Lifestyle.Lelum.pl > Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom
18.04.2024 12:09 Nasz nowy dom: Mogło dojść do tragedii. "Śmiertelne niebezpieczeństwo"

Na oficjalnym instagramowym profilu programu “Nasz Nowy Dom” pojawiła się zapowiedź dzisiejszego odcinka. Program i jego uczestnicy wzbudzają wielkie emocje u widzów. Jaki dom ekipa będzie remontować dziś? Warunki groziły śmiertelnym niebezpieczeństwem dla mieszkańców.

Nasz Nowy Dom
11.04.2024 21:53 “Ryczę jak bóbr”. Dawno żadna historia tak nie wstrząsnęła widzami NND

Ten odcinek doprowadził widzów programu “Nasz Nowy Dom” do łez. Pan Robert samotnie wychowuje syna. W życiu spotkało ich wiele złego, jednak nie stracili nadziei. Internauci są poruszeni ich historią. 

Filip Chajzer w "Nasz nowy dom"
10.04.2024 11:28 Chajzer wystąpił w "Nasz nowy dom". Poruszyła go historia Kuby

W 12. odcinku ekipa Polsatu odwiedzi pana Roberta i jego syna, Kubę. Elżbieta Romanowska tym razem będzie miała jednak dodatkową pomoc, której z chęcią udzielił uczestnikom Filip Chajzer. Dziennikarz zajmie się problemami hejtu i wykluczenia.

Elżbieta Romanowska w "Nasz nowy dom"
10.04.2024 08:42 Nasz nowy dom: Płakała razem z Romanowską. "Matka nie chciała na to patrzeć"

Dramatyczne historie uczestników programu „Nasz nowy dom” to chleb powszedni dla Elżbiety Romanowskiej. Prowadząca zajmuje się nie tylko koordynacją prac nad projektem nowego lokum, ale też – a może przede wszystkim – wspiera rodziny w potrzebie. Szczególnie tragiczne okazały się losy rodziny z 11. odcinka programu. Elżbieta Romanowska nie kryła łez. Co spotkało panią Basię?

Bohaterowie programu "Nasz Nowy Dom", Elżbieta Romanowska
05.04.2024 07:30 Widzowie “Nasz nowy dom” byli wściekli, gdy ujrzeli ostateczny efekt

“Nasz Nowy Dom” powrócił tej wiosny z 22. serią. Elżbieta Romanowska po raz kolejny podróżuje po Polsce, aby pomóc jak największej liczbie potrzebujących rodzin. Tym razem za projekt odpowiadała Martyna Kupczyk. Widzowie ponownie mieli do niej kilka krytycznych uwag.

Elżbieta Romanowska w nowym odcinku Nasz Nowy Dom
03.04.2024 20:42 Nasz nowy dom: Romanowska nie mogła w to uwierzyć. Dzieci posunęły się do ostateczności

Nie od dziś wiadomo, że w programie Polsatu „Nasz Nowy Dom” wielką przemianę przechodzą nie tylko budynki i mieszkania, ale także rodziny, które bardzo potrzebują pomocy. Nie inaczej było w Stryszowie, gdzie Elżbieta Romanowska przeprowadziła kolejną rewolucję i poznała wzruszającą historię pani Ani i jej córek.

kot, Maciej Pertkiewicz
29.03.2024 19:10 NND zrobił maskotkę z ciężko chorego zwierzęcia? Architekt odpowiada na zarzuty

Program „Nasz nowy dom” pomógł już niejednej rodzinie, która zmagała się z trudnymi warunkami mieszkaniowymi. W najnowszym sezonie remontowe show jest emitowanie nie raz, ale dwa razy w tygodniu, co pozwala ekipie na pomoc jeszcze większej liczbie rodzin, niż wcześniej. Niedawno na ekipę programu spadł grad nieprzychylnych komentarzy. Architekt odniósł się do zarzutów.

