Lifestyle.Lelum.pl > Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Kolejna zmiana w programie „Nasz nowy dom”
17.08.2023 17:19 Kolejna zmiana w "Nasz nowy dom". Najpierw zwolnienie Dowbor, a teraz jeszcze to. Znika symbol

Fani programu „Nasz nowy dom” w ostatnim czasie musieli zmierzyć się z licznymi zmianami wprowadzonymi do uwielbianego przez nich formatu. Wszystko zaczęło się w maju, gdy media obiegła informacja o niespodziewanym zwolnieniu Katarzyny Dowbor ze stacji Polsat. Dla wielu osób już to było zbyt wiele, a to był dopiero początek zmian. 

Katarzyna Dowbor skomentowała swoje zwolnienie z "Nasz nowy dom"
17.08.2023 10:46 Nie do wiary, co ujawniła Katarzyna Dowbor po zwolnieniu z "Nasz nowy dom". Tak ją potraktowano

Niespodziewane zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom” odbiło się szerokim echem w polskich mediach. I choć wiele osób wypowiadało się na temat zachowania Edwarda Miszczaka, nigdy nie zrobiła tego sama zainteresowana. Teraz dziennikarka po raz pierwszy skomentowała, co wydarzyło się za kulisami Polsatu.

Ela Romanowska
14.08.2023 15:19 Przykre wieści o Eli Romanowskiej. Pertkiewicz i Kupczyk postanowili stanąć jej w obronie

Kilka miesięcy temu fanami programu „Nasz nowy dom” wstrząsnęła informacja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor ze stacji Polsat. Widzowie popularnego formatu o gruntownych remontach domów rodzin, które żyją w złych warunkach, początkowo byli oburzeni tą informacją, ponieważ ciężko było im zrozumieć powody decyzji Edwarda Miszczaka i pożegnać się z prowadzącą, która była związana z show od blisko dekady. 

Co Elżbieta Romanowska musiała zrobić, bo prowadzić „Nasz nowy dom”?
08.08.2023 08:29 Ela Romanowska musiała to zrobić, aby prowadzić „Nasz nowy dom”. Jak ona dała radę?

Elżbieta Romanowska od pewnego czasu cieszy się wyjątkową popularnością. Wszystko za sprawą przejęcia przez nią roli prowadzącej program „Nasz nowy dom”. Fanom chwilę zajęło przyzwyczajenie się do myśli, że nie w popularnym show nie zobaczą już Katarzyny Dowbor, a część z nich nadal sceptycznie podchodzi do aktorki w tej roli. Niedawno wyszło na jaw, co dokładnie musiała zrobić Elżbieta Romanowska, by dostać posadę. 

Elżbieta Romanowska o pierwszych chwilach na planie „Nasz nowy dom”
03.08.2023 19:18 Romanowska nagle przerwała milczenie. Na ramówce Polsatu ujawniła, jak czuła się przejmując "Nasz nowy dom"

3 września gwiazdy Polsatu zebrały się na uroczystym wydarzeniu, podczas którego ogłoszono jesienną ramówkę stacji. Wśród programów, które będą czekały na widzów w nadchodzących miesiącach nie zabraknie także „Naszego nowego domu”, który jest stałym punktem programu od blisko dekady. Nadchodzące odcinki nie będą już jednak takie jak dawniej – w roli prowadzącej nie zobaczymy już bowiem Katarzyny Dowbor, a Elżbietę Romanowską.

Elżbieta Romanowska podczas ramówki Polsatu
03.08.2023 17:31 Osamotniona Elżbieta Romanowska na ściance podczas ramówki Polsatu. Ekipa "Nasz nowy dom" pozowała osobno

W czwartkowe popołudnie odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Polsatu. Jak co roku, na uroczystej gali zebrały się gwiazdy stacji, które zaprezentowały się w wyjątkowych kreacjach. Wśród nich znajdują się także osoby, które w nadchodzących tygodniach będą debiutować w swoich rolach. Jedną z nich jest Elżbieta Romanowska, która już wkrótce da się poznać widzom jako nowa prowadząca program „Nasz nowy dom”.

Edward Miszczak ujawnił powód zwolnienia Katarzyny Dowbor
03.08.2023 15:17 Edward Miszczak dopiero teraz ujawnił, dlaczego zwolniono Katarzynę Dowbor z "Nasz nowy dom". Wszystko jasne

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom” odbiło się głośnych echem we wszystkich polskich mediach. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Edward Miszczak zrezygnował z pracy doświadczonej dziennikarki. Teraz dyrektor programowy po raz pierwszy skomentował tę zmianę.

