Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ela Romanowska poza kamerami. Tak się zachowuje
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.03.2024 10:03

Ela Romanowska poza kamerami. Tak się zachowuje

Ela Romanowska
fot. Instagram/@nasz nowy dom

Program “Nasz nowy dom” od lat cieszył się niesłabnącą popularnością. Niespodziewanie jednak władze stacji Polsat podjęły decyzję o zmianie prowadzącej show, dlatego też teraz zamiast Katarzyny Dowbor oglądamy w tej roli Elę Romanowską. Jeden z pracowników produkcji ujawnił, jak naprawdę zachowuje się aktorka, gdy zostaną wyłączone już wszystkie kamery.

Zamieszanie wokół Eli Romanowskiej i programu "Nasz nowy dom"

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że remontowe show Polsatu od wielu lat cieszyło się ogromną sympatią widzów i przyciągało przed telewizory coraz większe rzesze wiernych fanów. Internauci z utęsknieniem oczekiwali na kolejne odcinki, w których poznamy losy kolejnych rodzin, do których z pomocą biegną pracownicy “Nasz nowy dom”.

Niespodziewanie jednak, po dwunastu latach współpracy, władze stacji Polsat podjęły decyzję o zwolnieniu dotychczasowej prowadzącej. Miejsce Katarzyny Dowbor zostało zajęte przez Elżbietę Romanowską, co początkowo bardzo nie przypadło do gustu wiernym fanom formatu. Jak obecnie sprawdza się aktorka w roli gospodyni kultowego show?

Tajemnicze znalezisko na grobie Tomasza Komendy Nowa dziewczyna Rozenka jest od niego młodsza o 20 lat! Planują ślub?

Jaka naprawdę jest Elżbieta Romanowska?

Od samego początku aktorka udowodniła telewidzom, że bardzo poważnie podchodzi do swoich nowych obowiązków i chce mocno zaangażować się w pracę na planie produkcji Polsatu. Ela Romanowska znana jest ze swojego pozytywnego usposobienia, dystansu do samej siebie i olbrzymiego poczucia humoru.

Teraz jednak, podczas prac przy programie “Nasz nowy dom”, aktorka pokazała internautom, że ma swoje zdanie i nie pozwoli sobie wejść na głowę. W jednym z odcinków mogliśmy nawet zobaczyć, jak gwiazda nie kryła swojego oburzenia, gdy ekipa remontowa nie odbierała od niej telefonu. Teraz głos w sprawie zabrał kierownik budowy Wiesław Nowobilski, który ujawnił, jaka jest Elżbieta Romanowska, gdy na planie wyłączy się wszystkie kamery.

ZOBACZ TEŻ: Aleksander Domogarow skradł serca Polek. Tak dziś wygląda.

Wiesław Nowobilski szczerze o zachowaniu Eli Romanowskiej

Wiesław Nowobilski dał się poznać telewidzom jako sympatyczny i niezwykle pracowity kierownik budowy, który od lat spełnia się na planie programu “Nasz nowy dom”. Mężczyzna miał również szansę zadebiutować w show “Taniec z Gwiazdami”, gdzie urzekł wszystkich swoimi tanecznymi zdolnościami. Teraz postanowił ujawnić kilka szczegółów z planu remontowego programu Polsatu.

Okazało się, że Ela Romanowska nawet po wyłączeniu kamer zachowuje się dokładnie tak samo, jak podczas prac przy realizacji formatu. Wiesław Nowobilski chwali ją za jej optymizm i sposób, w jaki rozmawia ze współpracownikami. Trzeba przyznać, że jego słowa naprawdę zaskakują i zachwycają.

Współpraca z Elą od samego początku jest wspaniała. Przyszła z takim przytupem i pozytywną energią - zaraża nią do tej pory, bo każdy się z nią dogaduje. Poza tym Ela jest taka sama przed kamerą, jaki i poza nią, czyli jest przesympatyczna. Ela podejdzie do każdego, z każdym porozmawia. Można z nią rozmawiać jak z koleżanką. Przychodzi, żartuje, nigdy nie widziałem jej smutnej poza kamerą czy przed kamerą, czy gdy się spotykamy - jest zawsze wesoła - powiedział kierownik budowy z rozmowie z portalem ShowNews.