Nasz nowy dom, kot
29.03.2024 12:11 Afera w "Nasz nowy dom" przerosła oczekiwania. Zdenerwowali widzów

Skandal wokół programu “Nasz nowy dom”! Produkcja remontowego show Polsatu już jakiś czas temu zaprezentowała nam kota, który w tym sezonie miał pełnić funkcję “ maskotki” formatu i pojawiać się w niektórych momentach u boku ekipy remontowej. Teraz głos zabrała Fundacja Serce dla Zwierząt, która twierdzi, że wykończone zwierzę trafiło do ich placówki jeszcze w trakcie nagrywania programu.

Ela Romanowska
29.03.2024 10:03 Ela Romanowska poza kamerami. Tak się zachowuje

Program “Nasz nowy dom” od lat cieszył się niesłabnącą popularnością. Niespodziewanie jednak władze stacji Polsat podjęły decyzję o zmianie prowadzącej show, dlatego też teraz zamiast Katarzyny Dowbor oglądamy w tej roli Elę Romanowską. Jeden z pracowników produkcji ujawnił, jak naprawdę zachowuje się aktorka, gdy zostaną wyłączone już wszystkie kamery.

Członkowie ekipy budowlanej "Nasz Nowy Dom"
28.03.2024 22:05 “Nasz nowy dom”: Tak wkurzonej ekipy jeszcze nie widzieliśmy

Trwa nowy sezon programu “Nasz Nowy Dom”, który odmienia losy wielu polskich rodzin. Szybkie tempo prac wymaga dokładności i skrupulatności, która nie zawsze się udaje. I tym razem coś poszło nie tak. Ekipa budowlana miała dość.

pożar, uczestnik programu „Nasz nowy dom”
28.03.2024 14:35 Nasz nowy dom: Doświadczyli podwójnej tragedii. Ich dom pochłonął ogień

Elżbieta Romanowska wraz z ekipą programu „Nasz nowy dom” odmienia życia kolejnych rodzin, które zgłaszają się do programu. Format Polsatu ma za zadanie odmieniać życia potrzebujących, którzy mieszkają w domach, które nie zapewniają godnych warunków do życia. W 308. odcinku ekipa remontowego show odwiedziła młodych rodziców i ich córeczkę. 

Elżbieta Romanowska, Nasz Nowy Dom
26.03.2024 13:39 Łzy w “Nasz nowy dom”. Romanowska ledwo wytrzymała po usłyszeniu historii

Trwa nowy sezon programu “Nasz Nowy Dom”. Ekipa remontowa na czele z Elżbietą Romanowską podróżuje po Polsce, aby pomóc najbardziej potrzebującym rodzinom. Historia tej kobiety poruszyła aktorkę. Na wizji popłynęły łzy.

Katarzyna Dowbor, dom z programu „Nasz nowy dom”
23.03.2024 12:23 Spłonął dom uczestników "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor ujawnia kulisy

Program „Nasz nowy dom” od ponad dekady zmienia życia swoich uczestników poprzez remonty ich domów. Bardzo często nie nadają się one do mieszkania lub nie spełniają konkretnych potrzeb danej rodziny. Niestety większość uczestników formatu boryka się z poważnymi trudnościami, a często także kłopotami finansowymi. Czasami po remoncie dochodzi do tragedii, za którą niektórzy starają się obwinić ekipę programu „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor odpowiedziała na te zarzuty.

Elżbieta Romanowska, Maciej Mertkiewicz
21.03.2024 13:46 Romanowskiej puściły nerwy. Była, jak burza. To niedopuszczalne

Program „Nasz nowy dom” od lat wzbudza wielkie emocje u widzów. Format, który odmienia życie swoich uczestników przez remonty ich domów, cieszy się dużą popularnością. Dużym wyzwaniem dla ekipy jest jednak ograniczony czas, jaki budowlańcy mają na przeprowadzenie prac. W ostatnim odcinku Elżbiecie Romanowskiej puściły nerwy. 