Pracownik „Nasz nowy dom” przerażony czasem trwania remontów
02.08.2023 08:22 Pracownik "Nasz nowy dom" przerażony. Ugięły mu się nogi, gdy usłyszał zasady, teraz wszystko ujawnił

Program „Nasz nowy dom” od dekady cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Już wkrótce będą mogli oni poznać losy kolejnych rodzin, których życie zostanie odmienione dzięki ekipie programu, w skład której wchodzą między innymi prowadząca Elżbieta Romanowska, kierownicy budów oraz architekci. Wiele osób z pewnością zastanawia się, ile tak naprawdę trwają przedstawiane na ekranie metamorfozy domów.

Ela Romanowska ujawniła, jak ekipa „Naszego nowego domu” była traktowana przez sąsiadów rodziny
30.07.2023 11:17 "Nasz nowy dom": Ela Romanowska remontowała dom. Była w szoku po tym, jak zachowali się sąsiedzi. Co się działo?

Ela Romanowska wraz z ekipą remontową nagrywa materiał do odcinków nowego sezonu programu „Nasz nowy dom”. Aktorka znana między innymi z „Barw szczęścia”, „Rancza” czy „Pierwszej miłości” została nową prowadzącą formatu, po zwolnieniu przez stację Katarzyny Dowbor. Praca na planie i pomoc kolejnym rodzinom wydają się jej jednak sprawiać wyjątkową frajdę.

Ela Romanowska ujawniła, jak reagują na nią uczestnicy "Nasz nowy dom"
25.07.2023 12:13 "Nasz nowy dom": Ela Romanowska ujawniła, jak reagują na nią rodziny. Otwierają drzwi i dzieje się TO

Ela Romanowska świetnie odnajduje się w roli nowej prowadzącej show “Nasz nowy dom”. Teraz aktorka ujawniła, co sprawia jej najwięcej radości podczas pracy na planie programu Polsatu. Zdradziła też, jak reagują na jej przyjście uczestnicy, których dom ulegnie gruntownej przemianie.

Wiesław Nowobilski z "Nasz nowy dom" chce opuścić Polskę, fot. KAPIF
14.07.2023 12:07 Wiesław Nowobilski chce opuścić Polskę. Po pracy z Elą Romanowską na planie "Nasz nowy dom" musi odpocząć

Wiesław Nowobilski ma za sobą naprawdę pracowity okres. Kierownik budowy z programu “Nasz nowy dom” nie tylko musiał angażować się w pracę na planie kultowego show, ale też nauczyć się współpracować z debiutującą prowadzącą Elżbietą Romanowską. Teraz gwiazdor zaznaczył, że ma ochotę się odciąć i wyjechać z kraju.

Ela Romanowska
13.07.2023 12:56 Członek ekipy "Nasz nowy dom" ostrzega Romanowską. Do sieci trafiło wideo z planu

Prace nad nową edycją programu “Nasz nowy dom” trwają już od długiego czasu. Zbliżający się sezon, będzie pierwszym w historii, którego nie poprowadzi Katarzyna Dowbor. Jej miejsce zajęła Ela Romanowska, która zdaniem innych członków obsady radzi sobie w nowej roli naprawdę nieźle. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła ona nagranie zza kulis produkcji. Słyszymy na nim, jak Przemysław Oślak ostrzega prowadzącą.

Nasz nowy dom, Ela Romanowska
07.07.2023 16:11 Zaskakujące wideo z planu "Nasz nowy dom" trafiło do sieci. GDZIE podziała się Ela Romanowska?!

Prace nad nowym sezonem programu “Nasz nowy dom” trwają w najlepsze". Od kilku tygodni ekipa w pocie czoła uwija się, aby fani od września mogli oglądać nowe odcinki. Na Instagramie produkcji pojawiło się nagranie zza kulis. Widać na nim osoby pracujące z zewnątrz, ale też Wiesława Nowobilskiego. Uwagę przykuło to, że na nagraniu nie widać… Elżbiety Romanowskiej. Czy to oznacza kłopoty uwielbianego przez wielu programu?

Wiesław Nowobilski szczerze o Eli Romanowskiej, fot.  KAPIF
01.07.2023 09:11 Wiesław Nowobilski ujawnił, co dzieje się na planie „Nasz nowy dom”. Zdradził, jak zachowuje się Ela Romanowska

Elżbieta Romanowska właśnie zadebiutowała w roli prowadzącej show “Nasz nowy dom”. Wiele osób zastanawiało się, jak następczyni Katarzyny Dowbor poradzi sobie na nowym stanowisku. Teraz głos zabrał Wiesław Nowobilski, który wyjawił prawdę na temat współpracy z aktorką.

