Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nareszcie wiadomo, kto poprowadzi nowy sezon "Nasz nowy dom"! Wszystko stało się jasne
Michał Fitz
Michał Fitz 20.11.2023 15:44

Nareszcie wiadomo, kto poprowadzi nowy sezon "Nasz nowy dom"! Wszystko stało się jasne

Nasz nowy dom
fot. KAPiF

W maju media obiegła informacja o kolosalnych zmianach w programie „Nasz nowy dom”. Nagle po 10 latach z funkcji prowadzącej format zwolniono Katarzynę Dowbor. Wkrótce potem przekazano informację, że w tej roli zastąpi ją znana między innymi z serialu „Pierwsza miłość” Elżbieta Romanowska.

Nowe sezon programu „Nasz nowy dom” z licznymi zmianami i spadkiem oglądalności

Niedługo po rozpoczęciu emisji nowego sezonu programu „Nasz nowy dom” pojawiły się doniesienia, że format zaliczył kolosalny spadek oglądalności w porównaniu do odcinków prowadzonych przez Katarzynę Dowbor. Prowadząca miała prawdziwe grono wiernych fanów, którzy po informacji o jej zwolnieniu zapewniali, że nie sięgną po kolejne odcinki remontowego show.

Zgodnie z informacjami „Wirtualnych mediów”, do 19 października „Nasz nowy dom” oglądało średnio 867 tysięcy widzów. Poprzednia edycja, nadawana jesienią 2022 roku po czterech pierwszych tygodniach emisji przyciągała średnio o 250 tysięcy telewidzów więcej. 

Widzowie zobaczyli efekty remontu i się zaczęło! Fala komentarzy po wczorajszym odcinku "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor zaszokowana słowami Romanowskiej. Nie gryzła się w język, NIGDY by czegoś takiego nie zrobiła

„Nasz nowy dom”: Elżbieta Romanowska nie przekonała wszystkich

Niemal pod każdym wpisem w mediach społecznościowych programu można było znaleźć krytyczne komentarze dotyczące występów Elżbiety Romanowskiej. Czepiano się zarówno jej sposobu mówienia, jak i nawet ubioru.

Z czasem jednak ilość takich komentarzy zaczęła maleć, a pojawiło się nawet sporo osób, które broniły Romanowskiej, bo ta według nich starała się, jak mogła. Wciąż nie można było jednoznacznie stwierdzić, czy Polsat pozostawi ją na kolejny sezon, czy może jednak znów zaryzykuje ze zmianą. Teraz już wiadomo.

ZOBACZ TEŻ: To nie żart! "Nasz nowy dom" naprawdę oddał taki dom uczestnikom. Co tam się wydarzyło?
 

„Nasz nowy dom”: To ona poprowadzi kolejną edycję

Jak poinformował “Super Express”, rozpoczęły się już nagrania do kolejnej edycji programu “Nasz nowy dom". Na planie nie pojawiła się żadna nowa prezenterka. Okazuje się, że Polsat zaufał Eli Romanowskiej, licząc, że widzowie teraz już całkowicie ją zaakceptują.

Aktorka, uzbrojona we wnioski z konstruktywnej krytyki części widzów, będzie mogła teraz pokazać się z jeszcze lepszej strony. Kto wie, może fani show wkrótce zaczną żałować, że tak atakowali producentów za zmianę prowadzącej.

Źródło: Wirtualne media

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"