Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ela Romanowska pomaga odbudowywać domy, a jak sama mieszka? Zobacz
Julia Bogucka
Julia Bogucka 09.02.2024 18:01

Ela Romanowska pomaga odbudowywać domy, a jak sama mieszka? Zobacz

Elżbieta Romanowska
Instagram @elaromanowska

Karierę rozpoczęła jako aktorka, później zaczęła angażować się w mediach. Wystąpiła w kilku programach rozrywkowych. Od niedawna możemy ją również zobaczyć w roli prowadzącej popularnego formatu emitowanego na Polsacie. A jak mieszka osoba, która decyduje o zmianach w domach wielu osób? Zobaczcie. 

Elżbieta Romanowska zaczynała jako aktorka

Kariera Elżbiety Romanowskiej wystartowała dzięki ukończeniu przez nią wydziału aktorskiego we Wrocławiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Na przełomie wieków występowała w musicalach w Operze na Zamku w Szczecinie i ma na swoim koncie takie tytuły, jak: “West Side Story”, oraz “Musical Show Melodie Broadwayu”. W Gdańsku wystąpiła natomiast w “Jesus Christ Superstar”. Występowała także w wielu polskich filmach i serialach.

Oprócz kariery aktorskiej rozwijała swoje talenty w mediach. W 2016 roku wystąpiła w piątej edycji “Tańca z gwiazdami” zajmując drugie miejsce. Prowadziła również program “Grzeszki na widelcu”, a 2019 rok przyniósł jej trzecie miejsce w formacie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Elżbieta Romanowska bez grama makijażu. Tak wygląda naprawdę Smutne wieści o Elżbiecie Romanowskiej. Nie czuje się dobrze, wiemy kto się opiekuje aktorką

Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor

W 2023 roku media obiegła informacja o rozstaniu się Katarzyny Dowbor z programem “Nasz Nowy Dom”. Prezenterka przez 10 lat odmieniała losy wielu rodzin, decydując o przeprowadzeniu w ich mieszkaniach gruntownych remontów. Sama zainteresowana w gorzkich słowach skomentowała decyzję, którą podjęło za nią kierownictwo stacji Polsat.

“Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich”

- czytamy w oświadczeniu Katarzyny Dowbor opublikowanym na jej profilu na Instagramie.

Zamiast dziennikarki, na ekranach telewizorów pojawiła się nowa prowadząca. Była to właśnie Elżbieta Romanowska. Od momentu nastąpienia tych zmian obejrzeliśmy już jedną serię z aktorką w tej roli, a właśnie powstaje kolejna. Pomimo lawiny krytyki, jaka na nią spadła ze strony osób przywiązanych do poprzedniczki, postanowiła podjąć się tego wyzwania.

ZOBACZ TEŻ: Wcieliła się w Jolę z serialu „Ranczo”. Aktorka właśnie skończyła 39 lat, jak teraz wygląda?

Tak mieszka Elżbieta Romanowska

A jak wygląda dom, w którym mieszka osoba, decydująca o zmianach we wnętrzach wielu Polaków? Możemy się o tym przekonać, zaglądając na profile Elżbiety Romanowskiej w mediach społecznościowych. Aktorka, choć niechętnie dzieli się swoją prywatnością, to pokazuje na swoim Instagramie, jak mieszka. To, co od razu rzuca się w oczy, to stonowana kolorystyka, w której dominują biel i szarości.

Prowadząca “Nasz Nowy Dom” zwraca szczególną uwagę na detale. Bardzo często możemy zauważyć u niej kwiaty, a także obrazy na ścianach i kolorowe poduszki. Wzrok przykuwa ozdobny kominek, który w zależności od nastroju jest dekorowany w inny sposób. Całość jest opatrzona klimatycznym oświetleniem w postaci stojących lamp i palących się świec, a na ścianie zastosowano modne rozwiązanie — jest wyłożona białą cegłą.

elżbieta romanowska.png
Źródło: Instagram @elaromanowska
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!
Elżbieta Romanowska powiedziała ,,tak”. Gwiazda pochwaliła się pierścionkiem
Elżbieta Romanowska
fot. TRICOLORS/East News
Elżbieta Romanowska w Walentynki ogłosiła wspaniałą wiadomość. Gwiazda programu rozrywkowego Anything Goes. Ale Jazda! powiedziała ,,tak” i pochwaliła się pierścionkiem! Zachwyceni fani ruszyli z gratulacjami. Elżbieta Romanowska pokazała nie tylko piękny pierścionek, ale też swojego ukochanego. Mimo że zwykle nie pokazuje partnera, tym razem zrobiła wyjątek. Okazywać sobie miłość trzeba codziennie nie tylko 14 lutego – napisała.
Czytaj dalej
Gwiazda „Rancza” jest nie do poznania. Zaszalała u fryzjera i zrezygnowała z charakterystycznego blondu
Ranczo
fot. instagram.com/elaromanowska
Ranczo od momentu emisji pierwszego odcinka stało się jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Niestety w 2016 roku zaprzestano nagrywania kolejnych. Nie zmienia to faktu, że zainteresowanie produkcją, jak i jej aktorami wcale nie zmalało. Elżbieta Romanowska, grająca rolę Jolanty Pietrek, żony lubianego Patryka Pietrka postanowiła nieco zaskoczyć fanów i odświeżyć swój wygląd. Zmieniła kolor włosów. Z tego artykułu dowiesz się: Na jaki kolor włosów zdecydowała się Elżbieta Romanowska, Ile lat była blondynką, Jak na jej zdjęcie zareagowali internauci. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, gdzie chwali się nowym kolorem włosów. Komentarze pod fotografiami mówią wszystko, fani artystki są zachwyceni. Znana, jako charakterystyczna blondynka z serialu Ranczo Elżbieta Romanowska w dalszym ciągu wzbudza podziw wielbicieli.
Czytaj dalej