Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" nie wiedziała o rozwodzie?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.04.2024 16:10

Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" nie wiedziała o rozwodzie?

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia", żona
fot. TikTok/@tomek581; Facebook

W sieci pojawiły się doniesienia na temat rozwodu Jarusia i Gosi z “Chłopaków do wzięcia”. Słowom uczestnika reality show i jego przyjaciela ma zaprzeczać sama zainteresowana. Czy małżonkowie naprawdę postanowili się rozstać?

Małżeństwo Jarusia i Gosi budziło kontorwersje

Jarek Mergner od samego początku był jednym z najpopularniejszych uczestników kultowego reality show. To właśnie na planie “Chłopaków do wzięcia” mężczyzna poznał swoją żonę Gosię, która niemal natychmiast skradła jego serce. Para bardzo szybko zdecydowała się na ślub, po którym zamieszkała razem.

Od tej pory w mediach pojawiało się wiele doniesień na temat rzekomego rozstania małżonków. Wszystko dlatego, że zakochani nie pojawiali się zbyt często publicznie i nie ujawniali zbyt wielu szczegółów ze swojego życia. Zarówno Jaruś, jak i jego ukochana wielokrotnie podkreślali, że są dalej razem i wszystko jest między nimi w jak najlepszym porządku. Teraz jednak światło dzienne ujrzało zaskakujące oświadczenie gwiazdora.

Tak ekipa TTBZ zareagowała na powrót Piotra Gąsowskiego. Marzenie każdego Dagmara ostatecznie odcina się od Edzi. ”Męczy się”

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z żoną

Ku zaskoczeniu wszystkich fanow reality show oraz relacji Jarka Mergnera i Gosi, okazało się, że para przeżywa poważny kryzys. 15 kwietnia na profilu przyjaciela gwiazdora pojawił się krótki filmik, podczas którego wyjaśnia on kulisy rozstania małżeństwa. Ze słów Tomka wynika, że para podjęła decyzję o rozwodzie, a to wszystko z powodu złego traktowania, jakiego Jaruś doświadczył ze strony partnerki.

Dużo pytań zadajecie: co z Jarka żoną? Czy się wyprowadził? Czy jest? Czy nie ma? Powiem krótko i na temat, oficjalnie: Jarek już nie jest ze swoją żoną. Już jest dalej chłopakiem do wzięcia. Powiem wam tylko tyle: z Jarka sobie zrobili skarbonkę, tylko się liczyła kasa dla nich, a Jarek miał ciągle za wszystko płacić. Jak się zbuntował, to nawet nie mógł usiąść przy stole wielkanocnym. Oddzielnie musiał jeść - powiedział przyjaciel uczestnika reality show.

Podczas nagrania Jaruś nie odzywa się zbyt wiele, natomiast przytakuje swojemu koledze. Tomek stwierdził również, że gwiazdor rozpoczął poszukiwania nowej miłości. Tym razem pragnie kobiety, która pomoże mu stanąć na nogi.

Jarek szuka teraz kobiety fajnej, mądrej przede wszystkim i musi mieć ta kobieta wigor, żeby mu powiedziała: do pracy. Żarty się skończyły, a ja też nie jestem skarbonką. W jakiś sposób mu pomogłem, teraz ma piękny dom, będzie sobie wynajmował na dole - słyszymy w dalszej części nagrania.

ZOBACZ TEŻ: Wcale nie w teatrze. Aż nie chce się wierzyć, gdzie poznali się Żakowie.

"Chłopaki do wzięcia": Żona Jarusia nie wie o rozwodzie?

Czytając komentarze, można zauważyć, że internauci nie kryją swojego zdziwienia, a także dopytują Jarka o szczegóły jego rozstania i plany na przyszłość. Jeden z fanów zauważył, że żona uczestnika “Chłopaków do wzięcia” również postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej relacji z mężem.

Okazało się, że podczas transmisji live Gosia zaprzeczyła słowom Tomka i stwierdziła, że nie ma pojęcia o żadnym rozstaniu. Ze wpisu przyjaciela Jarusia można wywnioskować, że on również widział filmik Gosi. Czy to możliwe, że o decyzji męża kobieta dowiedziała się dzięki nagraniu na TikToku?

Przed chwilą na live Gosia mówiła coś innego - napisał jeden z internautów

słyszałem - odpisał mu przyjaciel Jarka Mergnera.