Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zero makijażu i sztucznych rzęs. Aldona z "Chłopaków" jest nie do poznania
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.02.2024 21:43

Zero makijażu i sztucznych rzęs. Aldona z "Chłopaków" jest nie do poznania

Aldona z Chłopaków do wzięcia
Fot. kadry z programu "Chłopaki do wzięcia"

Związek Aldony i Stefana przez długi czas budził wiele sprzecznych emocji wśród widzów “Chłopaków do wzięcia”. Para miała swoich fanów, ale również zagorzałych przeciwników, którzy byli zdania, iż kobieta ma na Stefana zły wpływ. Mężczyzna przejrzał na oczy dopiero, gdy Aldona okłamała go w sprawie ciąży. Wówczas narzeczeni rozstali się, a o ukochanej Stefana słuch zaginął. Do czasu. Okazuje się, że Aldona aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie właśnie zaskoczyła metamorfozą wyglądu. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliście!

"Chłopaki do wzięcia": związek Aldony i Stefana

Zagorzali fani “Chłopaków do wzięcia” na pewno doskonale kojarzą perypetie Aldony i Stefana. Kobieta już od pierwszych chwil na ekranie pokazała swój wybuchowy temperament, a także nieustępliwy charakter. Mimo to para wydawała się świetnie ze sobą dogadywać, a ich poczynania na łamach kultowego programu śledziła cała Polska. Mimo kilku głośnych sprzeczek, Stefan w końcu postanowił oświadczyć się Aldonie. Widzom już się wydawało, że usłyszą weselne dzwony, gdy nagle gruchnęły wieści o rozstaniu tej dwójki. Co się stało?

Okazuje się, że poza kamerami ukochana Stefana oraz jego siostra, Karina, nie mogły się dogadać. Obie bardzo szybko zapałały do siebie nienawiścią, na czym najbardziej cierpiał Stefan. Za namową Aldony na jakiś czas odciął się od rodziny, jednak toksyczna atmosfera, która przeniosła się również do mediów społecznościowych, sprawiła, że zaczęto plotkować o rzekomym złym wpływie narzeczonej na Stefana. Ich związek zniszczyło jednak kłamstwo kobiety, z którym mężczyzna nie mógł się pogodzić.

Tylko u nas: Szczena prosi o pomoc i ujawnia dramatyczną sytuację "Chłopaki do wzięcia": Tak Henio uwiódł Marysię. Aż się zaczerwieniła

Związek Aldony i Stefana nie przetrwał. Narzeczeni rozstali się

W ubiegłym roku w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Aldona była w ciąży. Ostatecznie radosna nowina okazała się farsą kobiety, która wmówiła narzeczonemu, że jej zmieniona sylwetka to znak, że na świecie wkrótce pojawi się dziecko. Stefan zaczął już przygotowywać się do roli ojca, jednak już niedługo wyszło na jaw, iż Aldona kłamała. Tego narzeczony już nie mógł jej wybaczyć.

Para rozstała się w atmosferze skandalu. Po tym, jak Stefan nie dał jej kolejnej szansy i kazał wyprowadzić się z domu, Aldona zaczęła w sieci atakować rodzeństwo Kochów. Doszło do tego, iż bohater “Chłopaków do wzięcia” zaczął odgrażać się, że poda całą sprawę do sądu. Fanom wydawało się, że ten argument przekonał Aldonę, aby dała byłemu narzeczonemu spokój. O kobiecie na jakiś czas zrobiło się cicho, jednak teraz wróciła, kompletnie odmieniona! Widzom “Chłopaków do wzięcia” ciężko będzie ją poznać.

ZOBACZ TEŻ: To dlatego Sławek z “Chłopaków do wzięcia” nie ma żony

Aldona z "Chłopaków do wzięcia" zaskoczyła. Tak wygląda bez makijażu

Na łamach “Chłopaków do wzięcia” Aldona dała się poznać jako kobieta o mocnym charakterze i silnej woli. Jej wygląd odzwierciedlał te cechy. Aldona ubierała się prosto, jednak gustownie. Jej twarz zawsze zdobiła gruba warstwa makijażu. Kobieta mocno podkreślała swoje brwi, malowała powieki i doczepiała sztuczne rzęsy. Teraz fani mieli okazję zobaczyć ją w zupełnie innej odsłonie. 

Aldona aktywnie udziela się w popularnych mediach społecznościowych, m.in. na TikToku. To właśnie tam zamieściła w ostatnim czasie filmik, w którym pokazała się bez grama makijażu! Zdjęła również sztuczne rzęsy i rozpuściła swoje długie, czarne włosy. 

Jak podoba Wam się bohaterka “Chłopaków do wzięcia” w takiej naturalnej odsłonie?

Projekt bez nazwy (56).png
Aldona zmieniła wygląd. Fot. TikTok