Lifestyle.Lelum.pl > Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor
11.05.2023 22:21 Pierwszy odcinek "Nasz nowy dom" po zwolnieniu Dowbor. Widzowie nie wytrzymali: "Pani Kasiu..."

Kilka dni temu wszystkich telewidzów w naszym kraju zszokowała informacja o tym, że Katarzyna Dowbor żegna się z programem “Nasz nowy dom”. Jak się szybko okazało, nie była to jej decyzja, a szefostwa stacji. Sama nie była z tego powodu zadowolona. Murem stoją za nią fani.Dziś premierę miał pierwszy odcinek po zwolnieniu prezenterki. Widzowie dyskutują w zasadzie tylko o jednym.

Nasz nowy dom
11.05.2023 19:43 Uczestnik "Nasz nowy dom" uwięziony we własnym mieszkaniu. Matka walczy o jego życie

W nowym odcinku programu “Nasz nowy dom” po raz kolejny ekipa remontowa pomoże potrzebującej rodzinie. Tym razem produkcja zawitała do Gdańska, gdzie mieszka pani Mariola z niepełnosprawnym synem.Kobieta mieszka w mieszkaniu na parterze. Łukasz jest w 100% zależny od innych na skutek zatrzymania akcji serca i niedotlenienia. Jego mama stoczyła długą walkę o to, aby wybudził się ze śpiączki i mógł mieszkać w domu.

Nasz nowy dom
11.05.2023 15:35 To już oficjalne, właśnie ujawniono, kto zastąpi Katarzynę Dowbor w "Nasz nowy dom". Jesteśmy w szoku

Kilka dni temu telewidzami wstrząsnęła informacja o tym, że Katarzyna Dowbor po aż 20 edycjach programu “Nasz nowy dom” przestanie być prowadzącą show. Przy okazji wyjawiła, że decyzja o odejściu nie należała do niej, a została podjęta przez szefostwo.To bardzo nie spodobało się fanom show. Ci twierdzili, że prowadzącej nie da się zastąpić, niezależnie od tego, kto tę rolę po Katarzynie Dowbor przejmie. Teraz już wiemy, kto wejdzie w jej buty.

„Nasz nowy dom” odcinek 137
11.05.2023 11:19 Jako nastolatek wystąpił w "Nasz nowy dom". Wzruszające, co ujawnił o Katarzynie Dowbor, zaskoczyła go jednym

Kilka dni temu media obiegła wiadomość, że Katarzyna Dowbor nie będzie już prowadzącą programu „Nasz nowy dom”, z którym była związana od ponad dekady. Jak przyznała dziennikarka, nie była to jej decyzja. Stacja Polsat chce zastąpić ją młodszą prowadzącą. Sytuacja wywołała powszechne zaskoczenie, także wśród byłych uczestników programu. Jeden z nich zdecydował się na szczere wyznanie. 

Nasz nowy dom
10.05.2023 22:12 "Nasz nowy dom": wymowna reakcja fanów po publikacji zapowiedzi odcinka. Nie są zadowoleni

Kilka dni temu na fanów programu “Nasz nowy dom” niczym grom z jasnego nieba spadła informacja o tym, że ich ukochana prowadząca Katarzyna Dowbor rozstaje się z programem. Po ich reakcji w sieci widać, jak przyjęli tę wiadomość.W mediach społecznościowych już pojawiły się bowiem fragmenty najnowszego odcinka. Komentarze pod nim są bardzo wymowne.

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
10.05.2023 08:11 Janachowska o zastąpieniu Katarzyny Dowbor w "Nasz nowy dom": "To dla mnie wielki zaszczyt"

Wszyscy jeszcze żyją zmianami, jakie telewizja Polsat wprowadziła w programie “Nasz nowy dom”. Teraz pojawiły się doniesienia, że miejsce Katarzyny Dowbor ma zająć Izabela Janachowska. Jak ona sama komentuje te informacje?Według wiadomości przekazanych przez media stacja rozpoczęła poszukiwania nowej prowadzącej od osób “z własnego podwórka”. Jedną z kandydatek ma być gospodyni “Ślubnego pogotowia”.

Katarzyna Dowbor
09.05.2023 15:35 Katarzyna Dowbor właśnie ze łzami w oczach wyjawiła, co ja spotkało po wyrzuceniu z pracy. Ciężko się nie popłakać

Katarzyna Dowbor pożegnała się z fanami programu „Nasz Nowy Dom” po jej zwolnieniu z Polsatu. Ta wiadomość obiegła media w poniedziałek 8 maja i zostawiła fanów remontowego show w niemałym szoku. Dziennikarka prowadziła go przez dekadę i obecnie ciężko sobie wyobrazić, że ktoś miałby zastąpić ją w tej roli. Katarzyna Dowbor tym razem zdecydowała się na nagranie wiadomości dla swoich fanów. Ciężko było jej opanować wzruszenie spowodowane otrzymanym od nich wsparciem. 

