Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Sensacyjne zmiany w programie „Nasz nowy dom”. Program traci oglądalność. Podjęto ważną decyzję
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.01.2024 16:37

Sensacyjne zmiany w programie „Nasz nowy dom”. Program traci oglądalność. Podjęto ważną decyzję

Sensacyjne zmiany w programie „Nasz nowy dom”
Sensacyjne zmiany w programie „Nasz nowy dom”, fot. KAPIF

Na jaw wyszły smutne informacje na temat jednego z kultowych programów telewizji Polsat. Okazało się, że “Nasz nowy dom” zaliczył jeden z najgorszych wyników oglądalności w ciągu ostatnich lat. Teraz władze stacji zastanawiają się, jak poradzić sobie z tym problemem. 

Program "Nasz nowy dom" zmaga się z poważnymi kłopotami

Przez długi czas remontowe show telewizji Polsat było jednym z najpopularniejszych w historii stacji. Niedawno jednak dyrektor programowy Edward Miszczak postanowił wprowadzić poważne zmiany i po dziesięciu latach zwolnił dotychczasową gwiazdę formatu — Katarzynę Dowbor. Jej miejsce zajęła aktorka i prezenterka Elżbieta Romanowska, znana między innymi z takich produkcji, jak “Fort Boyard”, czy “Twoja twarz brzmi znajomo”.

To jednak niejedyna zmiana, jaka miała miejsce w kultowym programie. Od tej pory show było nadawane dwa razy w tygodniu — w środy i piątki o godzinie 20:05. Kolejny sezon miał też składać się z 24 odcinków. Niestety, metamorfoza nie przyniosła spodziewanego efektu, a Polsat zmaga się teraz z poważnymi kłopotami.

Katarzyna Dowbor wróciła do TVP i tak przywitała Polaków. Słowa zapamiętamy na długo, ciężko powstrzymać emocje Dzieli ich prawie 26 lat różnicy. To z nim Katarzyna Dowbor ma stworzyć parę w "PnŚ", zaskakujące, kim jest

Program "Nasz nowy dom" walczy ze spadkiem oglądalności

Niestety, wbrew zamierzeniom Edwarda Miszczaka, nowy sezon kultowe show nie cieszył się aż tak wielkim zainteresowaniem, jak jego poprzednie wydania. Odcinki z Katarzyną Dowbor oglądało około 1,21 mln widzów, natomiast debiut Elżbiety Romanowskiej śledziło zaledwie 880 tysięcy fanów. Spadek zainteresowania programem “Nasz nowy dom” można było obserwować skrupulatnie od 2019 roku, jednak dopiero teraz przybrał on tak drastyczny obrót.

Wiadomo również, że stacja Polsat szykuje kilka zmian. Do tej pory jednak nie ujawniono szczegółów tych metamorfoz. Pewne jest tylko, że program “Nasz nowy dom” będzie emitowany w czasie, w którym do tej pory była zarezerwowany dla show “Real Housewives. Żony Warszawy”.

Ela Romanowska.jpg
Program “Nasz nowy dom” przeżywa spadek oglądalności, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, co powiedział Tomasz Kammel po zwolnieniu z TVP. Gwiazdora czekają poważne zmiany. Fani są zaniepokojeni.

Polsat wprowadza kolejne zmiany na antenie

To nie koniec zmian, jakie od jakiegoś czasu możemy obserwować na antenie telewizji Polsat. Kilka dni temu ogłoszono, że całkowitą metamorfozę przejdzie kolejny kultowy program stacji — Taniec z Gwiazdami'. Produkcja nie tylko pożegnała się z prowadzącą show Izabelą Janachowską, ale też większością składu jurorskiego.

Z informacji udostępnionych mediom wynika, że z “oryginalnego składu” swoją posadę utrzymała jedynie Iwona Pavlović, a wśród debiutujących gwiazd ma być między innymi Ewa Kasprzyk. Aktorka miała otrzymać rekordową sumę za swój udział w show. Czy podobna rewolucja czeka teraz “Nasz nowy dom”?

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"