Elżbieta Romanowska
22.06.2023 08:16 Koniec nagrywania odcinka „Nasz nowy dom”. Romanowska nie spodziewała się takiego finału

Choć emisja nowych odcinków “Nasz Nowy Dom” odbędzie się dopiero jesienią, ekipa programu nie próżnuje. Wspólnie przeprowadzili już pierwsze remonty. Jeden z nich odbył się w Piasecznie, w domu niepełnosprawnego artysty.Gdy dobiegł końca, Elżbieta Romanowska została nietypowo pożegnana. Nie spodziewała się, że właśnie taki finał będzie miał jeden z pierwszych przeprowadzonych przez nią remontów. 

Elżbieta Romanowska
21.06.2023 21:55 Tak Elżbieta Romanowska potraktowała uczestnika "Nasz nowy dom". Pierwszy raz stało się coś takiego w programie

Przed miesiącem w mediach gruchnęła wiadomość o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska. Choć odcinki z jej udziałem zadebiutują na antenie Polsatu dopiero jesienią, nowa prowadząca ma już pierwsze remonty na koncie. Niedawno odwiedziła Piaseczno, gdzie odmieniła życie niepełnosprawnego artysty.

Wiesław Nowobilski, Nasz Nowy Dom
02.06.2023 20:07 Napływają coraz gorsze wieści z planu "Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski ujawnił, z czym członkowie ekipy muszą się zmagać

“Nasz Nowy Dom” zmaga się obecnie z wieloma trudnościami. Postanowił o nich opowiedzieć Wiesław Nowobilski, sympatyczny kierownik budowy. Okazuje się, że rozgoryczenie fanów po zwolnieniu z programu Katarzyny Dowbor to tylko wierzchołek góry lodowej.Inflacja w Polsce doprowadziła do wzrostu cen, które odbijają się nie tylko na kieszeni statystycznego obywatela. Problem drożejących materiałów dotkliwie uderzył w program “Nasz Nowy Dom”. 

Ela Romanowska
01.06.2023 08:15 Romanowska ujawniła, jak przyjęli ją na planie "Nasz nowy dom". Takiego stresu dawno nie odczuła

Niewykluczone, że Ela Romanowska została postawiona przed największym wyzwaniem w historii polskiej telewizji. Musi bowiem zastąpić Katarzynę Dowbor, którą kocha przecież cały kraj. Aktorka opowiedziała o swoich pierwszych przeżyciach na planie programu “Nasz nowy dom”.Jak wyznała w rozmowie z “Wirtualną Polską”, bardzo stresowała się przed pierwszymi nagraniami. Jak zareagowali na nią bohaterowie i ekipa show?

Katarzyna Dowbor
23.05.2023 13:35 Katarzyna Dowbor odwiedziła uczestników "Nasz nowy dom" i zamarła. Nie mogła się uspokoić, straszny widok

Katarzyna Dowbor od lat odwiedzała potrzebujące rodziny i pomagała im wyremontować ich domy. Podczas jednego z ostatnich odcinków “Nasz nowy dom” z jej udziałem, dziennikarka nie kryła łez.Prezenterka odwiedziła panią Celinę, która samotnie wychowuje trójkę swoich dzieci. Po rozmowie z kobietą na temat jej sytuacji życiowej gwiazda nie potrafiła opanować wzruszenia.

Elżbieta Romanowska
23.05.2023 10:22 Elżbiecie Romanowskiej puściły nerwy. Po dołączeniu do "Nasz nowy dom" została zwyzywana, nie chciała dłużej milczeć

Elżbieta Romanowska w ogniu krytyki internautów. Po tym, jak aktorka została ogłoszona nową prowadzącą “Nasz nowy dom” i tym samym zajęła miejsce Katarzyny Dowbor, fani programu nie zostawili na niej suchej nitki.Teraz nowa gwiazda show Polsatu postanowiła odpowiedzieć na zaczepki hejterów. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła dosadne nagranie.

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
22.05.2023 12:19 Wielki sukces Katarzyny Dowbor. Nie mieści się w głowie, że mimo to wyrzucili ją z "Nasz nowy dom"

Cała Polska żyje jeszcze zwolnieniem Katarzyny Dowbor z kultowego programu “Nasz nowy dom”. Teraz okazało się, że jeszcze chwilę przed zakończeniem współpracy z show Polsatu, dziennikarka miała niemałe powody do radości.Z raportu udostępnionego przez portal "Wirtualne media" wynika, że show stacji Edwarda Miszczaka na wiosnę miało większą oglądalność niż w poprzednim sezonie. A to wszystko dzięki jego prowadzącej.

Nasz nowy dom
21.05.2023 22:11 "Nasz nowy dom". Fani wciąż załamani po zwolnieniu Katarzyny Dowbor, była prowadząca zabrała głos

Minęły już 2 tygodnie od oficjalnej wiadomości Polsatu, w której ogłoszono, że Katarzyna Dowbor nie poprowadzi już kolejnej edycji programu “Nasz nowy dom”. Fani show wciąż jednak nie oswoili się z tą decyzją i dalej protestują. Głos po raz kolejny zabrała dotychczasowa prowadząca.Co ciekawe, zrobiła to w mediach społecznościowych tuż pod fotką jej zastępczyni, Elżbiety Romanowskiej. Ta nie będzie miała łatwego zadania.

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak
20.05.2023 11:24 Edward Miszczak ujawnił prawdziwy powód wyrzucenia Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". Przerwał milczenie

Cała Polska wstrzymała oddech, gdy Katarzyna Dowbor poinformowała o zwolnieniu z programu “Nasz nowy dom”. Teraz głos w sprawie niezapowiedzianych zmian w Polsacie po raz pierwszy zabrał Edward Miszczak.Dyrektor generalny stacji zdradził, dlaczego podjął decyzję o zakończeniu współpracy z uwielbianą przez fanów dziennikarką. Jego słowa mogą szokować.

Nasz nowy dom
18.05.2023 19:34 "Nasz nowy dom": Ostatni odcinek z Katarzyną Dowbor będzie wyjątkowo przykry. "Bardzo się rozpiła"

18 maja o godzinie 20:05 zostanie wyemitowany finałowy odcinek ostatniego sezonu programu „Nasz nowy dom” poprowadzony przez Katarzynę Dowbor. Tym razem wraz z ekipą remontową odmieni ona życie trzyosobowej rodziny z Dęblina.Najnowszy odcinek programu „Nasz nowy dom” przedstawi historię pani Oli, która samodzielnie wychowuje dwie córki – 10-letnią Oliwię i 5-letnią Alę. Kobieta nie ma za sobą łatwego dzieciństwa. 

Artur Witkowski
17.05.2023 19:35 Artur Witkowski odszedł z programu "Nasz nowy dom" przez chorobę, teraz wróci do ekipy? Jest oficjalna odpowiedź

Program “Nasz nowy dom” przechodzi aktualnie szereg zmian. Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej zastąpiła Elżbieta Romanowska, a nowe osoby pojawiły się także w ekipie remontowej. Przez wiele lat jej szefem był Artur Witkowski, który przez problemy zdrowotne zrezygnował z tej pracy. Fani dopytali mężczyznę, czy wróci do produkcji, a on nie uchylił się od odpowiedzi.Swoją funkcję Witkowski pełnił aż przez 8 lat i bardzo przypadł do gustu fanom programu. Po jego odejściu wielokrotnie dawali oni do zrozumienia, że tęsknią za tą sympatyczną osobą.

Ela Romanowska Katarzyna Dowbor
17.05.2023 10:13 Ela Romanowska prowadzi pierwszy remont w "Nasz nowy dom". Fala rozczarowania i oburzenia w sieci, fani chcą Dowbor

Nagrania nowych odcinków “Nasz Nowy Dom” z udziałem Elżbiety Romanowskiej ruszyły pełną parą. To właśnie przez nią została zastąpiona Katarzyna Dowbor. Fani wyraźnie dali znać, co o tym myślą.Katarzyna Dowbor pełniła rolę prowadzącej w “Nasz Nowy Dom” już od 20 sezonów. Nic więc dziwnego, że widzom programu ciężko jest pogodzić się ze zmianą.

Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak
12.05.2023 21:15 Jest przeciek. Wydało się, dlaczego to Elżbieta Romanowska zastąpi Katarzynę Dowbor

W poniedziałek 8 maja media obiegła wiadomość o zwolnieniu przez Polsat Katarzyny Dowbor. Ta decyzja wiąże się z opuszczeniem przez nią programu „Nasz Nowy Dom”, który prowadziła od dekady. Kilka dni później ogłoszono, że w kolejnym sezonie zastąpi ją Elżbieta Romanowska. Najnowsze informacje ujawniają, dlaczego padło akurat na nią. Podobno Edwarda Miszczaka miało przekonać kilka jej cech. 

Katarzyna Dowbor
12.05.2023 17:37 Katarzyna Dowbor właśnie zwróciła się do Polaków z wesołymi nowinami. Lawina komentarzy zalewa jej profil

Katarzyna Dowbor dochodzi do siebie po nagłym zwolnieniu ze stacji Polsat. Dziennikarka przez dekadę prowadziła program „Nasz Nowy Dom” i mogło się wydawać, że będzie związana z formatem aż do jego zejścia z ekranów. Jak się jednak okazało, stacja zdecydowała się na zastąpienie jej inną prowadzącą. Już wkrótce w tej roli zobaczymy Elżbietę Romanowską.Katarzyna Dowbor może jednak liczyć na wsparcie swoich fanów.