Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Romanowska wyznała całą prawdę o remontach
Julia Bogucka
Julia Bogucka 03.03.2024 19:03

Romanowska wyznała całą prawdę o remontach

Elżbieta Romanowska, Martyna Kupczyk
Instagram @nasznowydom

Nadchodzi kolejny sezon programu, który odmienia życia Polek i Polaków. Po raz kolejny będziemy mogli usłyszeć frazę “Wyremontujemy wasz dom” z ust Elżbiety Romanowskiej. Zapowiedzi dotyczące tej edycji są naprawdę hojne. W mediach społecznościowych formatu pojawiło się sprostowanie do ważnego szczegółu dotyczącego czasu trwania remontów.

Zbliża się nowa edycja programu "Nasz nowy dom"!

Już niedługo po raz kolejny poznamy wzruszające historie rodzin z całej Polski, których warunki mieszkaniowe pozostawiają wiele do życzenia. Na co dzień możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, z czym zmagają się osoby, które są pozornie tak blisko nas. Jednak w programie “Nasz nowy dom” możemy poznać ludzkie dramaty i prawdziwy smak łez.

Format jest emitowany na antenie Polsatu od 2013 roku, co oznacza, że już ponad dekadę jesteśmy świadkami zmian domów Polek i Polaków. Jak zapowiada stacja, w tym sezonie ekipa wyremontuje dwukrotnie więcej mieszkań, a oprócz tego czekają nas również dodatkowe inicjatywy. Premierowy odcinek programu “Nasz nowy dom” zostanie wyemitowany 6 marca o godzinie 20:05.

"Nasz nowy dom": poruszająca decyzja. To zrobią dla chorego dziecka Ela Romanowska zdradziła prawdę na temat swoich rodziców

Elżbieta Romanowska zajęła miejsce Katarzyny Dowbor

Jesienią ubiegłego roku, przy okazji ostatniego sezonu formatu, zaszły w nim duże zmiany. Z dotychczasową prowadzącą, Katarzyną Dowbor, rozwiązano współpracę, a na jej miejscu pojawiła się Elżbieta Romanowska. Poprzedniczka aktorki w gorzkich słowach skomentowała swoje odejście z programu.

To była krótka rozmowa. Powiedział, że stacja postanowiła się ze mną rozstać. Zapytałam, jakie są merytoryczne uwagi do mojej pracy. Nie było żadnych. Usłyszałam, że zrobiono jakieś badania i tak będzie dla programu lepiej. Najzabawniejsze jest to, że jakiś czas później pojawiły się badania, z których wynika, że program miał większą oglądalność niż rok wcześniej i do tego ma jedną z największych oglądalności w Polsacie - opowiadała Katarzyna Dowbor.

Po pierwszym chłodnym przyjęciu Elżbiety Romanowskiej w roli prowadzącej program “Nasz nowy dom”, opinie widzów zaczęły być bardziej pozytywne. Wszystko wskazuje na to, że polubili się z nową gospodynią formatu i wciąż oczekują na kolejne sezony.

KAPIF_oryginal_K1155032F.jpg
Źródło: KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Fani są zdumieni, ależ podobne

Takie sprostowanie otrzymaliśmy od Elżbiety Romanowskiej

W mediach społecznościowych wystartowały zapowiedzi wielu programów telewizyjnych, które mieszczą się w wiosennej ramówce najpopularniejszych stacji. Nie zabrakło również miejsca dla formatu “Nasz nowy dom”, którego nowy sezon wystartuje w najbliższą środę na antenie Polsatu. Nagranie opublikowane na Instagramie nie jest jednak zbyt spokojne. Pierwsza głos zabiera architektka Martyna Kupczyk, która postanowiła odpowiedzieć na pytania widzów co do długości przeprowadzanych remontów.

To jest pytanie, które słyszę najczęściej i odpowiadam tak: ten remont trwa tylko pięć dni…

Wtedy w słowo weszła jej Elżbieta Romanowska i zarzuciła oszukiwanie widzów!

Ale co ty kłamiesz? Jakie pięć dni? Pierwszego dnia spotykamy rodzinę, możemy co najwyżej wynieść rzeczy…

Na te słowa zareagowała Martyna Kupczyk, prostując, że w rzeczywistości remont trwa około trzech i pół dnia. Jak można tak szybko się uwinąć z przemianami domów w całej Polsce! Czapki z głów przed ekipą budowlaną odpowiedzialną za remonty.