Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Internauci nie wytrzymali po 1. odcinku programu Katarzyny Dowbor. W sieci aż zawrzało
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.12.2023 21:15

Internauci nie wytrzymali po 1. odcinku programu Katarzyny Dowbor. W sieci aż zawrzało

Internauci nie wytrzymali po 1. odcinku programu Katarzyny Dowbor
Internauci nie wytrzymali po 1. odcinku programu Katarzyny Dowbor, fot. KAPIF; Instagram/@katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor zaskoczyła wszystkich internautów swoim najnowszym projektem zawodowym. Okazało się, że po zwolnieniu z programu “Nasz nowy dom” dziennikarka nie zamierza zwalniać tempa i właśnie zaangażowała się w całkowicie nowy format telewizyjny.

Niesamowite, co robi Katarzyna Dowbor po zwolnieniu z "Naszego nowego domu"

Zwolnienie popularnej prezenterki z kultowego show “Nasz nowy dom” odbiło się szerokim echem w polskich mediach. Gwiazda od ponad dziesięciu lat pełniła rolę prowadzącej w uwielbianym programie Polsatu, kiedy to z dnia na dzień pozbawiono jej ukochanej pracy

Chociaż mnóstwo fanów zabrało głos w sprawie niesprawiedliwości, jaka spotkała Katarzynę Dowbor i apelowało o przywrócenie jej do formatu, na nic zdały się ich błagania, a prezenterka na dobre pożegnała się z remontowym show. Nie oznacza to jednak, że dziennikarka zamierza zniknąć z telewizji. Właśnie ogłosiła, gdzie teraz mogą oglądać ją telewidzowie.

Brat Katarzyny Dowbor miał romans z jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Nie do wiary, gdzie się poznali Radosne doniesienia z domu Katarzyny Dowbor. Chodzi o jej córkę. Z całej Polski płyną gratulacje

Katarzyna Dowbor w nowym programie telewizyjnym

Okazało się, że ceniona dziennikarka odnalazła pracę na planie programu, którego formuła już na pierwszy rzut oka bardzo do złudzenia przypomina show “Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor 6 grudnia zachęciła nas wszystkich do premiery pierwszego odcinka programu “Dowborowa od nowa”, gdzie zajmuje się odnową wnętrz i wystrojem domów.

Na swoim profilu na Instagramie prezenterka ujawniła, że jej nowa praca ma związek z wieloma wiadomościami i prośbami internautów, którzy nie mogli pogodzić się z jej zniknięciem z telewizji. Pierwszy odcinek miał miejsce wczoraj 9 grudnia 2023 roku na CANAL + DOMO.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Dowbor zszokowana słowami Eli Romanowskiej. Prezenterka nie żałowała mocnych słów.

Fani oburzeni nowym show Katarzyny Dowbor!

Pierwszy odcinek programu “Dowborowa od nowa” miał miejsce w domu rodzinnym uwielbianej prezenterki, która przedstawiła nam swoją rodzinę i ukochane zwierzaki. Po udanej premierze dziennikarka oznajmiła fanom, kiedy zostaną wyemitowane kolejne odcinki jej najnowszego show. Okazało się, że na najnowsze wydania przyjdzie nam poczekać aż do marca 2024 roku!

Fani są zachwyceni najnowszym formatem gwiazdy i twierdzą, że już w premierowym odcinku poczuli dawne ciepło i rodzinną atmosferę, jaką od zawsze roztacza w telewizji Katarzyna Dowbor. Jedyne, co nie podoba im się w nowym formacie prezenterki to fakt, że na kolejne odcinki muszą czekać ponad trzy miesiące! Narzekają również na platformę, na której dostępne jest show — CANAL + DOMO niestety nie jest darmowy, a to sprawia, że nie każdy ma możliwość zobaczenia dziennikarki w akcji!

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik