Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Co dzieje się z mamą Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Jest trop
Sara Karmańska
Sara Karmańska 13.03.2024 22:17

Co dzieje się z mamą Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Jest trop

Jarek Mergner, mama Aniela
Fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat

Jarek Mergner jest jednym z ulubionych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Dziś Jaruś nie pojawia się w formacie tak często jak dawniej, ale ostatecznie nie jest już też „do wzięcia”. W 2022 roku kawaler stanął na ślubnym kobiercu u boku ukochanej Gosi. Fani zastanawiają się jednak, czemu w formacie przestała pojawiać się jego mama.

Jaruś pokazał mamę w programie „Chłopaki do wzięcia”

Fani programu „Chłopaki do wzięcia” latami śledzili miłosne poszukiwania Jarusia. W części odcinków można było zobaczyć także mamę uwielbianego bohatera, która usilnie wspierała wysiłki syna. Sama miała w tym także interes – wraz z synem mieszkała na zaledwie 12 metrach kwadratowych. W związku z trudną sytuacją mieszkaniową kobieta nie ukrywała, że chciałaby, by jej syn wyprowadził się do kobiety posiadającej własne mieszkanie.

Mama uczestnika show zasłynęła wśród fanów programu, wywołując skrajne emocje. Jedni brali ją za dyktatorkę, inni widzieli w niej przebojową kobietę. Nie można jej było jednak odmówić świetnych kontaktów z synem

„Chłopaki do wzięcia” – jak mieszka Jaruś, fot. YouTube jarek Mergner chłopaki do wziecia 7.png
Jaruś z programu „Chłopaki do wzięcia”, fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia
„Chłopaki do wzięcia” – jak mieszka Jaruś, fot. YouTubejarek Mergner chłopaki do wziecia.jpg
Jaruś z programu „Chłopaki do wzięcia”, fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia
Zero makijażu i sztucznych rzęs. Aldona z "Chłopaków" jest nie do poznania Tylko u nas: Szczena prosi o pomoc i ujawnia dramatyczną sytuację

Mama Jarusia z „Chłopaków do wzięcia” nie pojawiła się na ślubie syna

W pewnym momencie pani Aniela przestała pojawiać się w „Chłopakach do wzięcia”. Jej nieobecność zbiegła się mniej więcej z czasem, gdy Jaruś poznał swoją obecną żonę Gosię. Pani Aniela nie pojawiła się nawet na ślubie zakochanej pary, co wzbudziło wyjątkowy niepokój fanów formatu. Wkrótce w sieci zaczęły pojawiać się liczne teorie, dotyczące nieobecności mamy Jarusia w programie „Chłopaki do wzięcia”.

Jedną z najpopularniejszych teorii dotyczących zniknięcia mamy Jarusia z „Chłopaków do wzięcia” jest ta, zgodnie z którą kobieta miała trafić do ośrodka zamkniętego, gdzie miała leczyć uzależnienie od alkoholu

Jarek Mergner Chłopaki do wzięcia nowe hobby.jpg
Jaruś z programu „Chłopaki do wzięcia”, fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia
„Chłopaki do wzięcia” – jak mieszka Jaruś, fot. YouTube jarek Mergner chłopaki do wziecia 6.png
Jaruś z programu „Chłopaki do wzięcia”, fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia

ZOBACZ TEŻ: "Chłopaki do wzięcia": Tak Henio uwiódł Marysię. Aż się zaczerwieniła

Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” odniósł się do teorii fanów dotyczących jego mamy

Jakiś czas temu Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” zdecydował się odnieść do teorii pojawiających się w sieci. Zgodnie z jego wypowiedzią, informacje, jakoby jego mama zmagała się z uzależnieniem od alkoholu, są kłamstwem. Bohater popularnego programu postanowił sprostować także inną teorię często pojawiającą się w sieci – zdaniem niektórych bohater „Chłopaków do wzięcia” ma cierpieć na FAS, czyli alkoholowy zespół płodowy, który jest skutkiem działania alkoholu spożywanego przez matkę w czasie ciąży na płód. Jarek Mergner stanowczo jednak temu zaprzeczył. Jak zdradził Jarek Mergner, przyczyną nieobecności jego mamy na jego ślubie był jej konflikt ze stacją Polsat, która miała nie chcieć, by kobieta pojawiała się w programie.

To co tam ta redakcja gwiazd napisała, że moja mama niby była pijaczką i była na odwyku, jest to kłamstwo i jest to bzdura. Jest to nieprawda. Druga sprawa jest taka, że ja żadnej choroby nie mam. Żadnej FAS. To jest głupota i tyle. Po prostu… tak jak powiedziałem, moja mama nie pije, no. (…) Mama nie była tam na ślubie, to druga kwestia jest taka, że to są pokłóceni z redakcją z Polsatem. Dlatego nie było ich na ślubie. Po prostu im to nie odpowiadało. (…) To jest kłamstwo, moja mama na żadnym odwyku nie była – wyjaśnił Jarek Mergner.

Aniela, mam Jarka Mergera, fot kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat 2.png
Aniela, mam Jarka Mergnera, fot kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat
Aniela, mam Jarka Mergera, fot kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat 1.png
Aniela, mam Jarka Mergnera, fot kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat