Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nie znalazł miłości w "Chłopakach do wzięcia". Dziś jest już kobietą
Sara Karmańska
Sara Karmańska 04.03.2024 13:30

Nie znalazł miłości w "Chłopakach do wzięcia". Dziś jest już kobietą

Alexandra Natalie Boykow
Nie znalazł żony w "Chłopakach do wzięcia". Dziś jest już kobietą, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat

Program „Chłopaki do wzięcia” na przestrzeni swojej emisji doczekał się wielu charakterystycznych bohaterów. Wśród nich część zdołała odnaleźć swoje drugie połówki, ale niektórzy nie mieli tyle szczęścia. Mimo to spora część uczestników cieszy się popularnością, mimo że już nie pojawiają się w formacie. U jednej z uczestniczek naprawdę sporo się zmieniło. 

Alex z „Chłopaków do wzięcia” zapadła widzom w pamięć

Wśród bohaterów pierwszego sezonu programu „Chłopaki do wzięcia” znalazły się bliźnięta z Malborka. Oboje chcieli znaleźć swoją drugą połówkę i skończyć z doskwierającą im samotnością. Alex od początku dała się poznać jako postać niezwykle charakterystyczna. Przestawiająca się swoim pseudonimem scenicznym, była zdania, że jeśli będzie wystarczająco się wyróżniać, zapewni sobie w ten sposób powodzenie, 

Jej brat bliźniak Adam już wtedy nie krył, że ma pewien problem z pojęciem zmian zachodzących w Alex, wówczas odnosząc się do niej jeszcze jako do swojego brata Macieja:

Najpierw wybrał styl emo, potem pomału zapuszczał włosy, zaczął się zmieniać, ubierać się inaczej i to dla mnie było trochę szokujące… Chłopak, a chciał wyglądać jak dziewczyna – powiedział Adam w jednym z odcinków.

Alex z „Chłopaków do wzięcia”, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat 2.png
Alex z „Chłopaków do wzięcia”, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat
Alex z „Chłopaków do wzięcia”, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat  3.png
Alex z „Chłopaków do wzięcia”, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat
"Chłopaki do wzięcia": Tak Henio uwiódł Marysię. Aż się zaczerwieniła To dlatego Sławek z “Chłopaków do wzięcia” nie ma żony

Alex w innych programach

Alex dziś nie przypomina już dawnej siebie. Dziś żyje jako Alexandra Natalie Boykow, odnalazła siebie i jest szczęśliwa. Po zarzuceniu poszukiwań swojej drugiej połówki Alex zdecydowała się wziąć udział między innymi w programie „X-Factor” i „Mam talent!”. Jak powiedziała, jest artystką i pisze piosenki, ale także może nazwać się wokalistką, ponieważ zdarza jej się występować na scenie. Później Alex pojawiła się w programie „Sekrety chirurgii”, gdzie chciała poddać się zabiegowi feminizacji twarzy, co miało ja upodobnić do wokalisty Madoxa. Jak mówiła wówczas w swojej wizytówce, przedstawiając się jeszcze jako Maciej:

Chciałbym zostać celebrytą. Mieć swój może program, prowadzić jakiś o modzie, albo jakiś talent show. Ja też bym chciał zrobić karierę w Hollywood, to jest moje marzenie od dziecka. Za 5-10 lat chciałbym zrobić karierę jak Madonna można powiedzieć. Być nawet lepszy niż Madonna. Nie jak Madonna. 

Alex z „Chłopaków do wzięcia”, fot. kadr z programu „Sekrety chirurgi” prod. TVN Style.png
Alex z „Chłopaków do wzięcia”, fot. kadr z programu „Sekrety chirurgi” prod. TVN Style
Alex z „Chłopaków do wzięcia”, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat 1.jpg
Alex z „Chłopaków do wzięcia”, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat

ZOBACZ TEŻ: Co się dzieje z żoną Jarka z "Chłopaków do wzięcia"?

Dziś Alex czuje się w 100% kobietą

Doktor Krzysztof Potocki nie miał jednak dla Alex z „Chłopaków do wzięcia” dobrych wieści. Jak wyjaśnił, takie zabiegi przeprowadza się jedynie u osób, które są zakwalifikowane do korekty płci. Alex zdecydowała się na rozpoczęcie tego długotrwałego procesu. Dzięki udziałowi w tym programie udało jej się odnaleźć swoją prawdziwą tożsamość i dziś Alex jest pewna, że w 100% czuje się kobietą. Obecnie Alex jest w trakcie terapii hormonalnej, a do tego jakiś czas temu udało jej się zrzucić aż 40 kilogramów. 

Na zdjęciach, jakie publikuje w swoich mediach społecznościowych wyraźnie widać, że dziś wydaje się o wiele szczęśliwsza niż w czasie, gdy występowała wraz z bratem w programie „Chłopaki do wzięcia”. 

Alexandra Natalie Boykow, fot. Instagram alexandra_natalie_boykow 1.jpg
Alexandra Natalie Boykow, fot. Instagram/alexandra_natalie_boykow
Alexandra Natalie Boykow, fot. Instagram alexandra_natalie_boykow.jpg
Alexandra Natalie Boykow, fot. Instagram/alexandra_natalie_boykow