Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie zobaczyli efekty remontu i się zaczęło! Fala komentarzy po wczorajszym odcinku "Nasz nowy dom"
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 03.11.2023 11:22

Widzowie zobaczyli efekty remontu i się zaczęło! Fala komentarzy po wczorajszym odcinku "Nasz nowy dom"

Fani programu „Nasz Nowy Dom” zachwyceni efektami, fot. kadr z programu „Nasz Nowy Dom”
Fani programu „Nasz Nowy Dom” zachwyceni efektami, fot. kadr z programu „Nasz Nowy Dom”

Program „Nasz Nowy Dom” w ostatnim sezonie spotkało co prawda wiele zmian, ale niektóre rzeczy pozostały takie same. Ekipa formatu nadal jeździ po Polsce i pomaga potrzebującym rodzinom w remontach ich domów, tak, by nadawały się do mieszkania. 

Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” poznała panią Ninę, którą spotkała wielka tragedia

W ostatnim odcinku programu „Nasz Nowy Dom” ekipa wybrała się do Guzowa, gdzie poznała panią Ninę i jej dwie córki. Normalne funkcjonowanie utrudniają rodzinie koszmarne warunki mieszkaniowe, a z powodu śmierci męża pani Niny, nie jest w stanie pozwolić sobie na remont. Tragedia była tym większa, że mąż pani Niny odszedł zaledwie kilka dni po pogrzebie jej mamy.  

Dom, w którym mieszka rodzina już na pierwszy rzut oka nie wygląda najlepiej, a w oczy rzuca się stara konstrukcja pokryta dziurawym eternitem. 

Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” poznała panią Ninę, którą spotkała wielka tragedia, fot. kadr z programu „Nasz Nowy Dom”.png
Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” poznała panią Ninę, którą spotkała wielka tragedia, fot. kadr z programu „Nasz Nowy Dom”
Widzowie "Nasz nowy dom" uważają, że ta rodzina NIE zasługuje na pomoc. Rozpętała się awantura, co tam się dzieje?!

Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” wyremontowała dom pani Niny

Jak się okazało, problemy są na tyle poważne, że gdy przychodzą roztopy, całe pomieszczenia są zalewane przez topniejący śnieg. To jednak zaledwie wierzchołek problemów. W fatalnym stanie jest także elektryka. Łazienka jest opanowana przez wilgoć. Problemy sprawia także ogrzewanie – nie dość, że ogrzewana jest jedynie część budynku, to z pieca ulatnia się dym. Kotłownia została wykonana przez męża pani Niny i kiedyś o mały włos instalacja nie doprowadziłaby do tragedii

Kiedyś byśmy się spalili, bo zajął się kabel – ujawniła pani Nina.

Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” wyremontowała dom pani Niny, fot. kadr z programu „Nasz Nowy Dom”.png
Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” wyremontowała dom pani Niny, fot. kadr z programu „Nasz Nowy Dom”

Fani programu „Nasz Nowy Dom” zachwyceni efektami

Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” wyremontowała dom pani Niny i jej córek. Dziś budynek prezentuje się zgoła inaczej, już na pierwszy rzut oka wyraźnie się różniąc od poprzedniego. Wyremontowane zostały także wnętrza, a za ich zaprojektowanie odpowiadał pan Maciej. Efekty prac trafiły do sieci, gdzie można je podziwiać między innymi w mediach społecznościowych. Pod postem nie zabrakło zachwytów widzów, którzy nie kryją ciepłych słów kierowanych w stronę architekta:

  • Pan Maciej jak zwykle stanął na wysokości zadania. (…).
  • Zgadzam się, Pan Maciej jest najlepszym z projektantów, jego wnętrza są perfekcyjne. Bohaterki programu mając już piękny dom, mogą zadbać o siebie pod każdym względem.
  • Panie Macieju, jak zwykle przepięknie, małe, eleganckie i funkcjonalne pokoje. Jak jest dobry projekt, to i małą przestrzeń można fajnie urządzić.
  • Dom bardzo ładny, nich się pani Ninie, Roksanie i Nikoli bezpiecznie i szczęśliwie w nim mieszka.
  • Piękny dom, mnóstwo pracy. Bardzo stylowo i każda osoba ma swoją prywatność. To jest wspaniały program i wszystkie Ekipy na medal. Przywracacie bohaterom godność i dajecie możliwości na piękną przyszłość.
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"