Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Helena z “Chłopaków do wzięcia” ze szklanymi oczami: “To wszystko oszuści”. Po tym co przeszła, można jej tylko współczuć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.01.2024 21:36

Helena z “Chłopaków do wzięcia” ze szklanymi oczami: “To wszystko oszuści”. Po tym co przeszła, można jej tylko współczuć

Helena z “Chłopaków do wzięcia” ze szklanymi oczami
Helena z “Chłopaków do wzięcia” ze szklanymi oczami, fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Helena z programu “Chłopaki do wzięcia” zdecydowała się na poruszające wyznanie. Bohaterka kontrowersyjnego reality show właśnie ujawniła, co nie podoba jej się w zachowaniu współczesnych mężczyzn. Gwiazda ledwo powstrzymywała łzy podczas szczerej rozmowy o swoim życiu uczuciowym.

Helena z "Chłopaków do wzięcia" wciąż niestrudzenie szuka miłości

Randkowe reality show od samego początku spotyka się z masą kontrowersji. Mimo niektórych zarzutów program “Chłopaki do wzięcia” cieszy się niesłabnącą popularnością i pozwolił niektórym uczestnikom zyskać miano prawdziwych gwiazd Internetu. 

Celem głośnej produkcji jest pomoc uczestnikom w odnalezieniu ich upragnionej miłości. I choć niektórzy bohaterowie, jak na przykład Henio i Marysia, mogą już pochwalić się gorącym uczuciem, część znanych z reality show twarzy wciąż zmaga się z samotnością. Jedną z takich osób jest Helena, która właśnie postanowiła ujawnić coś więcej na temat swojego życia miłosnego.

"D***j się", tak mocno jeszcze nie było. Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapłonęła gniewem. Pali wszystkie mosty? “Chłopaki do wzięcia”: Marysia wypaliła o zaręczynach. Wyszło na jaw, co się dzieje w ich życiu. Interweniował nawet sąsiad

"Chłopaki do wzięcia": Helena zdradziła, jakiego mężczyzny szuka

Gwiazda kultowego reality show zdecydowała się ostatnio na szczere wyznanie, w którym ujawniła nieco więcej na temat swojego obecnego samopoczucia i poszukiwań upragnionej drugiej połówki. Okazało się, że marzeniem Heleny jest odnalezienie prawdziwego przyjaciela, który z czasem przerodziłby się w jej kochanego partnera.

Przyjaciela spotkać dobrego, z nim razem żyć, przyjaźnić się, na tańce iść, na basen pojechać, na wycieczkę po Polsce, którą jeszcze dobrze nie znam, tylko góry. Bo to takie życie już w tym wieku, nic nam nie zostało - powiedziała w ostatnim odcinku show.

Uczestniczkę “Chłopaków do wzięcia” odwiedził jej syn, który postanowił zapytać swoją mamę o to, czego tak naprawdę szuka i wymaga od mężczyzny swoich pragnień. Okazało się, że Helenie doskwiera samotność i nuda. Seniorka głęboko wierzy w to, że w końcu znajdzie kogoś, z kim będzie mogła spędzić wspólnie czas.

ZOBACZ TEŻ: Karina z “Chłopaków do wzięcia” oburzyła internautów. Jej ostatnie nagranie wywolało burzę w sieci.

Helena z "Chłopaków do wzięcia" we łzach podczas poruszającego wyznania

Gwiazda programu “Chłopaki do wzięcia” wyznała szczerze, jaki jest problem współczesnych mężczyzn. Jej zdaniem wszyscy potencjalni kandydaci na partnera nie traktują kobiet i tworzonych z nimi relacji poważnie. Helena wspomina o tym, jak została potraktowana przez poprzednich adoratorów.

Okazało się, że mężczyźni nie traktują kobiety, jako swój priorytet i nie poświęcają jej tyle czasu, ile ona tego wymaga, podczas gdy seniorka chciałaby poznać kogoś, z kim mogłaby spędzać codzienność i wspólnie cieszyć się życiem. Zapewnia jednak, że nie zamierza poddawać się w swoich staraniach.

W tym wieku to już nie ma miłości. Te najlepsze lata minęły. Muszę kogoś mieć. I tak długo będę szukała, aż znajdę tego jedynego. Chociaż miałam tyle propozycji, ale to wszystko oszuści.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania