Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" stracił wszystko. Tak mieszka
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 06.05.2024 20:04

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" stracił wszystko. Tak mieszka

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"
Fot. TikTok/tomek581, Instagram/ jarek_mergner_official

Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” niedawno rozstał się z Gosią - swoją żoną, którą poznał w programie. Po zerwaniu mężczyzna został z niczym. Zrezygnował bowiem z mieszkania socjalnego, w którym mieszkał wcześniej. Gdzie teraz przebywa? Przyjaciel pomógł mu znaleźć bezpieczny kąt.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" znowu jest wolny

Jaruś zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia". To właśnie w show poznał swoją przyszłą żonę. Mimo że wydawałoby się, że wraz z Gosią są razem bardzo szczęśliwi, niedawno dowiedzieliśmy się, że Jaruś ponownie jest singlem.

Kiedy Jarek ożenił się z Gosią, zamieszkał u niej, a z mieszkania socjalnego zrezygnował. Po rozstaniu Jaruś został bez dachu nad głową. Wiele osób zastanawiało się, gdzie teraz mieszka uczestnik programu. Jak się okazuje, znalazł już bezpieczny kąt. 

Tragedia w rodzinie Magdy Gessler. Restauratorka i jej mąż są w żałobie Żona Rutkowskiego w takim stroju. Szykuje się coś wielkiego

Jaruś nadal jest aktywny na TikToku

Jaruś wraz ze swoim przyjacielem Tomkiem wstawiają w ostatnim czasie sporo filmików na TikToka. To właśnie dzięki jednemu z takich nagrań dowiedzieliśmy się, że Jaruś jest ponownie singlem. 

Jarek szuka teraz kobiety fajnej, mądrej przede wszystkim i musi mieć ta kobieta wigor, żeby mu powiedziała: ''do pracy''. Żarty się skończyły, a ja też nie jestem skarbonką. W jakiś sposób mu pomogłem, teraz ma piękny dom, będzie sobie wynajmował na dole - powiedział Tomasz na nagraniu, które pojawiło się na TikToku. 

Tomek pomógł Jarusiowi znaleźć dach nad głową. 

Tak teraz mieszka Jaruś

Jaruś po rozstaniu z Gosią nie miał się gdzie podziać, dopóki jego przyjaciel Tomek nie zaoferował mu pomocy ze znalezieniem dachu nad głową. Mieszkanie, które Jaruś wynajął, znajduje się w domu jednorodzinnym. Mężczyzna ma do dyspozycji dwa pokoje. 

Tak mieszka Jaruś
Tak mieszka Jaruś Fot. TikTok/tomek581