Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" już nie mieszka z żoną
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.04.2024 20:58

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" już nie mieszka z żoną

Jaruś i żona
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Jarek Mergner jest jednym z najpopularniejszych uczestników kultowego reality show “Chłopaki do wzięcia”. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się przykra informacja o rozstaniu gwiazdora z jego ukochaną żoną Gosią. Gdzie obecnie mieszka Jaruś?

Jarek zakochał się na planie "Chłopaków do wzięcia"

Jaruś od samego początku zyskał sympatię fanów programu “Chłopaki do wzięcia”, którzy mocno trzymali kciuki za jego szczęście i odnalezienie upragnionej miłości. Wszystko wskazywało na to, że ich prośby zostały wysłuchane, bo właśnie podczas nagrywania popularnego reality show Jarek Mergner poznał swoją późniejszą żonę Gosię.

Para niemal natychmiast zakochała się w sobie bez pamięci. I chociaż telewidzowie nie byli zachwyceni wybranką uczestnika, a nawet wróżyli im szybkie rozstanie, zakochani byli ze sobą nieprzerwanie od wielu lat. Teraz jednak w mediach pojawiła się szokująca informacja na temat ich małżeństwa.

Andrzej z "Sanatorium miłości" przed programem mieszkał w domu opieki Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w kulinarnym tańcu

Czy Jarek z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z Gosią?

15 kwietnia w mediach pojawiła się szokująca informacja na temat rozstania jednej z najpopularniejszych par z programu “Chłopaki do wzięcia”. Na profilu przyjaciela Jarka na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak Tomek opowiada o powodach rozstania gwiazdora i jego żony. Okazało się, że Jarek Mergner miał doświadczyć bardzo złego traktowania ze strony Gosi.

Dużo pytań zadajecie: co z Jarka żoną? Czy się wyprowadził? Czy jest? Czy nie ma? Powiem krótko i na temat, oficjalnie: Jarek już nie jest ze swoją żoną. Już jest dalej chłopakiem do wzięcia. Powiem wam tylko tyle: z Jarka sobie zrobili skarbonkę, tylko się liczyła kasa dla nich, a Jarek miał ciągle za wszystko płacić. Jak się zbuntował, to nawet nie mógł usiąść przy stole wielkanocnym. Oddzielnie musiał jeść - powiedział przyjaciel Jarusia na TikToku.

Sam uczestnik reality show nie odzywa się zbyt wiele, ale przytakuje swojemu koledze. Tomek podkreślił też, że Jarek jest już otwarty na nową miłość i szuka kobiety, która postawi go do pionu i pomoże stanąć na nogi.

Jarek szuka teraz kobiety fajnej, mądrej przede wszystkim i musi mieć ta kobieta wigor, żeby mu powiedziała: do pracy. Żarty się skończyły, a ja też nie jestem skarbonką. W jakiś sposób mu pomogłem, teraz ma piękny dom, będzie sobie wynajmował na dole

ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska zatańczy z synem. Już uprzedza, że będzie źle.

Jarek Mergner tłumaczy kulisy swojego rozstania

Teraz sympatyczny uczestnik “Chłopaków do wzięcia” postanowił nagrać kolejny filmik, podczas którego opowiedział internautom o kulisach i powodach swojej decyzji. Finalnie jednak Jarek Mergner nie powiedział nic konkretnego, a wielu komentujących wciąż zastanawia się, do czego doszło między nim a Gosią.

Podczas nagrania Jarkowi towarzyszy ponownie jego przyjaciel Tomek, który najprawdopodobniej przygarnął go pod swój dach. Fani ich relacji dalej mają nadzieję, że para dojdzie do porozumienia i da sobie drugą szansę. Ich pozytywne myślenie napędzane jest tym, że sama Gosia, podczas live'a na swoim profilu na TikToku zaprzeczyła wieściom o rozstaniu.