Lifestyle.Lelum.pl > Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Elżbieta Romanowska, Martyna Kupczyk
03.03.2024 19:03 Romanowska wyznała całą prawdę o remontach

Nadchodzi kolejny sezon programu, który odmienia życia Polek i Polaków. Po raz kolejny będziemy mogli usłyszeć frazę “Wyremontujemy wasz dom” z ust Elżbiety Romanowskiej. Zapowiedzi dotyczące tej edycji są naprawdę hojne. W mediach społecznościowych formatu pojawiło się sprostowanie do ważnego szczegółu dotyczącego czasu trwania remontów.

"Nasz nowy dom": poruszająca decyzja. To zrobią dla chorego dziecka, fot. KAPiF, Facebook/Nasz Nowy Dom
03.03.2024 12:13 "Nasz nowy dom": poruszająca decyzja. To zrobią dla chorego dziecka

Stacje telewizyjne z hukiem weszły w wiosenną ramówkę. W ostatnich dniach wystartowało wiele wyczekiwanych przez widzów programów, jak choćby „Taniec z gwiazdami” czy „Mam talent!”, a także nowości, jak choćby „The Traitors. Zdrajcy”. Z kolei już od 6 marca widzowie będą mogli śledzić nowy sezon programu „Nasz nowy dom”. W jednym z nadchodzących odcinków na fanów czeka prawdziwy rollercoaster emocji.

Romanowska zdradziła porażającą prawdę na temat „NND”, fot. Facebook/Nasz Nowy Dom
14.02.2024 18:32 Romanowska zdradziła porażającą prawdę na temat „NND”. Niebywały fakt

Już od 6 marca widzowie Polsatu będą mogli cieszyć się nowymi odcinkami programu „Nasz nowy dom”. W tym roku ich radość będzie o tyle większa, że w nadchodzącym sezonie na telewidzów będzie czekać nie jeden, a aż dwa odcinki tygodniowo. W ramach promocji nadchodzącej edycji Elżbieta Romanowska uchyliła rąbka tajemnicy na temat sekretów programu.

Elżbieta Romanowska
09.02.2024 18:01 Ela Romanowska pomaga odbudowywać domy, a jak sama mieszka? Zobacz

Karierę rozpoczęła jako aktorka, później zaczęła angażować się w mediach. Wystąpiła w kilku programach rozrywkowych. Od niedawna możemy ją również zobaczyć w roli prowadzącej popularnego formatu emitowanego na Polsacie. A jak mieszka osoba, która decyduje o zmianach w domach wielu osób? Zobaczcie. 

Kolejna, uderzająca zmiana w "Nasz nowy dom"
03.02.2024 17:04 Kolejna, uderzająca zmiana w "Nasz nowy dom". Właśnie wszystko zapowiedzieli

Telewizja Polsat przechodzi obecnie prawdziwą metamorfozę. Teraz na oficjalnym Instagramie programu “Nasz nowy dom” pojawiła się informacja na temat kolejnych zmian, jakie dzieją się za kulisami stacji. Tego nikt się nie spodziewał.

"Nasz Nowy Dom" ekipa
02.02.2024 17:49 Był kierownikiem budowy w NND. Teraz mieszka w takich warunkach

Ekipy budowlane zatrudnione przy programie “Nasz Nowy Dom” często zaskarbiają sobie wielką sympatię widzów. Nie inaczej było z grupą pracowników pod dowodzeniem Artura Witkowskiego. Po ośmiu latach kierownik budowy musiał zrezygnować z udziału w formacie, jednak wciąż możemy obserwować jego działalność. Wiedzieliście, że tak wygląda jego dom?

Sensacyjne zmiany w programie „Nasz nowy dom”
27.01.2024 16:37 Sensacyjne zmiany w programie „Nasz nowy dom”. Program traci oglądalność. Podjęto ważną decyzję

Na jaw wyszły smutne informacje na temat jednego z kultowych programów telewizji Polsat. Okazało się, że “Nasz nowy dom” zaliczył jeden z najgorszych wyników oglądalności w ciągu ostatnich lat. Teraz władze stacji zastanawiają się, jak poradzić sobie z tym problemem. 

