niedawno opisała wspólne zdjęcie: „idzie nowe”. Ze strony Poli nie padł jednak żaden komentarz. Jedynym komentarzem żony Wiśniewskiego był pakiet gifów ze zdezorientowanymi postaciami. Nabrała wody w usta a fani pozostali z garściami pytań — bez żadnej odpowiedzi.

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski po raz drugi wziął ślub z piątą żoną. Mamy zdjęcia, bawili się na całego
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?