Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prawie została dziewczyną Elvisa. Co teraz robi siostra Kampia?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 02.02.2024 11:10

Prawie została dziewczyną Elvisa. Co teraz robi siostra Kampia?

„Chłopaki do wzięcia” – co dziś słychać u Sylwii?, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat
„Chłopaki do wzięcia” – co dziś słychać u Sylwii?, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością wśród widzów, którzy chętnie śledzą losy ulubionych bohaterów. Na przestrzeni sezonów w formacie pojawiło się wiele barwnych postaci, które starały się odnaleźć szczęście u boku drugiej osoby.

Niektórzy bohaterowie programu „Chłopaki do wzięcia” znaleźli szczęście

Wśród bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia” znalazło się kilku szczęśliwców, którym udało się odnaleźć swoje drugie połówki. Wśród nich można wymienić między innymi ulubieńca fanów, czyli Jarusia, który nadal jest szczęśliwym mężem. Inni bohaterowie nie mieli aż takiego szczęścia, choć przez pewien czas wydawało się, że Stefan znalazł szczęście u boku Aldony, a nawet zostanie ojcem, w końcu okazało się, że to nieprawda i para z hukiem się rozstała. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, Stefan i Aldona mieli jednak spędzić razem sylwestrową noc, co doprowadziło do rozłamu między nim a jego siostra Kariną. 

Także historia „Tancerza” nie potoczyła się zgodnie z jego oczekiwaniami i jego małżeństwo z żoną Zuzą dobiegło końca. 

“Chłopaki do wzięcia”: Marysia wypaliła o zaręczynach. Wyszło na jaw, co się dzieje w ich życiu. Interweniował nawet sąsiad Karina “z Chłopaków do wzięcia” oburzyła internautów. Wszystko przez jedno zdanie. Porównała Niemcy do Polski

Wśród bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia” znalazł się Kamil i jego siostra Sylwia

Poza tytułowymi chłopakami w programie telewizyjnym popularność zdobywają czasami także ich partnerki czy bliscy. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku siostry Kamila „Kampio”, która w telewizyjnym show była adorowana przez „Elvisa”. Mężczyzna dał się poznać jako osoba doświadczona przez życie, która w przeszłości została zdradzona przez swoją narzeczoną. Choć to Kamil szukał swojej drugiej połówki, jego siostra Sylwia jako singielka nie miała nic przeciwko, by skorzystać z szansy na spróbowanie znalezienia szczęścia w miłości. Szybko okazało się, że świetnie czuje się przed kamerą, co przez pewien czas próbowała nawet przekształcić w karierę w mediach społecznościowych.

Choć Sylwia i „Elvis” początkowo przypadli sobie do gustu, koniec końców ich relacja nie przetrwała próby czasu.

ZOBACZ TEŻ:  "D***j się", tak mocno jeszcze nie było. Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapłonęła gniewem. Pali wszystkie mosty?

„Chłopaki do wzięcia” – co dziś słychać u Sylwii?

Niedawno Sylwia, która szerszej publiczności dała się poznać za sprawa programu „Chłopaki do wzięcia”, kilka miesięcy temu podzieliła się w mediach społecznościowych radosną wiadomością. Celebrytka ujawniła wówczas, że znalazła szczęście u boku tiktokera o pseudonimie „Bombelek”. Wybrankiem dziewczyny był Paweł z Olsztyna, który na co dzień pracuje jako pracownik budowlany.

Wygląda na to, że ich związek dziś jest już przeszłością. Sylwia zmieniła nazwę swojego profilu na TikToku, który dziś jest profilem prywatnym. Sylwia zniknęła także z Instagrama, gdzie jej konto co prawda nadal istnieje, ale jest nieaktywne od 2018 roku. Na profilu Pawła na próżno szukać ich wspólnych nagrań. Do tego wyraźnie widać, że serce mężczyzny skradła kolejna kobieta. 

„Chłopaki do wzięcia” – co dziś słychać u Sylwii, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat 2.JPG
„Chłopaki do wzięcia” – co dziś słychać u Sylwii?, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat 
„Chłopaki do wzięcia” – co dziś słychać u Sylwii, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat 1.JPG
„Chłopaki do wzięcia” – co dziś słychać u Sylwii?, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat 
Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"