Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tego w “Nasz Nowy Dom” jeszcze nigdy nie grali
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.03.2024 08:17

Tego w “Nasz Nowy Dom” jeszcze nigdy nie grali

Elżbieta Romanowska
Fot. KAPiF

Mimo początkowego niezadowolenia fanów Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor. Część widzów zdążyła się już jednak przyzwyczaić do nowej prowadzącej, która pokazała, na co ją stać. Na łamach kolejnych odcinków otrzymuje coraz więcej komplementów i podbija serca publiczności. Tym razem zdecydowała się na nieoczywisty popis umiejętności, którym całkowicie przyćmiła wcześniejsze występy Katarzyny Dowbor. Fani aż pieją z zachwytu!

"Nasz Nowy Dom": Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor

Elżbieta Romanowska jest utalentowaną aktorką, jednak już od jakiegoś czasu może spełniać się w roli prowadzącej program “Nasz Nowy Dom”. Artystka zastąpiła Katarzynę Dowbor od nowego sezonu produkcji, wzbudzając tym samym wiele kontrowersji. Widzowie, nie mogąc pogodzić się z odejściem ulubionej gospodyni, zaczęli atakować Romanowską, nie dając jej nawet szansy, by mogła pokazać, jak radzi sobie na ekranie.

Aktorka musiała zmierzyć się z ogromnym hejtem. Mimo wielu krzywdzących słów, które usłyszała na swój temat, okazała siłę i determinację, aby udowodnić, że jest w stanie poprowadzić ulubiony program widzów Polsatu. Z każdym kolejnym odcinkiem artystka pokazuje, na co ją stać. Publiczność już na pierwszy rzut oka zauważyła, że choć spełnia się w nowej roli, robi to zupełnie inaczej, niż jej poprzedniczka. W nowych odcinkach “Nasz Nowy Dom” z udziałem Elżbiety Romanowskiej nie zabrakło całej gamy emocji, wzruszeń, a nawet łez. Teraz prowadząca ponownie zaskoczyła widzów. Zrobiła coś, czego ci jeszcze nigdy nie widzieli!

Ela Romanowska zdradziła prawdę na temat swoich rodziców Ela Romanowska jest już po ŚLUBIE? Zdjęcie obiegło internet

"Nasz Nowy Dom": Elżbieta Romanowska błysnęła talentem

“Nasz Nowy Dom" od samego początku emisji cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Polsatu. Fani z przyjemnością śledzą losy rodzin, których domu są poddawane kompletnej metamorfozie. Remont, który ekipa przeprowadza w zaledwie 5 dni, odmienia sytuację materialną uczestników o 180 stopni. Mimo iż w programie chodzi przede wszystkim o pomaganie, negatywnie nastawieni do Elżbiety Romanowskiej widzowie przestali oglądać “Nasz Nowy Dom”. Nie da się ukryć, że show ma o wiele gorsze wyniki oglądalności, niż gdy prowadziła je Katarzyna Dowbor. Mimo to zarówno produkcja, jak i Elżbieta Romanowska nie poddają się i ze wszystkich sił starają się przyciągnąć publiczność przed telewizory.

Kilka dni temu ogłoszono, że w nowym sezonie “Nasz Nowy Dom” odcinki będą pojawiać się znacznie częściej, bo aż 2 razy w tygodniu. Jest to szansa na poprawę wyników oglądalności. Tymczasem Elżbieta Romanowska postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i na łamach najnowszego epizodu pokazała się od zupełnie nieznanej im strony. Aktorka nie tylko przeprowadziła kolejny remont, ale również wystąpiła na scenie! Chwyciła za mikrofon i porwała publiczność.

ZOBACZ TEŻ: Romanowska zdradziła porażającą prawdę na temat „NND”. Niebywały fakt

"Nasz Nowy Dom": Fani pod wrażeniem umiejętności Elżbiety Romanowskiej

Na łamach nowego odcinka “Nasz Nowy Dom” Elżbieta Romanowska kompletnie zaskoczyła fanów. Aktorka zdecydowała się zrobić coś, co jeszcze nigdy wcześniej nie miało miejsca w programie. Po udanym remoncie wystąpiła na scenie i dała popis swoim umiejętnościom wokalnym! Prowadząca zaśpiewała fragment piosenki Krystyny Prońko “Jesteś lekiem na całe zło”, czym podbiła serca publiczności. Co na to wszystko internauci?

Pod fragmentem nowego odcinka, w którym Elżbieta Romanowska błysnęła talentem wokalnym, widzowie zostawili mnóstwo komentarzy. Fani są pod wrażeniem występu prowadzącej. Podkreślają również, jak bardzo podobał im się ostatni epizod. Wiele wskazuje więc na to, że jeśli aktorka dalej będzie uciekać się przed kamerami do nieszablonowych rozwiązań, Polsat nie będzie musiał martwić się o wyniki oglądalności!

  • Baaaaardzo lubię tę piosenkę, a wykonanie pani Eli jest naprawdę świetne! Wspaniale, że udało się wam pomóc kolejnej rodzinie!
  • Cudowny odcinek, rodzina bardzo fajna.
  • Oglądałem niezwykle wzruszony.
  • Kurczę ominął mnie ten odcinek. Gdzie można obejrzeć powtórkę? – czytamy w komentarzach.
Projekt bez nazwy (68).png
Elżbieta Romanowska. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (67).png
Elżbieta Romanowska. Fot. KAPiF