Katarzyna Dowbor
09.05.2023 14:23 Wyrzucili Dowbor, teraz media podają nazwiska trzech pięknych gwiazd. Kasię zastąpi w "Nasz nowy dom" jedna z nich?

W poniedziałek 8 maja media obiegła wiadomość, że Katarzyna Dowbor nie wystąpi już w programie „Nasz Nowy Dom”, który prowadziła przez dekadę. Jak się okazało, nie była to jej decyzja, a stacji Polsat, która zdecydowała się na zakończenie współpracy z dziennikarką. Nowy dyrektor programowy stacji już wcześniej podkreślał, że zależy mu na unowocześnieniu i odświeżeniu programu. Kto ma szansę zastąpić Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej? 

Katarzyna Dowbor Maciej Pertkiewicz
09.05.2023 08:11 Maciej Pertkiewicz powiedział, co myśli o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Ujawnił, jaka była naprawdę

Niedawno media obiegła zaskakująca wiadomość o pożegnaniu Katarzyny Dowbor z programem „Nasz Nowy Dom”. Prowadząca została z niego zwolniona po 10 latach i pomocy ponad 300 potrzebującym rodzinom w wyremontowaniu ich domów. Jak sama przyznała, nie była to jej decyzja.Maciej Pertkiewicz, czyli jeden z architektów programu, zdradził, co myśli o tej sytuacji i pożegnał się z prowadzącą.

Monika Richardson Katarzyna Dowbor
09.05.2023 07:38 Monika Richardson o nowym "Nasz nowy dom". Surowa ocena braku Katarzyny Dowbor

Monika Richardson postanowiła zareagować na nagłe i niespodziewane zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom”. Dziennikarka nie szczędziła mocnych słów.Gospodyni programu “Europa da się lubić” za pomocą kilku dosadnych tekstów podsumowała zarówno Edwarda Miszczaka, jak i kolejną gwiazdę, która poprowadzi kultowy program i zastąpi w nim zwolnioną prezenterkę.

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
08.05.2023 17:38 Fani wylewają morze łez po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". "Niewiarygodne"

Wszystkich fanów programu “Nasz nowy dom” wstrząsnęła nagła informacja o zwolnieniu wieloletniej gospodyni show Katarzyny Dowbor. Internauci nie kryją swojego smutku.Na oficjalnym profilu show na Facebooku pojawił się post, za pomocą którego produkcja chciała pożegnać dziennikarkę. W komentarzach pod nagraniem nie brak słów wsparcia i wyrazów przygnębienia ze strony fanów. 

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska
08.05.2023 13:00 Syn, synowa i gwiazdy komentują wyrzucenie Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". Bardzo dosadne komunikaty

Nie milkną echa zwolnienia Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom”. Wieści, których nikt się nie spodziewał, przekazała stacja Polsat. Sprawę skomentowała już sama zainteresowana. Od wpisów w tym temacie nie powstrzymali się także jej syn oraz synowa.Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w mediach społecznościowych dosadnie dali do zrozumienia co sądzą o całej sytuacji. Widać, że w rodzinie panują dobre relacje.

Nasz Nowy Dom 04-05-2023
07.05.2023 08:28 Katarzyna Dowbor odwiedziła ich dom. Po tym, co ujrzała długo nie mogła się otrząsnąć

Program „Nasz Nowy Dom” jest znany z ogromnego wpływu na życie swoich uczestników. Historie niektórych z nich naprawdę chwytają serce, a stan ich domów czy mieszkań wstrząsa nawet Katarzyną Dowbor, która niejedno już widziała. W ostatnim odcinku prowadząca odwiedziła rodzinę z Roszczepu, którą spotkała ogromna tragedia. Ich ciężkie życie dodatkowo utrudnia stan ich domu. 

Katarzyna Dowbor
05.05.2023 11:21 Uczestnik "Nasz nowy dom" nie mógł znaleźć partnerki. Zatkało go po propozycji od Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor złożyła uczestnikowi "Nasz nowy dom" nietypową propozycję. W pewnym momencie prowadząca program Polsatu chciała pomóc odnaleźć mu ukochaną.Chyba nikt nie ma wątpliwości, że prezenterka i jej ekipa remontowa odmienili życie wielu osób. Teraz gwiazda postanowiła pójść jeszcze o krok dalej i zasugerowała, że nie tylko wyremontuje dom, ale też pomoże uczestnikowi odnaleźć drugą połówkę.

remont domu, "Nasz Nowy Dom"
04.05.2023 18:28 Tragedia w "Nasz nowy dom". Odebrał sobie życie, nie mógł tak dalej. Żona i dzieci przeżyli traumę

Tę rodzinę spotkała olbrzymia tragedia. Ich i tak już ciężkie życie znacznie utrudnia stan, w jakim znajduje się ich dom. Pieniądze z kredytu, które miały pójść na remont, przepił ojciec. W programie “Nasz Nowy Dom” będziemy świadkami kolejnej spektakularnej metamorfozy. Dom powinien stanowić schronienie, to przecież w nim toczy życie rodziny. Jednak Pani Celinie i jej dzieciom budynek, w którym mieszkają, kojarzy się z traumatycznymi wydarzeniami, które przeszli. Czy dzięki remontowi będą w stanie zacząć nowy rozdział?

Nasz Nowy Dom
28.04.2023 10:23 "Zapiera dech". Fala komentarzy po ostatniej metamorfozie w "Nasz Nowy Dom"

Ekipa remontowa programu “Nasz nowy dom” dokonała na przestrzeni 20 sezonów wielu spektakularnych metamorfoz. Często bywało tak, że domy po przemianie zupełnie nie przypominały budynków, które zgłaszano do show. Właśnie przeprowadzono kolejny, wybitny remont.W mediach społecznościowych show pojawiły się nawet komentarze, według których to najlepiej odnowiony dom ostatnich lat.

Nasz Nowy Dom Dęblin
27.04.2023 19:59 Katarzyna Dowbor zobaczyła dom i zamarła z przerażeniem na twarzy. "Wy tu mieszkacie z tym dzieciaczkiem!?"

Program „Nasz Nowy Dom” na przestrzeni 20. sezonów odmienił życia wielu Polaków. W 285. odcinku ekipa remontowa Katarzyny Dowbor odwiedziła Dęblin, gdzie mieszka pan Karol. Choć robi wszystko, co może, od lat nie stać go na wyremontowanie starego domu, który kupił dla siebie i córeczki Nikoli. Stan budynku bardzo zaskoczył Katarzynę Dowbor, która nie mogła uwierzyć, że mężczyzna mieszka tam z małą dziewczynką. 

Katarzyna Dowbor, Nasz nowy dom
27.04.2023 09:12 "Tata już nie będzie płakał". Katarzyna Dowbor poruszyła wszystkich wyznaniem. "Co za historia"

Wzruszające sceny w programie "Nasz nowy dom". W ostatnim odcinku ekipa remontowa Katarzyny Dowbor pomogła samotnemu ojcu zamieszkać w godnych warunkach.Telewidzowie mieli okazję wysłuchać poruszającej historii pana Karola, który samotnie wychowuje swoją siedmioletnią córeczkę Nikolę. Jego opowieść naprawdę chwyta za serce. 

Wiesław Nowobilski/Nasz nowy dom
26.04.2023 16:56 Wiesław Nowobilski z "Naszego Nowego domu" otworzył się na temat rodziny. Pomaga innym, sam potrzebuje tylko jednego

Widzowie programu "Naszego Nowego domu" z pewnością kojarzą sympatycznego kierownika ekipy budowlanej, Wiesława Nowobilskiego. W najnowszym wywiadzie dowiadujemy się, jak wyglądają jego chwile spędzone w domu rodzinnym. Zdradził, że sam do szczęścia potrzebuje niewiele, a ma to związek z jego ukochaną familią!

Nasz Nowy Dom Maciej Pertkiewicz
21.04.2023 22:05 Fala komentarzy po odcinku "Nasz nowy dom". Widzowie napisali tak o Macieju Pertkiewiczu

Program „Nasz nowy dom” od wielu lat pomaga polskim rodzinom w prawdziwych metamorfozach mieszkań i domów, które utalentowana ekipa remontowa dokonuje w ciągu zaledwie 5 dni. Ograniczony czas sprawia jednak, że architekt i wykonawcy stają przed trudnym wyzwaniem. Wśród architektów przygotowujących koncepcje lokali po remoncie znajdują się Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk. Ostatnio internauci ujawnili, co naprawdę myślą o projektach pana Macieja.

odcinek Nasz nowy dom z niesłyszącą
20.04.2023 17:36 Przed nami wyjątkowy odcinek "Nasz nowy dom". Ekipa jeszcze nigdy nie pomagała takim osobom. Będzie gość specjalny

Program “Nasz nowy dom” od lat pomaga potrzebującym rodzinom odnowić, a czasem nawet wybudować od zera lokum. Tym razem jednak widzów czeka wyjątkowy odcinek. Takiej sytuacji w produkcji Polsatu jeszcze nie było. Na antenie pojawi się nawet gość specjalny.Historia, której doświadczymy w najbliższym odcinku, jest wzruszająca i sprawia, że łzy napływają do oczu. Ekipa “Nasz nowy dom” postanowiła wyremontować dom osoby niepełnosprawnej.

Nasz nowy dom
20.04.2023 08:16 Afera po ostatnim remoncie ekipy z „Nasz nowy dom”. Wygląd domu rozjuszył część widzów

Ostatni odcinek programu "Nasz nowy dom" przyniósł mnóstwo skrajnych emocji. Część widzów oburzył wygląd domu, który dla uczestników wyremontowała niezawodna ekipa Katarzyny Dowbor.W komentarzach na oficjalnym facebookowym profilu show Polsatu zawrzało. Nie wszyscy internauci nie są zadowoleni z tego, jak prezentuje się obecnie dom jednej z rodzin. 

None
14.04.2023 10:18 "Kataklizm mamy!" Ekipa programu "Nasz nowy dom" musiała wezwać służby, pomoc przyszła w ostatniej chwili

W najnowszym odcinku programu „Nasz nowy dom” było o włos od katastrofy. Ekipa musiała zmierzyć się z nie lada wyzwaniem, a na plan została wezwana straż pożarna. Pomoc nadeszła w ostatnim momencie.„Nasz nowy dom” to program, który ciągle zaskakuje. Zwykle wiąże się z silnymi emocjami, te towarzyszyły ekipie i tym razem. Renowacja domu została znacznie utrudniona przez panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne. Ekipa musiała wezwać na pomoc straż pożarną, aby udało się dokończyć prace remontowe. 

Nasz nowy dom
13.04.2023 16:04 "Nasz nowy dom": straciła córkę, ma niepełnosprawnego wnuka, a ich dom to katastrofa. Nawet Marta Kołdej miała wątpliwości

Program “Nasz nowy dom” nie ustaje w pomaganiu potrzebującym rodzinom. W najbliższym odcinku programu ekipę remontową czeka duże wyzwanie. Nawet pani architekt głowiła się nad tym, w jaki sposób podejść do remontu.Niedawno Katarzyna Dowbor i spółka pomogła rodzinie z jednej warmińsko-mazurskiej wsi. Sami zainteresowani, jak i fani programu “Nasz nowy dom” nie kryli zachwytu transformacją ich domu.

Nasz nowy dom
12.04.2023 13:08 "To było długie i ciężkie". Komunikat "Nasz nowy dom" wywołał poruszenie. To, czego dokonali, zaszokowało fanów

W jednym z ostatnich odcinków programu “Nasz Nowy dom” produkcja zawitała do wsi Jabłońskie w województwie warmińsko-mazurskim. Metamorfoza domu potrzebującej rodziny zrobiła ogromne wrażenie na fanach programu.Zachwytu nie kryła także familia, której odnowiono lokum. Ich poprzedni dom wręcz się rozpadał, teraz wygląda bardzo nowocześnie. Zmieniono w nim praktycznie wszystko.

Nasz nowy dom
12.04.2023 08:03 Artur Witkowski z "Nasz nowy dom" szczerze o tym, co go spotkało. "Wstydziłem się"

Artur Witkowski przez lata był szefem ekipy remontowej w programie “Nasz nowy dom”. W pewnym momencie fachowiec zniknął jednak z programu, a chwilę wcześniej widzowie dopatrzyli się w jednym z odcinków, że coś jest z nim nie tak. Okazuje się, że przeżył prawdziwy dramat.Pozornie niegroźna choroba doprowadziła poważanych problemów zdrowotnych. Te niestety odbiły się także na psychice mężczyzny.

Nasz nowy dom, Katarzyna Dowbor
08.04.2023 07:29 Fani "Nasz nowy dom" nie mogli tego przemilczeć. Na Katarzynę Dowbor spłynęły słowa, których nie zapomni

Program “Nasz nowy dom” od wielu lat bawi telewidzów. Wiele rodzin dostało dzięki niemu nowe życie. Katarzyna Dowbor jest dzięki temu uwielbiana i fani regularnie dają temu upust w mediach społecznościowych. Nie inaczej było po jednym z ostatnich odcinków. Kolejna rodzina zyskała nowe lokum dzięki produkcji. W komentarzach fani szaleją.

Katarzyna Dowbor
07.04.2023 09:28 Katarzyna Dowbor odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Jest wideo, jedna rzecz zszokowała fanów

Katarzyna Dowbor postanowiła odwiedzić starych znajomych. Gospodyni programu "Nasz nowy dom" postanowiła zaglądnąć do rodziny, której w przeszłości remontowała dom. Prezenterka nie tylko sprawdziła, jak rodzina radzi sobie w odnowionych wnętrzach, ale też dowiedziała się, co tam słychać u Beaty i jej zmagającego się z ciężką chorobą męża Stanisława.