Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kolejna, uderzająca zmiana w "Nasz nowy dom". Właśnie wszystko zapowiedzieli
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.02.2024 17:04

Kolejna, uderzająca zmiana w "Nasz nowy dom". Właśnie wszystko zapowiedzieli

Kolejna, uderzająca zmiana w "Nasz nowy dom"
Kolejna, uderzająca zmiana w "Nasz nowy dom", fot. Instagram/@nasznowydom

Telewizja Polsat przechodzi obecnie prawdziwą metamorfozę. Teraz na oficjalnym Instagramie programu “Nasz nowy dom” pojawiła się informacja na temat kolejnych zmian, jakie dzieją się za kulisami stacji. Tego nikt się nie spodziewał.

Wielkie zmiany w Polsacie

Od jakiegoś czasu możemy obserwować zmiany, które mają miejsce za kulisami telewizji Polsat. Podczas Wiosennej Ramówki dyrektor generalny Edward Miszczak ogłosił, że w tym sezonie będziemy świadkami wyjątkowej mistrzowskiej edycji programu “Twoja twarz brzmi znajomo” oraz całkiem odmienionego “Tańca z Gwiazdami”.

Wtedy też mieliśmy okazję poznać gwiazdy, które spróbują swoich sił na tanecznym parkiecie oraz dowiedzieć się, kto pojawi się w nowym jury, które będzie oceniać zmagania uczestników. Teraz okazało się, że nie są to jedyne programy, w których nastąpi metamorfoza. Kolejnym tego przykładem jest kultowy “Nasz nowy dom”.

Podali, ile Ewa Kasprzyk zgarnie za udział w "Tańcu z gwiazdami". Kopara opada Już wiadomo, z kim Marcin Hakiel zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”. Kontrowersyjna postać. „Początkowo się jej wystraszył”

Zapowiedzieli wielkie zmiany w "Nasz nowy dom"

Remontowe show od Polsatu od samego początku cieszyły się ogromną sympatią telewidzów. Fani pokochali ten format za pomoc, jaką prowadząca oraz jej ekipa niosą najbardziej potrzebującym. Niestety, wiele się zmieniło, gdy władze stacji podjęły decyzję o zwolnieniu dotychczasowej gospodyni Katarzyny Dowbor. Jej miejsce zajęła wówczas aktorka Elżbieta Romanowska.

I choć gwiazda bardzo dobrze radzi sobie na swoim stanowisko, nie da się ukryć, że “Nasz nowy dom” zaczął odnosić znaczne straty i spadki oglądalności. Niedawno portal Wirtualne Media poinformował nawet, że program mógł pochwalić się najgorszym wynikiem w historii swojej emisji. Teraz jednak Edward Miszczak wpadł na pomysł, który może rozwiązać wszystkie jego problemy.

ZOBACZ TEŻ: Program “Nasz nowy dom” traci oglądalność. Teraz poświecono dla niego inną znaną produkcję.

Od teraz "Nasz nowy dom" będzie pojawiał się częściej na ekranie

Teraz na oficjalnym profilu remontowego show na Instagramie przekazano widzom radosne wieści. Wedle najnowszym ustaleń władz Polsatu “Nasz nowy dom” będzie emitowany częściej, bo aż dwa razy w tygodniu! Jest to z pewnością szczęśliwa nowina dla wszystkich wiernych fanów formatu!

Wiadomo również, że program będzie emitowany w środy i piątki o godzinie 20:05. W związku z tym najnowszy sezon kultowego show będzie składał się aż z 24 odcinków. Niestety, z racji częstszej emisji formatu Polsat zrezygnował z innego swojego programu - “Real Housewives. Żony Warszawy”.

"A tam, gdzie nie ma nic, będzie dom. Albo dwa"
W tym sezonie widzimy się dwa razy w tygodniu!

Powiązane
13 posterunek
Wielki test wiedzy o 13 posterunku. Kim był Rysio? Jak dobrze pamiętacie ten kultowy serial?