Rodzina Horaków, Elżbieta Romanowska
20.03.2024 22:32 W "Nasz nowy dom" puścili już napisy i dopiero powiedzieli o najważniejszym

Rodzina Horaków wiele przeszła. Małgorzata cztery lata temu otrzymała diagnozę nowotworu, a dom nigdy nie doczekał się generalnego remontu. Dziurawe ściany i przeciekający sufit czekały na tego, kto uratuje sytuację budynku. Z pomocą przyszła ekipa programu “Nasz Nowy Dom”. Choć wybuch radości zobaczyliśmy na końcu odcinka, prawdziwe szczęście przyszło kilka dni później.

robotnik
20.03.2024 21:13 Czegoś takiego w "Nasz nowy dom" jeszcze nie było. Widzowie pospadali z kanap

Ekipa programu “Nasz Nowy Dom” nie przestaje zaskakiwać! Na portalu Facebook ukazał się film, po obejrzeniu którego nie wiadomo, co ze sobą zrobić. Jedno jest pewne — ekipa budowlana ma ze sobą świetny kontakt. Co oni mieli dokładnie na myśli?

Nasz nowy dom odcinek 304
15.03.2024 15:03 "Nasz nowy dom": Porażający efekt remontu. Widzowie są przerażeni. To bezpieczne?

Program „Nasz nowy dom” spełnia swoją społeczną misję i odmienia miejsca zamieszkania osób, które bardzo tego potrzebują, a nie są w stanie pozwolić sobie na remont czy przeprowadzkę. W jednym z ostatnich odcinków ekipa programu na czele z Elżbietą Romanowską postanowili pomóc pani Magdzie, której największą obawą jest to, że jej dzieci będą się wstydzić swojego domu. 

Nasz nowy dom
14.03.2024 07:12 Ekipa “Nasz nowy dom” wyjechała, a widzowie już każą jej wracać

Program “Nasz nowy dom” w niewyobrażalny wręcz sposób odmieniał nie tylko domy, ale i życia uczestników. Choć ekipa ma na swoim koncie kolejny, pozornie udany remont, widzowie po wczorajszym odcinku domagają się kolejnej interwencji zespołu. Dlaczego?

Elżbieta Romanowska, Nasz Nowy Dom
08.03.2024 11:37 "Nasz nowy dom": Ela Romanowska aż się wzruszyła. Historia sciska za serce

“Nasz Nowy Dom” jest jednym z niewielu programów, który potrafi wywołać wśród widzów dogłębne wzruszenie. Historie rodzin, które zgłaszają się do kultowego show Polsatu, potrafią być naprawdę dojmujące. Jak się okazuje, o dramatycznych szczegółach nie jest łatwo słuchać również Elżbiecie Romanowskiej. Aktorka jest powszechnie znana ze swojej empatii, dlatego gdy poznała lody rodziny pani Ani, nie wytrzymała. Tragedia, która naznaczyła kobietę, ściska za serce.

Elżbieta Romanowska, ekipa Nasz Nowy Dom
07.03.2024 11:20 Nowy sezon “NND” ledwo się rozpoczął, a fani już wydali werdykt

Zmiana prowadzącej programu “Nasz Nowy Dom” była jedną z najgłośniej komentowanych w mediach w ubiegłym roku. Katarzyna Dowbor cieszyła się autorytetem, który sprawił, że wielu widzów zdecydowało się bojkotować format. Mimo to Elżbieta Romanowska nie poddaje się i z optymizmem prowadzi lubiane show Polsatu. Do tej pory to nie było zbyt pochlebnie komentowane. Czy ta sytuacja zmieni się dzięki nowemu sezonowi? Widzowie już wydali werdykt w tej sprawie.

Elżbieta Romanowska
07.03.2024 08:17 Tego w “Nasz Nowy Dom” jeszcze nigdy nie grali

Mimo początkowego niezadowolenia fanów Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor. Część widzów zdążyła się już jednak przyzwyczaić do nowej prowadzącej, która pokazała, na co ją stać. Na łamach kolejnych odcinków otrzymuje coraz więcej komplementów i podbija serca publiczności. Tym razem zdecydowała się na nieoczywisty popis umiejętności, którym całkowicie przyćmiła wcześniejsze występy Katarzyny Dowbor. Fani aż pieją z zachwytu!

Elżbieta Romanowska, Martyna Kupczyk
03.03.2024 19:03 Romanowska wyznała całą prawdę o remontach

Nadchodzi kolejny sezon programu, który odmienia życia Polek i Polaków. Po raz kolejny będziemy mogli usłyszeć frazę “Wyremontujemy wasz dom” z ust Elżbiety Romanowskiej. Zapowiedzi dotyczące tej edycji są naprawdę hojne. W mediach społecznościowych formatu pojawiło się sprostowanie do ważnego szczegółu dotyczącego czasu trwania remontów.

"Nasz nowy dom": poruszająca decyzja. To zrobią dla chorego dziecka, fot. KAPiF, Facebook/Nasz Nowy Dom
03.03.2024 12:13 "Nasz nowy dom": poruszająca decyzja. To zrobią dla chorego dziecka

Stacje telewizyjne z hukiem weszły w wiosenną ramówkę. W ostatnich dniach wystartowało wiele wyczekiwanych przez widzów programów, jak choćby „Taniec z gwiazdami” czy „Mam talent!”, a także nowości, jak choćby „The Traitors. Zdrajcy”. Z kolei już od 6 marca widzowie będą mogli śledzić nowy sezon programu „Nasz nowy dom”. W jednym z nadchodzących odcinków na fanów czeka prawdziwy rollercoaster emocji.

Romanowska zdradziła porażającą prawdę na temat „NND”, fot. Facebook/Nasz Nowy Dom
14.02.2024 18:32 Romanowska zdradziła porażającą prawdę na temat „NND”. Niebywały fakt

Już od 6 marca widzowie Polsatu będą mogli cieszyć się nowymi odcinkami programu „Nasz nowy dom”. W tym roku ich radość będzie o tyle większa, że w nadchodzącym sezonie na telewidzów będzie czekać nie jeden, a aż dwa odcinki tygodniowo. W ramach promocji nadchodzącej edycji Elżbieta Romanowska uchyliła rąbka tajemnicy na temat sekretów programu.

Elżbieta Romanowska
09.02.2024 18:01 Ela Romanowska pomaga odbudowywać domy, a jak sama mieszka? Zobacz

Karierę rozpoczęła jako aktorka, później zaczęła angażować się w mediach. Wystąpiła w kilku programach rozrywkowych. Od niedawna możemy ją również zobaczyć w roli prowadzącej popularnego formatu emitowanego na Polsacie. A jak mieszka osoba, która decyduje o zmianach w domach wielu osób? Zobaczcie. 

Kolejna, uderzająca zmiana w "Nasz nowy dom"
03.02.2024 17:04 Kolejna, uderzająca zmiana w "Nasz nowy dom". Właśnie wszystko zapowiedzieli

Telewizja Polsat przechodzi obecnie prawdziwą metamorfozę. Teraz na oficjalnym Instagramie programu “Nasz nowy dom” pojawiła się informacja na temat kolejnych zmian, jakie dzieją się za kulisami stacji. Tego nikt się nie spodziewał.

"Nasz Nowy Dom" ekipa
02.02.2024 17:49 Był kierownikiem budowy w NND. Teraz mieszka w takich warunkach

Ekipy budowlane zatrudnione przy programie “Nasz Nowy Dom” często zaskarbiają sobie wielką sympatię widzów. Nie inaczej było z grupą pracowników pod dowodzeniem Artura Witkowskiego. Po ośmiu latach kierownik budowy musiał zrezygnować z udziału w formacie, jednak wciąż możemy obserwować jego działalność. Wiedzieliście, że tak wygląda jego dom?

Sensacyjne zmiany w programie „Nasz nowy dom”
27.01.2024 16:37 Sensacyjne zmiany w programie „Nasz nowy dom”. Program traci oglądalność. Podjęto ważną decyzję

Na jaw wyszły smutne informacje na temat jednego z kultowych programów telewizji Polsat. Okazało się, że “Nasz nowy dom” zaliczył jeden z najgorszych wyników oglądalności w ciągu ostatnich lat. Teraz władze stacji zastanawiają się, jak poradzić sobie z tym problemem.