Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Był kierownikiem budowy w NND. Teraz mieszka w takich warunkach
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.02.2024 17:49

Był kierownikiem budowy w NND. Teraz mieszka w takich warunkach

"Nasz Nowy Dom" ekipa
AKPA

Ekipy budowlane zatrudnione przy programie “Nasz Nowy Dom” często zaskarbiają sobie wielką sympatię widzów. Nie inaczej było z grupą pracowników pod dowodzeniem Artura Witkowskiego. Po ośmiu latach kierownik budowy musiał zrezygnować z udziału w formacie, jednak wciąż możemy obserwować jego działalność. Wiedzieliście, że tak wygląda jego dom?

"Nasz Nowy Dom" hitem Polsatu

Już od ponad dekady możemy oglądać na antenie Polsatu wzruszające przemiany u wielu polskich rodzin. Odpowiada za nie program “Nasz Nowy Dom”, polegający na przeprowadzaniu remontów budynków i mieszkań potrzebującym pomocy. Prace trwają od czterech dni do tygodnia, a obejmują renowację wszystkich pomieszczeń oraz teren wokół. Dobór bohaterów programu jest sprawdzany pod wieloma aspektami, włączając w to ośrodki pomocy społecznej i władze lokalne.

Do tej pory wypuszczono 22 sezony programu. Pierwsze dwadzieścia poprowadziła Katarzyna Dowbor, następnie w tej roli wystąpiła Elżbieta Romanowska. Choć oglądalność formatu ma w ostatnim czasie tendencję spadkową, nie można mu odmówić bycia jednym z popularniejszych na antenie Polsatu

Nieoczekiwany zwrot w karierze Katarzyny Dowbor. Poprowadzi popularny program w TVP. Jaki? Internauci nie wytrzymali po 1. odcinku programu Katarzyny Dowbor. W sieci aż zawrzało

Ekipa programu "Nasz Nowy Dom"

W remoncie domów i mieszkań udział biorą specjalnie dobrane ekipy budowlane. Nierzadko podczas produkcji programu dochodzi do wprowadzenia dużych zmian, takich jak choćby wyburzanie ścian. Architektką występującą na planie formatu “Nasz Nowy Dom” przez wszystkie edycje jest Martyna Kupczyk. W niektórych seriach spotkaliśmy w tej roli również Macieja Pertkiewicza, Wojciecha Strzelczyka oraz Martę Kołdej.

Jeśli chodzi natomiast o kierownika budowy, tę funkcję najdłużej obejmował Artur Witkowski. Oglądaliśmy go od drugiej do osiemnastej edycji show. Oprócz niego prace kontrolował również Wiesław Nowobilski, Przemysław Oślak i inni. Widzowie programu mogli zaznajomić się z energią każdej ekipy i obserwować kreatywne zmiany, które wprowadzają w domach i mieszkaniach uczestników programu.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Dowbor własnie przekazała! Widzowie zobaczą ją w nowym show, szykuje się prawdziwy hit

Jak mieszka Artur Witkowski z programu "Nasz Nowy Dom"?

Artur Witkowski, pełniąc rolę kierownika budowy, zaskarbił sobie olbrzymią sympatię widzów. Wynikało to z jego niesamowitego poczucia humoru, którym zarażał wszystkich wokół. Jego odejście z programu związane było ze stanem zdrowia. Mężczyzna po niewinnym zapaleniu ucha przez ponad pół roku zmagał się z porażeniem nerwu twarzowego

"Choroba cofnęła się o około 80 proc., ale nie jest to jeszcze stan sprzed porażenia. Na początku wstydziłem się wyjść z domu, nie miałem chęci rozmawiać z ludźmi, zasłaniałem twarz maseczką”

- opowiadał Artur Witkowski w ubiegłym roku dla serwisu “kobieta.wp.pl”.

Mężczyzna dzieli się swoim życiem z fanami poprzez media społecznościowe. Tym sposobem mogliśmy dowiedzieć się, jak mieszka słynny kierownik budowy z programu “Nasz Nowy Dom”. Jak się okazuje, styl, w jakim utrzymane jest jego mieszkanie, należy do tradycyjnych. Kolory ścian utrzymane są w brązach i beżach, a zdobienia przyciągają wzrok. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik