Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nowy sezon “NND” ledwo się rozpoczął, a fani już wydali werdykt
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.03.2024 11:20

Nowy sezon “NND” ledwo się rozpoczął, a fani już wydali werdykt

Elżbieta Romanowska, ekipa Nasz Nowy Dom
Fot. kadr z programu "Nasz Nowy Dom", sezon 22, odcinek 301

Zmiana prowadzącej programu “Nasz Nowy Dom” była jedną z najgłośniej komentowanych w mediach w ubiegłym roku. Katarzyna Dowbor cieszyła się autorytetem, który sprawił, że wielu widzów zdecydowało się bojkotować format. Mimo to Elżbieta Romanowska nie poddaje się i z optymizmem prowadzi lubiane show Polsatu. Do tej pory to nie było zbyt pochlebnie komentowane. Czy ta sytuacja zmieni się dzięki nowemu sezonowi? Widzowie już wydali werdykt w tej sprawie.

"Nasz Nowy Dom" ze spadkiem oglądalności

“Nasz Nowy Dom” jest emitowany na antenie Polsatu od 2013 roku. Przez ten czas widzowie mogli obserwować, jak Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu zmienia oblicza domów. Niespodziewanie po 10 latach Edward Miszczak zarządził poważne zmiany. Dziennikarka została bez uprzedzenia zwolniona, a jej miejsce w nowym sezonie zajęła aktorka Elżbieta Romanowska. Od tamtego wydarzenia minął już niemal rok. W tym czasie stacja zanotowała znaczny spadek oglądalności “Naszego Nowego Domu”. By jakoś ratować sytuację, produkcja zdecydowała się na niespodziewany krok.

Od nowej edycji remontowego show odcinki będą pojawiać się znacznie częściej, bo aż 2 razy w tygodniu, w każdą środę oraz piątek o godz. 20:05. Jest to dla stacji niepowtarzalna okazja, by zwiększyć wyniki oglądalności. To się jednak nie uda, jeśli widzowie dalej będą bojkotować epizody z Elżbietą Romanowską w roli prowadzącej. Czy Polsat będzie musiał pogodzić się z wielką klęską?

Tego w “Nasz Nowy Dom” jeszcze nigdy nie grali "Nasz nowy dom": poruszająca decyzja. To zrobią dla chorego dziecka

"Nasz Nowy Dom": Jak Elżbieta Romanowska radzi sobie w roli prowadzącej?

Po tym, jak Elżbieta Romanowska zastąpiła uwielbianą przez widzów Katarzynę Dowbor, rozpętała się ogromna medialna burza. W jej wyniku część fanów zapowiedziała, że nie zamierza oglądać kolejnych odcinków z nową prowadzącą. Wiele osób nawet nie dało aktorce szansy, by ta mogła zaprezentować się na ekranach. Zamiast tego w sieci wylało się na Romanowską mnóstwo nienawistnych komentarzy, które komentowały nie tylko fakt przyjęcia przez nią posady gospodyni, ale uderzały również bezpośrednio w wygląd. 

Mimo to aktorka nie poddała się i z uśmiechem na ustach pełniła swoje obowiązki. Wraz z ekipą remontową przeprowadziła wiele nieocenionych metamorfoz i zmieniła życie dziesiątek osób na lepsze. Na łamach “Naszego Nowego Domu” wykazała się nie tylko olbrzymią empatią, ale również optymizmem. Natomiast w pierwszym odcinku najnowszego, 22. sezonu programu uciekła się nawet do tego, by wystąpić na scenie jako wokalistka. Czy widzowie docenili jej starania? To przecież od nich zależy przyszłość programu.

Projekt bez nazwy (79).png
Nowa Ekipa programu “Nasz Nowy Dom”. Fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: Ela Romanowska zdradziła prawdę na temat swoich rodziców

Widzowie jednomyślnie ocenili nowy sezon programu "Nasz Nowy Dom"!

“Nasz Nowy Dom” zmaga się ze spadkiem oglądalności, dlatego zarówno produkcja, jak i jego uczestnicy starają się, jak mogą, by polepszyć tę trudną sytuację. Ekipa już nie raz udowodniła, że jest w stanie poradzić sobie z każdą napotkaną po drodze trudnością. Czy wściekli na zmianę prowadzącej widzowie nie okażą się jednak zbyt dużą przeszkodą?

6 marca rozpoczął się 22. sezon programu “Nasz Nowy Dom”. Na łamach premierowego odcinka widzowie obserwowali nie tylko zapierający dech w piersiach remont, ale również koncert charytatywny, który został zorganizowany dla dziewczynki chorej na raka. Wystąpiła na nim nawet Elżbieta Romanowska, prezentując swoje umiejętności wokalne. Jak epizod został oceniony przez fanów? W sieci pojawiło się już mnóstwo komentarzy na ten temat. Okazuje się, że widzowie powoli zaczynają przekonywać się do nowej prowadzącej. Coraz więcej osób publikuje na jej temat miłe słowa. Czy to oznacza, że “Nasz Nowy Dom” jeszcze ma szansę zaistnieć z Elżbietą Romanowską na czele? Wiele na to wskazuje:

  • Dobra robota. Cudownie wyszło!
  • Pierwszy odcinek był wzruszający dużo emocji rodzinka niesamowita.
  • Piękny odcinek. Rodzinka jest cudowna – piszą zachwyceni widzowie.