Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Po śmierci ojca Andrzej z "Chłopaków do wzięcia" zniknął. Co się z nim stało?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 14.04.2024 07:14

Po śmierci ojca Andrzej z "Chłopaków do wzięcia" zniknął. Co się z nim stało?

Andrzej i Stanisław "Chłopaki do wzięcia"
Fot. "Chłopaki do wzięcia"/Polsat

Serial dokumentalny “Chłopaki do wzięcia” zdobył niegdyś ogromną popularność. Niektóre postaci znane z tej produkcji rozwijały ją dodatkowo w mediach społecznościowych. Inaczej było w przypadku Andrzeja, który po śmierci swojego ojca Stanisława odsunął się w cień. Do dziś nie do końca wiadomo, co się z nim dzieje.

"Chłopaki do wzięcia" podbili Polsat

Serial dokumentalny opowiadający o losach młodych mężczyzn zamieszkujących niewielkie miejscowości. Ich rówieśniczki wyjechały na studia do dużych miast, a oni zostali w małych ojczyznach i nie mają szczęścia w miłości. “Chłopaki do wzięcia” przedstawiają poszukiwania idealnej drugiej połówki oraz życie codzienne licznych bohaterów. Kilkoro z nich zdobyło ogólnopolską popularność, którą rozwijają już poza programem emitowanym na Polsacie.

Jednymi z najbardziej znanych postaci występujących w serialu dokumentalnym “Chłopaki do wzięcia” są bez wątpienia Ryszard “Szczena” Dąbrowski, Bandziorek i Andrzej. Choć niektórych z nich już od dłuższego czasu nie oglądamy na ekranach naszych telewizorów, to ich historie można śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie tak dawno informowaliśmy o przełomie w życiu Szczeny, który miał dostać pracę przy układaniu kostki brukowej

szczena chłopaki do wzięcia.png
Fot. Rysiek "Szczena" dostał wyjątkowe zaproszenie. Jego narzeczona rozpaczała [Dżentelmeni i Wieśniacy]/TTV/YouTube
Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" dołączy do TVP? Ma ambitny plan Marysia i Henio podjęli ważną decyzję. “Bardzo o tej chwili marzyłam”

Jedną z charakterystycznych postaci serialu był Andrzej

Przez długi czas w serialu emitowanym na antenie Polsatu poznawaliśmy losy syna pana Stasia, Andrzeja. Starszy mężczyzna chętnie dzielił się ze swoim dzieckiem poradami życiowymi i tymi, które miały mu pomóc odnaleźć drugą połówkę. To dzięki temu oboje zyskali wielką sympatię ze strony widzów. W 2019 roku przydarzyła się jednak tragedia i pan Stanisław zmarł, a nieoficjalne informacje podawały, że przegrał walkę z chorobą nowotworową.

Mamy dla Was smutną wiadomość. Odszedł od nas jeden z bohaterów "Chłopaków" - pan Stanisław. W imieniu twórców programu składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom - przeczytaliśmy na oficjalnym profilu serialu.

Długo nie wiedzieliśmy, jak potoczyły się dalsze losy Andrzeja z “Chłopaków do wzięcia”, który doświadczył olbrzymiej żałoby. W sieci pojawiło się wiele spekulacji na jego temat, niektóre mówiły nawet o wyjeździe za granicę.

Andrzej wyjechał za granicę, to wiem na pewno. Gdzie jest, ani czym się zajmuje, nie wiem, ale przy ojcu nauczył się dekarstwa, więc myślę, że tym się zajmuje -czytaliśmy w komentarzach.

ZOBACZ TEŻ: Tak dzisiaj wygląda była ukochana Szczeny z “Chłopaków do wzięcia”

Co się stało z Andrzejem z serialu "Chłopaki do wzięcia"?

Nie wiadomo dokładnie, co stało się z bohaterem produkcji emitowanej na antenie Polsatu. Spekulacje nie miały końca, a niektóre dotyczyły również stanu zdrowia zarówno Andrzeja, jak i jego mamy. Ubiegłego lata miał być widziany w jednym z mazowieckich szpitali.

Miesiąc temu był w szpitalu w Węgrowie, województwo Mazowiecki ma się dobrze, choć wygląda na zmęczonego życiem. Był z matką, bo tak się przedstawiła w rejestracji. Nie wygląda, jakby dachy robił.

Losy niektórych z bohaterów serialu “Chłopaki do wzięcia” nie potoczyły się najlepiej. Jeszcze przed zdobyciem pracy trudny okres przechodził Ryszard “Szczena” Dąbrowski. Ze względu na problemy finansowe prosił swoich fanów o pieniądze w zamian za nagranie pozdrowień na platformie TikTok.