Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": To dlatego zmarł uczestnik show! Podano przyczynę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.02.2024 09:20

"Chłopaki do wzięcia": To dlatego zmarł uczestnik show! Podano przyczynę

Śmierć uczestnika "Chłopaków do wzięcia"
Śmierć uczestnika "Chłopaków do wzięcia", fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

W 2021 roku media donosiły o śmierci jednego z najpopularniejszych uczestników kultowego reality show “Chłopaki do wzięcia”. Pan Stanisław zyskał sympatię telewidzów, dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu oraz romantycznej naturze. Teraz w końcu ujawniono przyczynę jego niespodziewanego odejścia.

"Chłopaki do wzięcia" wciąż cieszą się olbrzymią sympatią fanów

Kultowe show Polsatu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. “Chłopaki do wzięcia” to format, w którym mieszkańcy wsi oraz niewielkich miejscowości mają szansę opowiedzieć o swoim życiu i poszukać swojej upragnionej drugiej połówki. I choć niektórzy zarzucają programowi propagowanie patologii, format wciąż może pochwalić się ogromną sympatią fanów.

Dzięki popularnemu reality show sławę i rozpoznawalność zyskało wielu uczestników, którzy obecnie mogą pochwalić się niemal statusem gwiazdy. Przykładem może być między innymi Karina Koch, który aktywnie udziela się na Facebooku, czy Jarek Mergner, który do dziś uznawany jest za najbardziej lubianego bohatera formatu. Jednym z ulubieńców publiczności był również pan Stanisław, który odszedł niespodziewanie w 2019 roku.

Prawie została dziewczyną Elvisa. Co teraz robi siostra Kampia? "Chłopaki do wzięcia": tak kiedyś wyglądał Sebastian. Bez brody i długich włosów był inną osobą

Nie żyje Stanisław z "Chłopaków do wzięcia"

Pan Stanisław niemal natychmiast zyskał sympatię fanów, dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu oraz romantycznej naturze. Mężczyzna występował w programie pod pseudonimem Rambo. Podczas reality show uczestnik otworzył się na temat swojej przeszłości i zdradził fanom, że wciąż zmaga się ze śmiercią ukochanej.

Pan Stanisław nie tylko opiekował się partnerką, ale też z powodu jej złego stanu zdrowia, musiał umieścić ją w specjalnym hospicjum. Niestety, mimo wsparcia specjalistów, kobieta zmarła na jego oczach. Mieszkaniec wsi Krypy bardzo szybko stał się jednym z faworytów telewidzów. Niestety, w 2019 roku przekazano wieści o jego nagłej śmierci.

ZOBACZ TEŻ: Fani krytykują Karinę Koch z “Chłopaków do wzięcia”. Jej filmiki sprawiają, że nie mają dla niej litości.

Ujawniono przyczynę śmierci uczestnika "Chłopaków do wzięcia"

Pomimo faktu, że śmierci uczestnika reality show obiła się szerokim echem w mediach, przez wiele lat nie zdradzano przyczyny odejścia pana Stanisława. Teraz jednak powrócono do tematu gwiazdora “Chłopaków do wzięcia”. “Telemagazyn” wyznał, że otrzymał nieoficjalne informacje na temat przyczyn śmierci mężczyzny.

Jak przekazał magazyn, pan Stanisław zmarł najprawdopodobniej w wyniku przegranej walki z chorobą nowotworową. Niestety, informacje te nie zostały potwierdzone, ani przez rodzinę zmarłego, ani przez produkcję kultowego programu.