Internauci nie wytrzymali po 1. odcinku programu Katarzyny Dowbor
10.12.2023 21:15 Internauci nie wytrzymali po 1. odcinku programu Katarzyny Dowbor. W sieci aż zawrzało

Katarzyna Dowbor zaskoczyła wszystkich internautów swoim najnowszym projektem zawodowym. Okazało się, że po zwolnieniu z programu “Nasz nowy dom” dziennikarka nie zamierza zwalniać tempa i właśnie zaangażowała się w całkowicie nowy format telewizyjny.

Katarzyna Dowbor, Sebastian, Rodzina
01.12.2023 19:41 Tylko u Nas: Wzruszająca historia uczestnika "Nasz nowy dom". Sebastian nie krył emocji wspominając remont

“Nasz Nowy Dom” to nie tylko najpopularniejszy program Polsatu, który podbił serca milionów widzów, ale również przepustka do lepszego życia dla jego uczestników. Jeden z nich zgodził się udzielić nam wywiadu, w którym opowiedział, jak wyglądały kulisy jego udziału w show. Sebastian przez 21 lat wychowywał się w garażu, który został zaadaptowany na prowizoryczne mieszkanie. Ekipa programu z Katarzyną Dowbor na czele odmieniła życie całej jego rodziny.

Nasz nowy dom
20.11.2023 15:44 Nareszcie wiadomo, kto poprowadzi nowy sezon "Nasz nowy dom"! Wszystko stało się jasne

W maju media obiegła informacja o kolosalnych zmianach w programie „Nasz nowy dom”. Nagle po 10 latach z funkcji prowadzącej format zwolniono Katarzynę Dowbor. Wkrótce potem przekazano informację, że w tej roli zastąpi ją znana między innymi z serialu „Pierwsza miłość” Elżbieta Romanowska.

Nasz nowy dom
17.11.2023 14:31 To nie żart! "Nasz nowy dom" naprawdę oddał taki dom uczestnikom. Co tam się wydarzyło?

Ekipa budowlana programu “Nasz nowy dom” dokonywała już naprawdę istnych cudów przy odnawianiu niektórych budynków. Tym razem fanom znów było trudno uwierzyć, że fachowcy oddali uczestnikom taki dom. Sęk w tym, że z zupełnie innego powodu.

Fani programu „Nasz Nowy Dom” zachwyceni efektami, fot. kadr z programu „Nasz Nowy Dom”
03.11.2023 11:22 Widzowie zobaczyli efekty remontu i się zaczęło! Fala komentarzy po wczorajszym odcinku "Nasz nowy dom"

Program „Nasz Nowy Dom” w ostatnim sezonie spotkało co prawda wiele zmian, ale niektóre rzeczy pozostały takie same. Ekipa formatu nadal jeździ po Polsce i pomaga potrzebującym rodzinom w remontach ich domów, tak, by nadawały się do mieszkania. 

Internauci nie mają litości dla rodziny z programu „Nasz nowy dom”, fot. Facebook/Nasz Nowy Dom
20.10.2023 16:29 Widzowie "Nasz nowy dom" uważają, że ta rodzina NIE zasługuje na pomoc. Rozpętała się awantura, co tam się dzieje?!

Program „Nasz nowy dom” szczyci się niesieniem pomocy potrzebującym rodzinom, które mieszkają w nienadających się do tego lokalach. Mieszkania i domy remontowane przez ekipę programu nierzadko nie tylko są niekomfortowe, ale wręcz zagrażają swoim mieszkańcom. 

Ela Romanowska ujawniła, co dzisiaj przekażą w „Nasz nowy dom”, fot. Instagram/elaromanowska
12.10.2023 17:33 „Będą łzy”. Ela Romanowska ujawniła, co dzisiaj przekażą w „Nasz nowy dom”

Najnowszy sezon programu „Nasz nowy dom” spotkało wiele zmian – najpierw Katarzynę Dowbor zastąpiła Ela Romanowska, później zmieniono także czołówkę formatu. Niezmienna pozostała jednak jego misja, która skupia się na pomocy potrzebującym rodzinom, których nie stać na wyremontowanie swoich domów. Budynki, w których żyją często nie tylko nie nadają się do mieszkania, ale także zagrażają swoim mieszkańcom.

Miszczak i Romanowska
29.09.2023 13:11 Skandaliczne informacje ws. programu "Nasz nowy dom". Miszczak zareagował, wiadomo co dalej z Romanowską

Edward Miszczak na początku tego roku oficjalnie został dyrektorem programowym Polsatu i szybko wprowadził swoje ustalenia. Te wcale nie były kosmetyczne, a dotyczyły najważniejszych programów i gwiazd stacji. Teraz pojawiają się doniesienia, że jego ryzykowne ruchy nie opłaciły się. Jak się do tego odnosi?

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska
28.09.2023 22:39 "Nie wygryzłam pani Katarzyny Dowbor". Romanowska ujawnia, jak naprawdę wyglądało jej przejęcie programu "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak tak naprawdę wyglądało przejęcie przez nią roli prowadzącej program “Nasz Nowy Dom”. By poprowadzić show, musiała zmierzyć się z ogromnym hejtem, a także zarzutami o zabraniu stanowiska uwielbianej przez widzów Katarzynie Dowbor. W końcu wiadomo, jak naprawdę wyglądały kulisy tej sprawy.

Nasz nowy dom
27.09.2023 20:03 Widzowie "Nasz nowy dom" w mocnych słowach o ostatnim odcinku. Edward Miszczak popełnił błąd?

“Nasz nowy dom” przez dekadę był jednym z najlepiej oglądanych programów telewizji Polsat. Show zrównało sobie rzeszę fanów nie tylko dobroczynną formułą, ale także postacią niezwykle empatycznej prezenterki. Te czasy, choć całkiem niedalekie, dziś wydają się odległą przeszłością. Widzowie zupełnie inaczej patrzą na show.

Katarzyna Dowbor nie ogląda nowych odcinków programu „Nasz nowy dom”, fot. Facebook/Nasz Nowy Dom
27.09.2023 08:15 Katarzyna Dowbor nie może oglądać programu "Nasz nowy dom". Szczerze do bólu wyznała, co sądzi o nim po zmianach

Kilka miesięcy temu zaskakująca informacja wstrząsnęła fanami programu „Nasz nowy dom”. Niespodziewanie zwolniono twarz formatu – Katarzynę Dowbor – która współtworzyła remontowe show od samego początku. Wielu fanów od razu zapewniło, że nie będzie oglądać kolejnych odcinków. Teraz była prowadząca ujawniła, czy ona sama to robi. 

Katastrofalne wyniki oglądalności "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską, fot. Facebook/Nasz Nowy Dom
25.09.2023 15:31 Tragedia, katastrofa, ciężko znaleźć słowa po tym co się stało. Fani "Nasz nowy dom" załamani

Katastrofalne doniesienia dotyczące programu “Nasz nowy dom” właśnie obiegają Polskę. Fani nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć po tym, jak niespodziewanie, bez ostrzeżenia, po tylu latach ciężkiej pracy zwolniono Katarzynę Dowbor. Teraz nadszedł kolejny cios, widzowie są załamani.

Elżbieta Romanowska
22.09.2023 11:42 “Nie czekam na nowe odcinki”. Łzy napływają do oczu po tym, co spotkało Romanowską. “Nasz nowy dom” już nie taki sam

Do nowych odcinków programu “Nasz Nowy Dom” z Elą Romanowską widzowie byli dość sceptycznie nastawieni. Po emisji każdego kolejnego epizodu wytykali nowej prowadzącej każdą pomyłkę czy niestosowne, zdaniem internautów, zachowanie. Komentarze, które pojawiły się po premierze najnowszego odcinka, są wstrząsające. Widzowie chyba stracili już całkiem nadzieję…

Ela Romanowska
14.09.2023 20:05 Polsat PRZEGIĄŁ? Widzowie "Nasz nowy dom" stracili cierpliwość, mają poważny zarzut do twórców

Po 20 edycjach programu “Nasz nowy dom” szefostwo Polsatu postanowiło pożegnać się z Katarzyną Dowbor, za co cała stacja zebrała straszliwe cięgi od telewidzów. Pomimo tego, że dziennikarka została zastąpiona równie sympatyczną Elą Romanowską, fanów nie udało się udobruchać. I to do dzisiaj.

Katarzyna Dowbor przekazała radosne wieści
14.09.2023 13:19 "Wreszcie mogę Wam powiedzieć". Katarzyna Dowbor nie mogła już wytrzymać, przekazała TAKIE nowiny, że nogi się uginają

Katarzyna Dowbor jeszcze niedawno była na ustach wszystkich z powodu swojego niespodziewanego zwolnienia z prowadzonego przez nią przez lata programu “Nasz nowy dom”. Wiele fanów talentu dziennikarki obawiało się wtedy o jej przyszłość zawodową. Teraz gwiazda przekazała radosne wieści.

Skandal w programie "Nasz nowy dom"
08.09.2023 10:35 Skandal w premierowym odcinku "Nasz nowy dom". Pani Ania z Konina pobladła, gdy to ujrzała w swoim domu po remoncie

Za nami pierwszy odcinek wyczekiwanego przez wszystkich programu “Nasz nowy dom”. Tym razem, podczas jesiennej edycji show, w roli prowadzącej mamy okazję zobaczyć debiutującą na tym stanowisku Elżbietę Romanowską. To jednak nie wszystko, co zwróciło uwagę internautów. Większość nie żałuje mocnych słów.

nasz nowy dom
07.09.2023 18:18 "Nasz nowy dom": Popłakaliśmy się już na zwiastunie. Takiego odcinka jeszcze nie było. Szykujcie chusteczki

“Nasz nowy dom” to nie tylko jeden z najpopularniejszych programów Polsatu, ale ogólnie polskiej telewizji. Widzowie zakochali się w formacie, który pomaga biednym rodzinom w remontowaniu ich domu. Spory wpływ miała na to niezwykle sympatyczna prowadząca, Katarzyna Dowbor, którą po 10 latach zastąpiła Ela Romanowska. Dziś zobaczymy, jak sobie poradziła. Początek nie był łatwy.

Katarzyna Dowbor, Jann
03.09.2023 18:11 Katarzyna Dowbor ujawniła zaskakujący fakt o... Jannie. Zna go od bardzo dawna

Katarzyna Dowbor wprawiła w osłupienie swoich fanów niespodziewaną informacją na temat Janna. Okazuje się, że dziennikarka miała okazję poznać utalentowanego wokalistę wiele lat temu w zaskakujących okolicznościach. Jak przebiegło ich najnowsze spotkanie?

Pokazali czołówkę "Nasz nowy dom"
01.09.2023 17:35 Pokazali czołówkę "Nasz nowy dom" i się zaczęło... SKANDAL na całego, ludzie nie wytrzymali

Polsat w końcu ujawnił kolejny fakt dotyczący odmienionego programu “Nasz nowy dom”. Elżbieta Romanowska w roli prowadzącej to niejedyna nowość, jaka czeka na fanów kultowego show. Niestety całkowicie inna czołówka również nie przypadła widzom do gustu. Wszystko z powodu jednego szczegółu.

Elżbiecie Romanowskiej łamał sie głos na planie "Naszego nowego domu"
26.08.2023 18:17 Elżbiecie Romanowskiej łamał się głos. Jest trudniej, niż sądziła. Ujawniła prawdę o planie "Nasz nowy dom"

Dla nikogo nie jest już zaskoczeniem, że program “Nasz nowy dom” powróci w jesiennej ramówce Polsatu w całkiem nowej odsłonie - z odnowionym logo i debiutującą prowadzącą. Teraz Elżbieta Romanowska opowiedziała, jak odnalazła się na planie remontowego show. Aktorka nie była w stanie ukryć łamiącego się głosu.

Kolejna zmiana w programie „Nasz nowy dom”
17.08.2023 17:19 Kolejna zmiana w "Nasz nowy dom". Najpierw zwolnienie Dowbor, a teraz jeszcze to. Znika symbol

Fani programu „Nasz nowy dom” w ostatnim czasie musieli zmierzyć się z licznymi zmianami wprowadzonymi do uwielbianego przez nich formatu. Wszystko zaczęło się w maju, gdy media obiegła informacja o niespodziewanym zwolnieniu Katarzyny Dowbor ze stacji Polsat. Dla wielu osób już to było zbyt wiele, a to był dopiero początek zmian.